Editörler : oto-danisman-expert
15 Nisan 2021 19:37

ATM'de Jandarma Seçeneği Görünmüyor

Selamlar,bugün Halkbank Atm'sinde jandarma astsubay başvurusu için ödeme yapacaktım ancak yönergeyi izleyince Jandarma ile ilgili herhangi bir seçenek göremedim.Bankaya girip işlemi yapmakta bir seçenek ancak atmde böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu?

Busra ackgz
Aday Memur
15 Nisan 2021 19:52

HALKBANK ATM'LERİNDEN; "Fatura ve Kurum Ödemeleri/Eğitim Ödemeleri/ Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/2021 Yılı JSGA Astsubay Alımları" sırası ile seçilerek (mesai saatleri dışında da yatırılabilmektedir), Bugün tam bu sırayı izleyip yatırdım ben.

alikaris61
Aday Memur
15 Nisan 2021 20:36

acaba atmden atmye değişme gibi bir durum söz konusu mu?çünkü ben menüde sadece fatura ödemelerini görebildim,ordan eğitim ödemelerine de girdim ancak dediğim gibi jandarma ile ilgili herhangi bir şey göremedim.yarın başka bir atmde bir daha deneyeyim en iyisi.

Busra ackgz, 3 yıl önce
HALKBANK ATM'LERİNDEN; "Fatura ve Kurum Ödemeleri/Eğitim Ödemeleri/ Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı/2021 Yılı JSGA Astsubay Alımları" sırası ile seçilerek (mesai saatleri dışında da yatırılabilmektedir), Bugün tam bu sırayı izleyip yatırdım ben.

Mühendis tegmn
Aday Memur
15 Nisan 2021 21:02

Jandarma subaylık için geçti değil mi para yatırma uzama söz konusu olur mu?

Just4Love
Aday Memur
16 Nisan 2021 00:20

Diger ödemeler seçeneğinde ikinci sayfada diye hatırlıyorum

alikaris61
Aday Memur
16 Nisan 2021 14:28

haklısınız,dün atmde dikkat etmemişim sonraki sayfaya.bugün hallettim. :)

Just4Love, 3 yıl önce
Diger ödemeler seçeneğinde ikinci sayfada diye hatırlıyorum
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi