Editörler : oto-danisman-expert
22 Kasım 2013 15:49

2014 sözleşmeli subay alımı

2014 sözleşmeli subay alımı ne zaman biliyor musunuz? Ne KKK'nın sitesinde ne de ÖSYM sınav takviminde görünmüyor.

ZaiL
Şef
22 Kasım 2013 16:57

Mart ayı içinde yada sonra ilan verilir

dirk heinen
Şube Müdürü
27 Kasım 2013 18:00

Sağol ZaiL. Ben sınavı Mart'ta sanıyordum sınavı ne zaman peki?

dirk heinen
Şube Müdürü
03 Aralık 2013 13:59

Güncel. Cevap verecek arkadaş yok mu? Sınav ne zaman olur, kaç kişi alırlar?

peripella86
Aday Memur
22 Aralık 2013 20:57

Arkadaşlar merhaba,

Deniz Kuvvetleri'nin hali hazırda sözleşmeli subay ilanı var. Ben biyoloji öğretmenliği kadrosuna başvurdum. Fakat, başvuru kılavuzunda eksiklikler olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki, 20 Ocak tarihinde ön kayıt yaptıran adaylardan sınava gireceklerin isimlerinin açıklanacağı söylenmiş. Bu kabul kime, neye göre? Tam olarak baz alınan şey nedir? Verilen kişisel bilgilerin doğruluğu ve uygunluğu mu? Biyoloji bölümü mezunuyum, formasyonum yok. Beni nasıl öğretmen olarak alacak? Bununla ilgili bir alan sınavı yapılacağı belirtilmiş. Alan sınavını kazanacak olsam, formasyon alırdım. Kaç kişi alınacağı zaten belirtilmemiş. Bunun gibi bazı şaibeli şeyler var. Daha önce bu şekilde atanmış olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

kardemirdeniz
Aday Memur
23 Aralık 2013 14:56

Uluslararası ilişkiler mezunuyum 50 genel kültürün yanında 50 "eğitim bilimleri" soruları sorulcağı söylenmiş. ya bizim bölümle eğitim bilimlerinin alakası ne anlamış değilim.

peripella86, 10 yıl önce

Arkadaşlar merhaba,

Deniz Kuvvetleri'nin hali hazırda sözleşmeli subay ilanı var. Ben biyoloji öğretmenliği kadrosuna başvurdum. Fakat, başvuru kılavuzunda eksiklikler olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki, 20 Ocak tarihinde ön kayıt yaptıran adaylardan sınava gireceklerin isimlerinin açıklanacağı söylenmiş. Bu kabul kime, neye göre? Tam olarak baz alınan şey nedir? Verilen kişisel bilgilerin doğruluğu ve uygunluğu mu? Biyoloji bölümü mezunuyum, formasyonum yok. Beni nasıl öğretmen olarak alacak? Bununla ilgili bir alan sınavı yapılacağı belirtilmiş. Alan sınavını kazanacak olsam, formasyon alırdım. Kaç kişi alınacağı zaten belirtilmemiş. Bunun gibi bazı şaibeli şeyler var. Daha önce bu şekilde atanmış olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

danger_hkn
Kapalı
23 Aralık 2013 18:03

Eksikleri ve yanlışları olan bi klavuz. Formaliteden yayınlandığı çok belli yani. Eğer alacaklar adamlar baştan belliyse ilanı kapatıp klavuzu kaldırıp daha fazla komik duruma düşmesinler. İktisat işletme muhasebe her bölüm var çalışma ekonomisi yok. Uluslararası ilişkilerde tarih felsefeyle bi tutulmuş çok komik

walkerbulldog
Aday Memur
23 Aralık 2013 18:13

Burada bu kadar sözleşmeli subaylıkla ilgili konuşulanlara rağmen hala sınava girmeye çalışıyorsunuz ya pes valla arkadaş!

dirk heinen
Şube Müdürü
06 Ocak 2014 18:11

Arkadaşlar hala net vir bilgi yok.

Sözleşmeli subay/astsubay sınavı ne zaman olur? Açıklaması ne zaman bildirilir?

bekirars
Aday Memur
08 Ocak 2014 21:08

jana 2014 sınav takviminde yayınlandı ona bir bak galiba nisandı

sözleşmeli subaylık sınavı nisan-mayıs da olur

dirk heinen, 10 yıl önce

Arkadaşlar hala net vir bilgi yok.

Sözleşmeli subay/astsubay sınavı ne zaman olur? Açıklaması ne zaman bildirilir?

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi