Editörler : Pangaea
17 Şubat 2021 23:50

Sınıf Öğretmenliği Topluluğu
Amacından tamamen kaymış bir topluluk haline gelmiş bir telegram grubu. Söylemleri o kadar saçma hale gelmiş ki gece yarısı sesli sohbet açıp doğuda yaşayan halka cahil demeye kadar cesaret eden kendilerini öğretmen sıfatını yakıştıran ama bir o kadar öğretmen sıfatında uzak insanların konuştuğu bir topluluk haline gelmiş yazık bugün de utandık sayelerinde. Burdan yazıyorum ki arkadaşlar kaçın kurtarın böyle insanların elinden kendinizi

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 00:14

Sınıf Öğretmenliği topluluğu atama (söt) adres net belli olsun gönüllerine yuva yapan bencil ve ego içerisinde ki düşüncelerinden belki utanırlar

Kalubatarbien
Aday Memur
18 Şubat 2021 00:46

Ben de kurtardım bu gruptan kendimi 1aydır 60 binden başka bir şey bilmeyen ve utanmadan ders bile çalışmayan insanın yapacağı sıralamayı yaparak 10 bin kontejanı istemektedirler. Kim ne derse desin çalışmayan insanların hak etmediği yerlerde olması yanlıştır.

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 06:03

Yok hocam öyle olur mu lütfen sınıf öğretmenliği okumak dünyanın en zor şeyi hakettiler şimdi sınava girmek yeterli onlar için şimdi 10 bin kontenjan alıp doğuya gidip cahil olarak nitelendirdikleri insanları daha kültürlü hale getirecekler işin acı tarafı inşallah sen donmak üzereyken bir cahil gelir sobanı yakar seni kurtarır ya da açken bir cahil gelir karnını doyurur. Zannetmiyorum bu sözleri söyleyenlerin ya da bütün bu sözler söylenirken sessiz kalan insanların utanacağını ama o cahil diye nitelendirdikleri insanlar kadar bile olamadıklarını anlarlar umarım
Kalubatarbien, 3 yıl önce

Ben de kurtardım bu gruptan kendimi 1aydır 60 binden başka bir şey bilmeyen ve utanmadan ders bile çalışmayan insanın yapacağı sıralamayı yaparak 10 bin kontejanı istemektedirler. Kim ne derse desin çalışmayan insanların hak etmediği yerlerde olması yanlıştır.

Penrose
Yasaklı
18 Şubat 2021 08:22

Bütün branşlar aynı arkadaşlar. Telegram gruplarını kontrol eden bir grup işini gücünü bırakmış 60 bin haberleri hazırlıyor arkalarında da öğrencilerine kavuşmak için kpss çalışmak hariç herşeyi yapmaya hazır onbinler var.

60 bin yüzsüzlüktür 60 bin dilenciliktir.

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 08:33

Bir sayı isteyebilirler hocam bırakın istesinler ama bu sayıyı isterken söylemlerine dikkat etmeleri lazım öğretmen olarak niteliyorlar kendilerini bu sıfata uygun söylemler yapmalılar bu telegram grubundakiler yerine ben utanıyorum onlar adına her şey halloldu da diğer branşlar arkasından atmaya başladılar cidden kendilerini üstün görüyorlar
Penrose, 3 yıl önce

Bütün branşlar aynı arkadaşlar. Telegram gruplarını kontrol eden bir grup işini gücünü bırakmış 60 bin haberleri hazırlıyor arkalarında da öğrencilerine kavuşmak için kpss çalışmak hariç herşeyi yapmaya hazır onbinler var.

Dubibubi
Aday Memur
18 Şubat 2021 08:53

Neden bir talep dilencilik olsun yapmayin lutfen
Penrose, 3 yıl önce

engnilef
Aday Memur
18 Şubat 2021 09:23

Şimdi biri çıkıp "sizde sınıf okusaydınız o zaman " der. Bir kaç branş var ki sanki dünyanın en değerli branşları. Diğer branşlara ikinci sınıf gözüyle bakıyor. Öyle bir önemli görüyorlar ki kendilerini sanırsın onlardan başkası öğretmen değil. Bir de yer begenmeyenleri var. Branşında sonuncu olmuş adam atandığı yeri beğenmiyor. Anlayacağınız bazı branşları asla memenun edemezsiniz. 10 bin kontenjan da ister 20 bin de 30 bin de. Çünkü onlardan başkası 2. sınıf öğretmen. Ama şu var o kadar mükemmel olsalardı zaten millet ilkokulda öğretmen aramak zorunda kalmazdı.

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 09:28

Demek istediğim tam olarak bu aslında ego çok kötü bir şey sanarsınız kpss çok iyi puanlar almışlar bir de diğer bölümleri kötülüyorlar
engnilef, 3 yıl önce

Şimdi biri çıkıp "sizde sınıf okusaydınız o zaman " der. Bir kaç branş var ki sanki dünyanın en değerli branşları. Diğer branşlara ikinci sınıf gözüyle bakıyor. Öyle bir önemli görüyorlar ki kendilerini sanırsın onlardan başkası öğretmen değil. Bir de yer begenmeyenleri var. Branşında sonuncu olmuş adam atandığı yeri beğenmiyor. Anlayacağınız bazı branşları asla memenun edemezsiniz. 10 bin kontenjan da ister 20 bin de 30 bin de. Çünkü onlardan başkası 2. sınıf öğretmen. Ama şu var o kadar mükemmel olsalardı zaten millet ilkokulda öğretmen aramak zorunda kalmazdı.

Österreicher
Aday Memur
18 Şubat 2021 09:39

bahsi gecen bu ve beneri tiplerden dolayi atama icin taban puanin 75 olmasi gerekiyor.

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 09:54

Bir tepki vermezsek böyle gruplara kendilerini üstün görmeye her şeyi söyleyebileceklerini düşünmeye devam ederler
Österreicher, 3 yıl önce

bahsi gecen bu ve beneri tiplerden dolayi atama icin taban puanin 75 olmasi gerekiyor.

Österreicher
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:07

tavsiyeniz nedir hocam ?

sınıfögrtmn, 3 yıl önce
Bir tepki vermezsek böyle gruplara kendilerini üstün görmeye her şeyi söyleyebileceklerini düşünmeye devam ederler

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:12

Böyle kişilerin verdiğimiz tepkiden de anlayacaklarını çok düşünmüyorum açıkcası Böyle insanların egoları ve bencil düşünceleri her şeyin önüne geçer işte asıl cahilliğin başladığı nokta burasıdır cahil olarak doğuda yaşayan insanları değil kendilerini nitelendirmeliler
Österreicher, 3 yıl önce

tavsiyeniz nedir hocam ?

Köydenbirses
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:13

Erbaalı mısın?

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:15

Hayır değilim
Köydenbirses, 3 yıl önce

Erbaalı mısın?

Köydenbirses
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:16

Merak ettim şu grubu link var mı?

Köydenbirses
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:19

Sınıf öğretmenlerinin yer bağenmeme gibi bir lüksü yok. Atanacakları iller sabittir. Sivas'tan daha batıya sınıf kontenjanı yok varsa bile bir elin parmağını geçmez.

engnilef, 3 yıl önce

Köydenbirses
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:28

Şu ücretli saçmalığı kaldırılırsa sınıf öğretmenlerinin hiçbir zaman kontenjan istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

sınıfögrtmn
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:29

Sınıf öğretmeninin kontenjan istemesi sorun değil sorun kontenjan isterken kullandıkları dil grup sesli sohbetinde doğuda ki iller için cahil halk yakıştırmasını yapan sınıf öğretmeni sıfatına sahip insanlar
Köydenbirses, 3 yıl önce

Şu ücretli saçmalığı kaldırılırsa sınıf öğretmenlerinin hiçbir zaman kontenjan istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Köydenbirses
Aday Memur
18 Şubat 2021 10:31

Hiç denk gelmedim bu şekilde söylemlerde bulunan ne sınıfçıya nede farklı bir branş adayına.

sınıfögrtmn, 3 yıl önce
Sınıf öğretmeninin kontenjan istemesi sorun değil sorun kontenjan isterken kullandıkları dil grup sesli sohbetinde doğuda ki iller için cahil halk yakıştırmasını yapan sınıf öğretmeni sıfatına sahip insanlar

Penrose
Yasaklı
18 Şubat 2021 10:33

Arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama talep etmek basit bisey değildir. Elbette her insan konforlu yaşamayı hak eder mesleği olsun ama her işte olduğu gibi bu işte de kpss rekabet ölçeği olarak benimsenmiş. rekabetsiz iş olmaz ki kpss ölçme değerlendirme çalışanlar bilir sınav başarılı bir sınav eğriye bir bakın. Benim önümdeki insan benden çok çalışmıştır net.

Ama bazı insanlar çeşitli sebeplerle rekabet ölçeğini kabul etmez. Kpss sorular değiştirildi yok sorular hatalıydı bende harita yoktu diyenler nerde? 13 tane soru hazırlamışlardı bi de? Nerede o ösym soruları farkĺi hazırlamış diyen youtuber popülist dershane hocaları? Sınavda yeterli başarıyı gösteremeyince bir öğretmenin çirkinleşip dersanecisi youtuber ı sendikası atanan grupları birleşip gelecek yıllarda mezun olacakların hakkına saldırmaları normal mi? Bu talep değil tacizdir. Neden bir tek ben şasiriyorum bilmiyorum.

Bu mesleğe ilk defa başlayacak olanlar olabilir özel sektörde bu tiplerden çok var. Öğrencilerim sınıfım kalp sevgi vatan bu 5 kelime ağızlarından düşmez ama size tuzak kurarlar iftira atarlar aklınıza gelmeyecek hainlikler mobbing uygularlar vs abartmıyorum arkadaşlar bir insan menfaatleri penceresinden bakmaya başlarsa hayata, başarısız olduğunda ayağa kalkıp tekrar denemeye cesaret etmek yerine başarılı olanlara saldırmaya başlarsa sonunda ne noktalara gelebilir hayal bile edemezsiniz.

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi