Editörler : E.Kayı Han
«293031323334353637383940»

Msy2510
Aday Memur
08 Mart 2021 17:02

Ne zman cozulecek bu meret olay peki

Hayatmagduru
Aday Memur
08 Mart 2021 18:45

Zaten soruşturma tamamlana kadar aciktaydik uzatilip uzatilmadigini bilmiyorum ama çalıştığım ildeki adliyede herhangi bir iddianame yok kovuşturma yok mahkeme yok soyledigine göre il jandarmadaki personelin çalıştığımız ildeki mahkemeden kovuşturmaya yer olmadığına dair sonuçlansa bile Ankara açığa alabilirmis yine söylediğim dosya numarası ile

Çipetpetcibilişak, 3 yıl önce
Senin uzattılar mı. Ankaradaki dosyanın içeriği belli mi herkes 1 dosyada o zaman

Ataaskeri
Kapalı
08 Mart 2021 19:50

Bu dosya numarasını sen kendinden mi öğrendin ? Yoksa duyum mu ? Benim adıma böyle bir soruşturma yok Ankara da Çalıştığım ilde var o kadar Her ay baktırıyoruz avukatla yok Ankara da Hatta idare mahkemesi red verdiği kararın gerekçesinde bulunduğu ilde soruşturma var diyor soruşturma içeriğini de söylüyor ( tevdi raporu ve MİT raporu diyor ) Başkaca hiçbir şey yok
Hayatmagduru, 3 yıl önce

Zaten soruşturma tamamlana kadar aciktaydik uzatilip uzatilmadigini bilmiyorum ama çalıştığım ildeki adliyede herhangi bir iddianame yok kovuşturma yok mahkeme yok soyledigine göre il jandarmadaki personelin çalıştığımız ildeki mahkemeden kovuşturmaya yer olmadığına dair sonuçlansa bile Ankara açığa alabilirmis yine söylediğim dosya numarası ile

08 Mart 2021 20:05

Ben bugün Ankara adliyesine gittim terör suçları bürosuna sordum hakkınızda herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır dedi

Ataaskeri
Kapalı
08 Mart 2021 20:16

Al işte evet böyle oluyor peki çalıştığın ilde var mı dosya
Ahmtnry, 3 yıl önce

Ben bugün Ankara adliyesine gittim terör suçları bürosuna sordum hakkınızda herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır dedi

Çipetpetcibilişak
Aday Memur
08 Mart 2021 20:21

S2m böyle işi benim de ankarada görünmüyor çalıştığım ilde var onunda içeriğini bilmiyorum ne arayan var ne soran

Hayatmagduru
Aday Memur
08 Mart 2021 20:33

Personel şubede açıkta olan personelleri takip etmesi için biri var o söyledi ankara da başsavcılıkta soruşturma olduğunu başta söylemedi bende Ankara'da soruşturma açılmış öyle diyorlar dedikten sonra söyledi.

Ataaskeri, 3 yıl önce
Bu dosya numarasını sen kendinden mi öğrendin ? Yoksa duyum mu ? Benim adıma böyle bir soruşturma yok Ankara da Çalıştığım ilde var o kadar Her ay baktırıyoruz avukatla yok Ankara da Hatta idare mahkemesi red verdiği kararın gerekçesinde bulunduğu ilde soruşturma var diyor soruşturma içeriğini de söylüyor ( tevdi raporu ve MİT raporu diyor ) Başkaca hiçbir şey yok
08 Mart 2021 20:42

Kyok almıştım çalıştığım İl'e sormadım şuanda ankarada olduğum için dönünce sorcam ama

Msy2510
Aday Memur
08 Mart 2021 21:32

Benımde calıstıgım ilde dosya yok ankarada var herhalde

460725
Aday Memur
08 Mart 2021 22:31

2 3 gündür çeşitli ilerden uzatma haberi alıyoruz ve uzatma yazısında herkesde 2021/2015(benim bizzat gördüğüm) sayisi verilmiş anlaşılan bizim dava 1 dosya da toplanmış.Ankara C.Başsavcılığına dosya verilmiş.onemli olan bundan sonrası sorulması gereken durum burası ve bir kaç ihtimal var. 1.Savcılık toplu olarak Göz altı mi diyecek (bence uzak bir ihtimal) 2.Herkesin bulundugu il e evrak gönderip adliyede yada emniyete tek tek ifade mi alınacak. 3.Yada burda toplu olarak işlem yapmaktansa dosyayı şahısa indirecek hakkında birşey olmayan berat yada s.yok , k.yok verecek.Hakkin da herhangi birşey olanın yargılaması devam edecek.Burda temiz alan göreve dönme durumu olacak.(bence bu ihtimal daha yüksek duruyor ama karar ne zmn çıkar bilemeyiz.cunku ankara da dosya çok uzun Süre bilir. ) 4.Toplu olarak ihraç da edebilir.

Ataaskeri
Kapalı
08 Mart 2021 22:33

Personel şube falan hiçbirşeyden haber yok onların arkadaşlar onlarda duyum üzerine konuşuyor benim çalıştığım yerde de aynı hiçbirşey bilmiyorlar tebliğ ettikleri evrak neyse o tam içeriği yok
Hayatmagduru, 3 yıl önce

Personel şubede açıkta olan personelleri takip etmesi için biri var o söyledi ankara da başsavcılıkta soruşturma olduğunu başta söylemedi bende Ankara'da soruşturma açılmış öyle diyorlar dedikten sonra söyledi.

Hayatmagduru
Aday Memur
08 Mart 2021 22:43

Benim dediğim kişi Açıkta olan personellerin işi için görevlendirilmiş en son adliyeye 28 ocakta gitmiş bilgi almak için ve yazdıklarımı demisker

Ataaskeri, 3 yıl önce
Personel şube falan hiçbirşeyden haber yok onların arkadaşlar onlarda duyum üzerine konuşuyor benim çalıştığım yerde de aynı hiçbirşey bilmiyorlar tebliğ ettikleri evrak neyse o tam içeriği yok

astsubay15
Kapalı
09 Mart 2021 11:07

Çalıştığım ildeki adliyeyi arayarak bilgi aldım soruşturmanın halen devam ettiğini söyledi 27 mart 1 sene doluyor halen ses yok

Jamyo27
Aday Memur
09 Mart 2021 11:45

Bende Mart ayında açığa alındım jamyo 2015 devresiyim 9. Ayda hakkımda ankösörden işlem yapıldı 3 ay cezaevinde yattım hakim ilk mahkemede 6/3 ceza verdi serbest bıraktı.

Çipetpetcibilişak
Aday Memur
09 Mart 2021 12:20

Başka dosyan varmı şuan.
Jamyo27, 3 yıl önce

Bende Mart ayında açığa alındım jamyo 2015 devresiyim 9. Ayda hakkımda ankösörden işlem yapıldı 3 ay cezaevinde yattım hakim ilk mahkemede 6/3 ceza verdi serbest bıraktı.

Jamyo27
Aday Memur
09 Mart 2021 12:37

Ankara cumhuriyet savcılığında var gizli olan dosya mit raporu

Jandarma2013
Aday Memur
09 Mart 2021 17:00

Bende bugün alayı aradım 2021/2015 Ankara bilgisini verdi açık süreniz de uzatıldı dediler

Muratbasoo
Aday Memur
09 Mart 2021 17:49

Sana yeni kararı yazılı olarak tebliğ etmediler mi? Alaylar usülde hata yapmazlardı genelde.

Jandarma2013, 3 yıl önce

Bende bugün alayı aradım 2021/2015 Ankara bilgisini verdi açık süreniz de uzatıldı dediler

Jandarma2013
Aday Memur
09 Mart 2021 18:00

Yeni tebliğ evraklarını gönderdik eline ulaşmaküzeredir dedi

limom
Aday Memur
11 Mart 2021 12:08

Ya arkadaş şakamızınız?

1. Bir suçtan hakkınızda bir yerde sorusturma olur. İki ilde ayri ayri sorusturma olmaz açılsada bir yerde birleştirilir.

2. Ornek Adana da bir suctan soruşturman var Ankarada da ayni suctan sorusturmam var diyorsun. Iki yerde ayri ayri mi yargılanacak? Hadi yargilandin diyelim Adana mahkeme sana 6 yıl verdi, Ankara da 10 yıl verdi hangisini yatacan?

3. Yada başka bir deyişle Adana berat verdi Ankara 6 yıl verdi beraat mi edecen 6 yıl mi yatacan.

4. Farklı suçlar olursa aynı anda 3 ildede sorusturma olur o ayri.

5. Neden dosyam yok diyorsuna gelince Bazı C.Savciliklari soruşturmayı gizli yürütür sen adliyeye gidip sorsanda sana yok derler.

6. Ikincisi KYOK aldim diyenler var KYOK alırsın bir yerde hakında farkli delil bulunur. KYOK kalkar senin yeniden farkinda olmadan sorusturmana devam ederler takı ifaden alınıncaya kadar.

Toplam 1946 mesaj
«293031323334353637383940»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi