Editörler : crops35
«227228229230231232233234235236237238»

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 13:16

İnanın Ahmet kardeşim seninkinede sürekli çkys'den bakıyorum...Ben il sağlık müdürlüğünde ÇKYS kullanucısıyım...yarın inşallah müjdeyi burada ulaştırcağım ve halen benimde atamam olmadı yarın kalan il.sağ.müd.ve genel sek.bağlı personelin tümü olacak.....esenlikler

ahmet biçici, 11 yıl önce

bactrim kardeş senin ne oldu ataman yapıldımı ckys ye düştümü bir bilgin varmı yarın bizlerinde ataması olmazsa nasıl bir sürec işliyecek artı yarın mesai varmı yoksa tatilmi selamlar

Gordon_Setter
Kapalı
30 Aralık 2012 13:16

Buyur sağlıkta 2 büyük sendika: http://www.sagliksen.org.tr/ http://www.turksagliksen.org.tr/ baktınmı?

Baktı isen senle ilgili şu yapılan boş kadro ve sınavla ilgili en ufak bir haber varmı?

Resen atamalarla ilgili var ama!!!

Bunun suçlusu kimler Biziz..

Sen ekmeğin için şurda çırpınıyorsun ama ekmek yiyenler zahmet ediip sitelerine ekleme bile yapmıyor..

YARIN BAK BAKALIM oooo kimler sahipleniyor internetten kaptıkları bu haberleri..

Arkadaşlarımızda eller önde yüzlerde gülücük eğilmeye devam ettikçe HAK İstemeye utanır hale gelmişler.. Adamlarda haklı istifa yok,SES yok.. Adamlar sağlıkçıların SES'ine kulak vermek zorunda kıstırmayı hak istemeyi biliyorlar..YOKSA İSTİFA EDERİZ demesini biliyorlar..

FARKI FİYATI DEĞİL,FARKI DİK DURUŞ VE SENDİKA BİZİM BABAMIZ DEĞİL BIRAKIRIZ DEMELERİ..

Yani siz ve bizlerin bu kadar mağdur olması normal..

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 13:33

Yarın tam gün mesai var bilginize .....

turkona
Kapalı
30 Aralık 2012 13:44

Bu başlık dışında yeni bir başlıkda yazışırım diyen varsa yeni bir başlığa oy çokluğu ile evet diyeceğiz. bunu yapmamda ki sebep eskiden aynı tür başlığa izin vermemem ve talep olması nedenidir. bu başlıktan memnunum diyen de olabilir memnun değilim diyende olabilir karar sizin, yazışmalarınızda bunu belirtirseniz ona göre hareket ederiz.

Yılbaşına kadar oylama devam etsin.

saygılar.

cronik_26
Müsteşar Yardımcısı
30 Aralık 2012 14:58

Benim bölümüm fizik, cuma günü vhki Ye atandim,

bactrim, 11 yıl önce

İl Sağlık Müdürlüklerinde bulunan Disiplin İşleri ile İlgili Şube Müdürü ile Hukuk ve Mevzuat İşleri ile İlgili Şube Müdürü kadrosuna atanabilmek için;Tercihen hukuk fakültesi mezunu olmak gerekir...saygılar

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 15:45

VHKİ atamanız hayırlı olsun arkadaşım. bir yıl sonunda sınavsız bilgisayar İşletmeni kadrosuna atabilirsiniz.Ayrıca Fizik Bölümü (4 yıllık) lisans mezunsunuz 1 yıl öğretmenlik alanında formasyon alarak KPSS veya geçiş ile ME'B e öğretmen olabilirsiniz, Ayrıca yapılacak görevde yükselme eğitime girerek sınavda başarılı olursan Şef ve Sağlık Müdürlüklerinde bulunan Şube Müdürü kadrosuna atanabilirsin.bilginize....esenlikler saygılar

cronik_26, 11 yıl önce

Benim bölümüm fizik, cuma günü vhki Ye atandim,

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 15:48

Teşekkür ederim.bu başlık daha iyi gördüm alıştık zaten. Bu başlık kalsın diyorum..saygılar...

turkona, 11 yıl önce

Bu başlık dışında yeni bir başlıkda yazışırım diyen varsa yeni bir başlığa oy çokluğu ile evet diyeceğiz. bunu yapmamda ki sebep eskiden aynı tür başlığa izin vermemem ve talep olması nedenidir. bu başlıktan memnunum diyen de olabilir memnun değilim diyende olabilir karar sizin, yazışmalarınızda bunu belirtirseniz ona göre hareket ederiz.

saygılar.

cronik_26
Müsteşar Yardımcısı
30 Aralık 2012 17:20

Teşekkür ederim yardımın için, formasyonum var,kurumlar arası geçiş kaldırıldı bende kpss Ye hazırlanıyorum bu sene, bizden alım az malesef yinede şansımı deneyecem, bu süreçte kurumda unvan değişikligi yada görevde yükselme olursa onlarıda denicem artık yiyecek ekmegimiz varsa yeriz hayırlusiyla

bactrim, 11 yıl önce

VHKİ atamanız hayırlı olsun arkadaşım. bir yıl sonunda sınavsız bilgisayar İşletmeni kadrosuna atabilirsiniz.Ayrıca Fizik Bölümü (4 yıllık) lisans mezunsunuz 1 yıl öğretmenlik alanında formasyon alarak KPSS veya geçiş ile ME'B e öğretmen olabilirsiniz, Ayrıca yapılacak görevde yükselme eğitime girerek sınavda başarılı olursan Şef ve Sağlık Müdürlüklerinde bulunan Şube Müdürü kadrosuna atanabilirsin.bilginize....esenlikler saygılar

Gordon_Setter
Kapalı
30 Aralık 2012 17:24

Bu başlık niye kalksın.Yılbaşına zaten burdaki arkadaşlar artık GİH Sınıfına geçiyor.

GİH Sınıfını biliyosunuz değilmi?Buraya ara sıra uğransada senin en son halinden anlayamayacak sınıf demek.Allah nasip ederse benimde kavuşacağım sınıf.

Editör Bey Ali ağaoğluyla akrabalık varmı ben yaptım oldu diyorsunuz.Ama bakın devlet bazen dur diyor...

akrepte ara sıra uğruyor diyorsunuz.Ne burası hacı veli takkesimi.

Ara sıra uğruyorsa kendi düşüncesidir uğrar,NABER der gider.

Ben size KOSKOCA Bakanlıkta tek başlık yerine bişeyler önerdim.

Bana özelden gelen mesajları Site sahibinden öğreninde neden başka 2013 içerikli başlık açılsın anlarsınız.

Burda yazışan yazışsın..sonra onlarda ara sıra uğrayacak diye müze haline getirelim..

turkona, 11 yıl önce

saygılar.

turkona
Kapalı
30 Aralık 2012 17:48

Neyi eleştiriyorsunuz anlayamadım doğrusu, demokratik şekilde bu başlığın yerine yeni bir başlık açılsın diye anket yapıyoruz . anketin sonucunda siz karar vereceksiniz değişip değişmeyeceğine, bu başlık altında yazmaktan memnun değilim dersiniz olur biter sonrasında fazlaca üstün olan başlık kazanır.

Saygılar.

Gordon_Setter, 11 yıl önce

Bu başlık niye kalksın.Yılbaşına zaten burdaki arkadaşlar artık GİH Sınıfına geçiyor.

GİH Sınıfını biliyosunuz değilmi?Buraya ara sıra uğransada senin en son halinden anlayamayacak sınıf demek.Allah nasip ederse benimde kavuşacağım sınıf.

Editör Bey Ali ağaoğluyla akrabalık varmı ben yaptım oldu diyorsunuz.Ama bakın devlet bazen dur diyor...

akrepte ara sıra uğruyor diyorsunuz.Ne burası hacı veli takkesimi.

Ara sıra uğruyorsa kendi düşüncesidir uğrar,NABER der gider.

Ben size KOSKOCA Bakanlıkta tek başlık yerine bişeyler önerdim.

Bana özelden gelen mesajları Site sahibinden öğreninde neden başka 2013 içerikli başlık açılsın anlarsınız.

Burda yazışan yazışsın..sonra onlarda ara sıra uğrayacak diye müze haline getirelim..

caydemle
Kapalı
30 Aralık 2012 19:05

Sağlık Bakanlığına 70 puan üstü alan kimle mesajlaşsak siteye şikayette bulunuyorsun bunu kaldır bunu yasakla,buna ceza verin diye.

geçen bir arkadaş burda ne zaman harcayacağım dedi gitti,bugünde golden rumuzlu arkadaş ne uğraşacağım basit işlerle ceza verdirmiş forumda 3 gün yazamasın diye cevap yazıyor ona gerek yok silerim üyeliğimi diyor sen napmaya çalışıyorsun.

sen yükselemiyorsun diye milletin suçu günahı ne.

Diğer sitelere bakıyorum onlarca yorum var buraya bakıyorum kimsede çıt yok anladımki engel olan biri var.

Şikayet etmene gerek yok bende üyelik iptal ediyorum zaten VHKİ'de görüşürüz... Az kaldı.

crop
Aday Memur
30 Aralık 2012 19:09

bence başlik değişsin yeni ünvanimizdada sorun ve sikintilarimiz olacak o sorun ve sikintilari paylaşarak yazişarak birbirimize fayadamiz olacak ayni başlik kalacak olursa bu kadar itibar edilmiyebilir nedenide bizim sorunlarimizdan uzak duruldugu düşüncesi ile başlik değişirse katilimin artarak devam edeceğini düşünüyorum herkese saglik sihhat mutluluk diliyorum kadrolarinin hayirli olmasini temenni ediyorum her şey gönlünüzce olsun mustafa çetin beyşehir

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 20:33

Evet Fizik ve Fen bilgisi öğretmenliği alımları az KPSS 90 ve üstü ancak atanabilirsin,Evet kurumlararası geçiş bu yıl sondu, Veri Hazırlama Ve Kontrol İşletmeni Yolunda başarılar dilerim.

Tek Kelimeyle yolumuz açıldı. Darısı 2351 kişi inşallah en kısa sürede kadrolarına atanırlar saygılarıumla.

cronik_26, 11 yıl önce

Teşekkür ederim yardımın için, formasyonum var,kurumlar arası geçiş kaldırıldı bende kpss Ye hazırlanıyorum bu sene, bizden alım az malesef yinede şansımı deneyecem, bu süreçte kurumda unvan değişikligi yada görevde yükselme olursa onlarıda denicem artık yiyecek ekmegimiz varsa yeriz hayırlusiyla

xxel
Şube Müdürü
30 Aralık 2012 20:47

sevgili editör hem word var hemde powepoint var bu pointleri nasıl atacam

turkona
Kapalı
30 Aralık 2012 20:53

Word den kopyalayıp burada bulunan cevapla butonuna basıp yapıştırınız. uyarı çıkacak o uyarıya evet deyiniz.

Saygılar

xxel, 11 yıl önce

bactrim
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 20:54

Hem word ve power paoint dosyalarını masaüstünden Winrar ile sıkıştır ve bu linke yükle sonra bizmle paylaş olurmu? Allah c.c. razı olsun...

Ders notlarını burdan (upload) yükle. http://hotfile.com/

xxel, 11 yıl önce

xxel
Şube Müdürü
30 Aralık 2012 21:34

Internal Server Error yazıyor

mavi_umut
Daire Başkanı
30 Aralık 2012 21:37

Benim anlamadığım bir şey var arkadaşlar. Neden şimdi başlık değişsin ya da değişmesin konusuna takıldınız ki ? Her şey tamam da bir o derdimiz mi kaldı ? Yıllardır burda bu başlık altında zaten yorum yazan kişi sayısı belli takılan üye sayısı belli. Neyi paylaşamıyorsunuz ? Kanaatimce bizim daha ÖNCELİKLİ sorunlarımız mevcut iken bu tür gereksiz uğraşılar sadece zaman kaybı olur. saygılarımla.....

turkona
Kapalı
30 Aralık 2012 21:46

[email protected] adresine gönderiniz yayımlanmasını isteyiniz.

Yayımlandıktan sonra burada her zaman elinizin altında olur. Bazı arkadaşlarımız upload sitesinden falan demiş burada biliyorsunuz başka bir sitenin reklamına girer.

Siz benim dediğim gibi yapınız yada bana özelden gönderebilirseniz ben ilgileneyim.

Saygılar

xxel, 11 yıl önce

Internal Server Error yazıyor

xxel
Şube Müdürü
30 Aralık 2012 22:03

ben bu konu da mavi umut a katılıyorum, mesela 70 barajı gecen ama kontejana takılan 2800 arkadaşlar dışındaki arkadaşlara ve şartsız ve sınavsız gihe geçmek gibi konuları ele alalım diyorumve en az ortaokul mezunu her hizmetlilyi alsınlar

mavi_umut, 11 yıl önce

Benim anlamadığım bir şey var arkadaşlar. Neden şimdi başlık değişsin ya da değişmesin konusuna takıldınız ki ? Her şey tamam da bir o derdimiz mi kaldı ? Yıllardır burda bu başlık altında zaten yorum yazan kişi sayısı belli takılan üye sayısı belli. Neyi paylaşamıyorsunuz ? Kanaatimce bizim daha ÖNCELİKLİ sorunlarımız mevcut iken bu tür gereksiz uğraşılar sadece zaman kaybı olur. saygılarımla.....

Toplam 5410 mesaj
«227228229230231232233234235236237238»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi