Editörler : ayşegül bgm

isimsoyisim01
Kapalı
23 Mayıs 2019 18:53

lise hemşire sayısını söylesin yazacağım buraya hocam perfüzyonist dedi en son

Rabken, 5 yıl önce
aslında kötü niyetli degildir bence hocam :) hepimizin beyni yandı artik erkeklerden kimisi subayliga polislige başvurmayi düşünüyor issizlik yuzunden. bizi bu hale getirdilerya yazıklar olsun

Ymnur
Şef
23 Mayıs 2019 18:56

Kötu demedik zaten ama sureklı atmaları , bı öyle bı böyle demelerı , sankı dalga gecer gibi bir tavir takınmasi var . Evet önümüz , yolumuz belli degil herkes bi yerlere atma çabasinda kendını napalım yazık bizlere .
Rabken, 5 yıl önce
aslında kötü niyetli degildir bence hocam :) hepimizin beyni yandı artik erkeklerden kimisi subayliga polislige başvurmayi düşünüyor issizlik yuzunden. bizi bu hale getirdilerya yazıklar olsun

Rabken
Yasaklı
23 Mayıs 2019 18:57

aynen Allah yardimcimiz olsun iyice kayboldum dalga geçiyorlar sanki
Ymnur, 5 yıl önce
Kötu demedik zaten ama sureklı atmaları , bı öyle bı böyle demelerı , sankı dalga gecer gibi bir tavir takınmasi var . Evet önümüz , yolumuz belli degil herkes bi yerlere atma çabasinda kendını napalım yazık bizlere .

Rabken
Yasaklı
23 Mayıs 2019 18:59

sağ ol hocam. ne kadar dogru bilmiyoruz ama iste her ihtimali degerlendiriyoruz insallah mutlu bir son olur
isimsoyisim01, 5 yıl önce

lise hemşire sayısını söylesin yazacağım buraya hocam perfüzyonist dedi en son

Avare adam
Aday Memur
23 Mayıs 2019 19:02

güldürdün
Ymnur, 5 yıl önce
evet bizlerden kısıp hemsirelerden aldıkları ve bizim yerlerimize birçok alanda hemsirelerin calistıgı konusunda dogrusun

Ymnur
Şef
23 Mayıs 2019 19:10

gulebilirsin :) gulmek serbest:) birı böyle yazmis ikı - uç mesajda bende şu kısmını dogruladım kı lisans hemsirelerle ilgılı göz var nizam var .o, bu ,ben degil birçok kisı böyle dusunuyo sen diledgin kadar gulebilirsin avare :)
Avare adam, 5 yıl önce
güldürdün

emir.3131
Yasaklı
23 Mayıs 2019 19:14

Birbirinize laf atmayın bu hale gelmemizde ki en büyük etken arasla uğraşın artık
Ymnur, 5 yıl önce
gulebilirsin :) gulmek serbest:) birı böyle yazmis ikı - uç mesajda bende şu kısmını dogruladım kı lisans hemsirelerle ilgılı göz var nizam var .o, bu ,ben degil birçok kisı böyle dusunuyo sen diledgin kadar gulebilirsin avare :)

Ymnur
Şef
23 Mayıs 2019 19:15

Forumda laf atan , atan ,tutan ,fırlatan hıç bitmez kı insan kimle ugrasacaginı,neye inanacagını, ne duşunecegini sasirıyo
emir.3131, 5 yıl önce
Birbirinize laf atmayın bu hale gelmemizde ki en büyük etken arasla uğraşın artık

anestezist09
Kapalı
23 Mayıs 2019 19:35

yav bu branş Dağılımları nerde biri link falan atsin

Bendeatancam
Aday Memur
23 Mayıs 2019 19:45

gülen birisi branşları dağıtıyomuş ben kapamadım atanamıcam galiba

anestezist09, 5 yıl önce
yav bu branş Dağılımları nerde biri link falan atsin

anestezist09
Kapalı
23 Mayıs 2019 19:49

tüh neyse
Bendeatancam, 5 yıl önce

gülen birisi branşları dağıtıyomuş ben kapamadım atanamıcam galiba

isimsoyisim01
Kapalı
23 Mayıs 2019 19:50

anestezi sayısını söylerse yazarım ben sana

anestezist09, 5 yıl önce
tüh neyse

Avare adam
Aday Memur
23 Mayıs 2019 20:06

arkadaşım göz varda bakmasinıda ögrenmek lazım kıstılar felan diyosun neyden ne kadar ihtiyac varsa o kadar alınıyor kimsenin kimsenin alimini kıstığı yok
Ymnur, 5 yıl önce

anestezist09
Kapalı
23 Mayıs 2019 20:12

Tamam kardo eyvallah
isimsoyisim01, 5 yıl önce

anestezi sayısını söylerse yazarım ben sana

prmhakan
Aday Memur
27 Mayıs 2019 11:00

kardeşim geçen 2 senede toplam 4000 paramedik alındı. 2019 da da en az 2000 kişi olacaktır. haziran ve kasım ayı toplam. yaranız var galiba eksiliyorsunuz.

Ymnur, 5 yıl önce
baya guldum yanlız aynen paramedik 2000 alınir kalan 900 de o kadar bransa 50,100 diye verilir zaten bıtek paramedikler var dimı hey Allahım
Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi