Editörler : Pangaea
09 Ağustos 2019 18:10

Ücretli Öğretmenlik Çalışması Sözleşmeli Olarak Atanınca Hizmet Puanına Eklenir mi?

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Begümmgnll
Memur
09 Ağustos 2019 19:08

Hocam hiç duymadım daha önce. Eklenmiyor diye biliyorum ama keşke eklense ucretli olarak calistigimizin emegimizin hic degilse böyle karşılığını görsek

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Ağustos 2019 19:10

Eklenir hocam.

2019atama
Aday Memur
09 Ağustos 2019 20:37

Ekleniyor diyenler var, kesin olarak diyorlar hem de. Ben konuyu sözleşmeli atanıp da ücretliden hizmet puanı ekleyen biri var mı forumda diye merak ettiğimden açtım aslında. Bir de kaç puan ekleniyor vb merak ediyorum.

Begümmgnll, 5 yıl önce
Hocam hiç duymadım daha önce. Eklenmiyor diye biliyorum ama keşke eklense ucretli olarak calistigimizin emegimizin hic degilse böyle karşılığını görsek

2019atama
Aday Memur
09 Ağustos 2019 20:38

Örneğini gördünüz mü hocam ya da ne şekilde olduğunu biliyor musunuz

AzeleAYitimci, 5 yıl önce
Eklenir hocam.

AzeleAYitimci
Aday Memur
09 Ağustos 2019 21:19

Ben sözleşmeli değilim, kadroluyum. Benim dershanede çalıştığım ve ücretli öğretmenlik yaptığım sürelerin 2/3 ünü eklediler. Yanlış yönlendirmek istemem ama bende böyle oldu.

Muallm66
Şef
09 Ağustos 2019 21:22

Ekleniyor hcm yıllar önce kardesimin puanına eklenmiş. Sadece kadrolu gibi tam puan eklenmiyor yarışı ya da daha az ekleniyordur.

2019atama
Aday Memur
09 Ağustos 2019 21:23

Bilgi için teşekkürler hocam

AzeleAYitimci, 5 yıl önce
Ben sözleşmeli değilim, kadroluyum. Benim dershanede çalıştığım ve ücretli öğretmenlik yaptığım sürelerin 2/3 ünü eklediler. Yanlış yönlendirmek istemem ama bende böyle oldu.

fatih ç.
Genel Müdür
09 Ağustos 2019 21:36

Sözleşmeliyken eklenmiyor ama kadroya geçince ekleniyor. Ancak tamamı değil. Ücretlilerin hatırladığım kadarıyla 1/3ü olması gerek. Özellerde çalışanların da 2/3.

İlla öğretmen olmaya da gerek yok. Herhangi memurluk oluyor ama memurların kaçta kaçıydı hatırlamıyorum. Kadroya geçince yani yıllar sonra gidip sorulur, çok da aceleye gerek yok.

cansizsin
Memur
09 Ağustos 2019 22:08

Eklenir. Eklemek için neler istediklerini kazandığınız il milli eğitime sorun.

cansizsin
Memur
09 Ağustos 2019 22:10

Ama belki eklemek için kadroya geçmenizi bekliyorlardır.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi