Editörler : Pangaea

05 Ekim 2018 20:20

Branş bazlı degil vicdan bazlı siralama (İnşaat Mühendisleri)
Brans bazi siralamalar aciklandi 90 puan alan insaat muhendisi 450 .oldu 85 alan 1600lerde 80 alan ise 3300 lerde kpss 2018 de en iyi brans bazi siralama ftr ardindan insaat muhendislerine ait eem ise insaatcilara biraz yanasmis .Ftr ve i saat muhendisleri bu durum ortaya ciktigi icin artik insaat muhendisleri vicdan bazli siralama istiyor Türkiyenin en zeki meslekleri olan bu iki grup atanmayo fazlasiyla hakediyor.!!!

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:23

Bu iki bolume hatta eem yi katarsak uc bolume basarilarindan dolayi fazla kadro verilmelidir.

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:26

Bu iki bölüm yani ulkenin zeki gencleri ince ince dogranirken hersey oldu bittiye getirelemez basari ödüllendirilir .

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 20:34

TÜRKİYENİN EN ZEKİ 2 GRUBU DEDİN BENİ BİTİRDİN.

ÇORUMDAN MISIN?

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:36

Brans bazinda siralama ortada bundan baska neyi baz alican ki? Hicbir bölüm bu iki bölüme yanasamamis
orion07, 6 yıl önce

TÜRKİYENİN EN ZEKİ 2 GRUBU DEDİN BENİ BİTİRDİN.

ÇORUMDAN MISIN?

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 20:37

SANA

ÜNİVERSİTEDE

ANLAMLI SAYILAR DİYE BİR DERS ÖĞRETMEDİLER Mİ?

MUHTEMELEN ÇORUMDANSIN.ORADA NE ARAR.

ADAM MÜHENDİS OLACAK.MATEMATİĞİ ALT SINIRI ÜST SINIRI ARİTMETİĞİ BİLMEDEN YORUM YAPMIŞ.

İSTATİSTİK OKUYAN ARKADAŞLAR ŞUNA DERS VERSİN ;)

inş.müh.65, 6 yıl önce
Brans bazinda siralama ortada bundan baska neyi baz alican ki? Hicbir bölüm bu iki bölüme yanasamamis

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:40

Kpss mat 29 d 1y matematikten ozel ders verebilirim geciceksin bana bu demogojik laflari bransini siralamani soyluceksin??evet bu iki gruptanda degilsin ne yazik ki!
orion07, 6 yıl önce

SANA

ÜNİVERSİTEDE

ANLAMLI SAYILAR DİYE BİR DERS ÖĞRETMEDİLER Mİ?

MUHTEMELEN ÇORUMDANSIN.ORADA NE ARAR.

ADAM MÜHENDİS OLACAK.MATEMATİĞİ ALT SINIRI ÜST SINIRI ARİTMETİĞİ BİLMEDEN YORUM YAPMIŞ.

İSTATİSTİK OKUYAN ARKADAŞLAR ŞUNA DERS VERSİN ;)

sdsss
Daire Başkanı
05 Ekim 2018 20:42

zeki kelimesine kadar okudum tamamda bu sınav zekayı mı ölçüyor sence veya soruyu dahada genişletelim ösym nin herhangi bir sınavı zekayı ölçüyor mu sence ?

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 20:44

LYSde İNTEGRAL TÜREVİ NE YAPTIN ONU SÖYLE ;)

inş.müh.65, 6 yıl önce
Kpss mat 29 d 1y matematikten ozel ders verebilirim geciceksin bana bu demogojik laflari bransini siralamani soyluceksin??evet bu iki gruptanda degilsin ne yazik ki!

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:44

Zekayi olcmuyor tabikidr ama herkes ayni sinava giriyor ve yuksek puanlilatin bu iki guzide gruba olmasina rastlanti denemez bu iki grubada bu yüksek basarilarindan dolayi tek atama ve 2000 kadro verilmelidir yoksa buyuk bir adaletsizlik olur
sdsss, 6 yıl önce

zeki kelimesine kadar okudum tamamda bu sınav zekayı mı ölçüyor sence veya soruyu dahada genişletelim ösym nin herhangi bir sınavı zekayı ölçüyor mu sence ?

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 20:45

KARDEŞ RESMEN SAÇMALAMIŞSIN.

BUNCA BÖLÜM VARKEN

EN ZEKİ GRUP DİYE FTR AMENNA AMA KENDİ BÖLÜMÜNÜ YAZMIŞSIN.

SANKİ BAŞKA DÜNYADA YAŞIYORUZ ,:d

inş.müh.65, 6 yıl önce
Zekayi olcmuyor tabikidr ama herkes ayni sinava giriyor ve yuksek puanlilatin bu iki guzide gruba olmasina rastlanti denemez bu iki grubada bu yüksek basarilarindan dolayi tek atama ve 2000 kadro verilmelidir yoksa buyuk bir adaletsizlik olur

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:46

Bu iki guzide bölüme baraj kadro uygulamasina gecilmesi gerekmektedir yoksa devam eden haksizliklar silsilesine bir yenisi daha eklenmis olur

integralfxdx
Memur
05 Ekim 2018 20:47

Başarı tesadüf olamaz. Emek verilmiş ve belli bir zeka olgunluğuna sahip insanlar yüksek almışlar. İnşallah devlet bu insanları değerlendirir. Çünkü 90 küsür alıp da eğer işsiz kalırsa kişi yazık olur.Demem o ki inşallah herkesin emeğinin karşılığı verilir.Bugün kadro talebinde son gündü. İnşallah bol bol kadrolar gelir.

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:49

Gidip siralamalari ogrenirsen ben mi sacmaliyorum sen mi bilgisiz kalmissin anlayabilirsin ilk binin yuzde 13 unu ilk on binin yuzde 10 unu ilk 20 binin yuzde 8 inde baskin vikan bu bolumu zibilyon tane bolum varken basarisiz sayman hemde ftr lerle ortak kaderi paylasan bu bolumu ornek gostermen brans bazinda siralamalari gormedigini gosteriyor
orion07, 6 yıl önce

KARDEŞ RESMEN SAÇMALAMIŞSIN.

BUNCA BÖLÜM VARKEN

EN ZEKİ GRUP DİYE FTR AMENNA AMA KENDİ BÖLÜMÜNÜ YAZMIŞSIN.

SANKİ BAŞKA DÜNYADA YAŞIYORUZ ,:d

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:50

Anlayisiniz icin tskrler hocam keske sizin gibi gercekleri goren azinlik olmasa
integralfxdx, 6 yıl önce
Başarı tesadüf olamaz. Emek verilmiş ve belli bir zeka olgunluğuna sahip insanlar yüksek almışlar. İnşallah devlet bu insanları değerlendirir. Çünkü 90 küsür alıp da eğer işsiz kalırsa kişi yazık olur.Demem o ki inşallah herkesin emeğinin karşılığı verilir.Bugün kadro talebinde son gündü. İnşallah bol bol kadrolar gelir.

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 20:50

ANLADIM KARDEŞ

SEN İNİŞAAT KELİMESİ GEÇEN

VE İNİŞAT MÜHENDİŞİ OLMAKTAN GURUR DUYAN BİRİSİN.

ÇEKİLİYORUM.

ŞANTİYELER SENİ BEKLER

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:53

Bana gore önemli olan bu kadro donemi de degil sonucta bariz bir gercek var ki artik bazi bolumlerr kpss de aradaki farki cok acti bu sesin gercegin devlet yetkililerine yansimasi ve buna göre bir politika olmasi sart
integralfxdx, 6 yıl önce

emrekrbk
Aday Memur
05 Ekim 2018 20:54

kpss zeka ölçen bir sınav değildir

inş.müh.65, 6 yıl önce
Bu iki bölüm yani ulkenin zeki gencleri ince ince dogranirken hersey oldu bittiye getirelemez basari ödüllendirilir .

inş.müh.65
Kapalı
05 Ekim 2018 20:54

Santiye hayatimi sonlandirali baya oldu bölümunuz ne bilmiyorum ama bu iki gruptan olmadiginiz kesin bölümünuzu soylerseniz kiyaslama yapabilriz
orion07, 6 yıl önce

ANLADIM KARDEŞ

SEN İNİŞAAT KELİMESİ GEÇEN

VE İNİŞAT MÜHENDİŞİ OLMAKTAN GURUR DUYAN BİRİSİN.

ÇEKİLİYORUM.

ŞANTİYELER SENİ BEKLER

sdsss
Daire Başkanı
05 Ekim 2018 20:55

orası öyle bence hangi bölüm olursa olsun iş imkanı yoksa o zaman üniversitelerin kontenjanı düşürülmeli veya bölüm kapatılmalı

inş.müh.65, 6 yıl önce

orion07
Genel Müdür
05 Ekim 2018 21:01

Mimarım.

Tamam kardeş trollüğe son veriyorum

inş.müh.65, 6 yıl önce
Santiye hayatimi sonlandirali baya oldu bölümunuz ne bilmiyorum ama bu iki gruptan olmadiginiz kesin bölümünuzu soylerseniz kiyaslama yapabilriz
Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi