Editörler : swat3410

sentrocev
Aday Memur
15 Şubat 2020 23:27

akıl denen olguyu beyin denen organı bırakıp omuz denen çıkıntıyı kullandıkları için olabilir mi

Talihli51
Daire Başkanı
15 Şubat 2020 23:37

Neye göre cahil

Gökkushagı, 5 yıl önce

Kimse son dönemlerde yapılan komser yardımcılığı alımlarını savunmasın. Paemi fyosu fisosu helsi fasa fiso. Adam yukarda arkadaşın dwdiği gibi daha 3 günlük komser yardımcısı kendinden yaşca ve mesleki olarak büyüğüyle nasıl konululacağını bilmiyor. Mesleğin M sini bilmiyor eli cebinde meslekle ilgili ahkam kesiyor. Yazık ki durum böyle bu tür hatalar bilinçli ya da bilinçsiz yapıldı. Umarız bundan sonra bu nevi kritik hatalar yapılmaz. Meslek içinden alımlar çoğalır. Meslek içinden de pmyo mezunu arkadaşların zoruna gitmesin ama komser yardımcılığını yalnız hak eden kesim pomemlilerdir. Pmyo mezunlarını 4 yıllık yükseköğretimi tamamlasalar dahi almamak lazım adamlar çok cahil.

splendid10
Kapalı
16 Şubat 2020 00:28

Hiçbir paemli meslek garantim var demesin çünkü paem alımı KHK ile başladı ama o KHK 30 gün içinde onaylanmayinca yok hükmüne düştü ve bu tür khk ler AYM kararı ile birbir iptal ediliyor. İkinci bir husus paemlilerin buyuk kısmı en az iki kez polislik sinavina giripte kaybeden kişilerden seçilmiş buda liyakat etiğine aykırı bir durum haklarında bir dava açılması bile yeterli. Bir diğer husus bir kısım paemlinin sınav öncesi bir partinin gençlik kollarına üye oldugu, sınav sonrası üyeliklerini sildirdikleri biliniyor ancak bu kayıtlar YSK da saklı. İzleyin görün derim

ngy.
Şef
16 Şubat 2020 01:49

15 yıllık memurum fetöcüler zamanında komser olmak imkansız gibi bir şeydi zaten malûm baraj 90 larda kapatıyordu son dönem 2 kere girdim 2 sindede yedekte kaldım malûm mülâkat var yeniyi eskiyi bilmem egoya ve kibire kapılmadan meslekte yanındaki memura yardımcı olmaya çalışan devletin işleyişini ve yanındaki memurun işini kolaylaştıran herkesin başımızın üstünde yeri var fakat rütbeyi alınca kibire kapılmadan çalışan amir milyonda bir

frcry
Memur
16 Şubat 2020 09:09

geçmişte polislik sınavını kazanmayanlar şimdi konser yapıldı sorun orda

angarabebesi060606
Daire Başkanı
16 Şubat 2020 11:48

La adamlar sen ben gibi 155 kovalıyor hesabını siz yapın:)

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
16 Şubat 2020 13:05

la dangoz dangoz konusmussun arkadasım , fyolular nasıl polisliğe girip girip kazanamayan adamlarsa pomemlilerde üni okuyup sınava girip girip atanamayanlar adamlar bu teşkilatın bel kemiği pmyo lardı onuda bitirdiler yazık ettiler
Gökkushagı, 5 yıl önce

Kimse son dönemlerde yapılan komser yardımcılığı alımlarını savunmasın. Paemi fyosu fisosu helsi fasa fiso. Adam yukarda arkadaşın dwdiği gibi daha 3 günlük komser yardımcısı kendinden yaşca ve mesleki olarak büyüğüyle nasıl konululacağını bilmiyor. Mesleğin M sini bilmiyor eli cebinde meslekle ilgili ahkam kesiyor. Yazık ki durum böyle bu tür hatalar bilinçli ya da bilinçsiz yapıldı. Umarız bundan sonra bu nevi kritik hatalar yapılmaz. Meslek içinden alımlar çoğalır. Meslek içinden de pmyo mezunu arkadaşların zoruna gitmesin ama komser yardımcılığını yalnız hak eden kesim pomemlilerdir. Pmyo mezunlarını 4 yıllık yükseköğretimi tamamlasalar dahi almamak lazım adamlar çok cahil.

Emre0005
Şef
16 Şubat 2020 17:40

4 ayda polis olanlari yada pokemon kalanlar var bu pokemon :)üstün ırk alim :)))
Z.burnulujohnwick, 4 yıl önce
la dangoz dangoz konusmussun arkadasım , fyolular nasıl polisliğe girip girip kazanamayan adamlarsa pomemlilerde üni okuyup sınava girip girip atanamayanlar adamlar bu teşkilatın bel kemiği pmyo lardı onuda bitirdiler yazık ettiler
16 Şubat 2020 18:12

Memurdan amir olmaz derdi eskiler hakikaten olmazdı şimdi ise bırak memurluğu çobandan amir yapıyorlar kalite iyice düştü

olayabaksen
Aday Memur
16 Şubat 2020 18:19

Çalıştığım birimde bir sürü dışarıdan direk komiser olanlarla çalıştım şimdiye kadar hiçbirinde sıkıntı yaşamadım 6 ay önce başpolislikten komiser olan geldi 6 ayda isyan ettirdi milleti kim ne derse desin dışarıdan komiser alınmaz ama polistende komiser olmaz en iyisi eski sisteme dönüp kolej ve akademi okutup komiser yapmak

angarabebesi060606
Daire Başkanı
16 Şubat 2020 18:54

Pmyolularsa üniversite sınavına girip girip kazanamayanlar değil mi:D gerçi bi arkadaş matematik öğretmenliği kazanmasına rağmen pmyo gitmiştir:D
Z.burnulujohnwick, 4 yıl önce

Emre0005
Şef
16 Şubat 2020 19:13

bsg :)))
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Pmyolularsa üniversite sınavına girip girip kazanamayanlar değil mi:D gerçi bi arkadaş matematik öğretmenliği kazanmasına rağmen pmyo gitmiştir:D

Talihli51
Daire Başkanı
16 Şubat 2020 20:59

ilk senede hem sosyal bilgiler öğretmenliğini kazandım hem polisliği şarka geleceğim zamanda sınava girip istediğim şark ilinde yine sosyal bilgiler öğretmenliğini kazandım.Polis okulunda okuduğunuz dönemdede devrelerimden hukuk kazanan okul öncesi kazanan arkadaşlarımız vardı üniversiteye kazanamadığımız icin değil kazanıpta okuyacak paramız olmadığı için pmyo gittik..

Emre0005
Şef
16 Şubat 2020 21:11

İte köpeğe anlatma bunları boşverr keyfine bak bsg yaz geç aşağılık kompleksi önemli sorun üzerine eğinilmesi gerek :D
Talihli51, 4 yıl önce

ilk senede hem sosyal bilgiler öğretmenliğini kazandım hem polisliği şarka geleceğim zamanda sınava girip istediğim şark ilinde yine sosyal bilgiler öğretmenliğini kazandım.Polis okulunda okuduğunuz dönemdede devrelerimden hukuk kazanan okul öncesi kazanan arkadaşlarımız vardı üniversiteye kazanamadığımız icin değil kazanıpta okuyacak paramız olmadığı için pmyo gittik..

h.ayazz
Aday Memur
17 Şubat 2020 16:37

genelleme yapmazsan iyi olur dostum... senin rüyanda göremiyceğin işleri yöntemleri aklı zamanını kullanıp parasını hak eden insanlarda var meslekte boş teneke gibi ses çıkarma

kocman34, 5 yıl önce

aslinda haklisin.polis milletine bakiyom 2 koyun versen sahip cikamayacak adamlar var.ver eline mp 5 i gunde 6 saat dikilsin 6000 maas alsin evine gitsin...

Emre0005
Şef
17 Şubat 2020 17:45

Atalariminda dedigi gibi senin güttügün koyun kadar polisin ...... çoban var anlatabiliyor muyum :D
kocman34, 5 yıl önce

aslinda haklisin.polis milletine bakiyom 2 koyun versen sahip cikamayacak adamlar var.ver eline mp 5 i gunde 6 saat dikilsin 6000 maas alsin evine gitsin...

differentft
Aday Memur
17 Şubat 2020 19:38

Yeni nesil amirleri beğenmemek diye bir şey yok aslanım. Böyle düşünüp de bizi çekemiyorlar şeklinde kendine bir meziyet yaratma derim. yeni nesil amirlerin, mesleğe yıllarını verenlere tecrübesine saygı duymayıp hadsizce, cahilce, ne yaptığını kendisinin dahi bilmeyip güya nasihat vermeye kalkışan tipitipleri sevmeyiz arkadaş. Direkt amir olarak bu mesleğe girmek gibi bir şeye kimsenin laf ettiği yok. Fakat çok kısa bir sürede vakti zamanında polisliği kazanamayanların(soru çalma mevzuları hariç) falancanın filancası olduğunu kullanan güruhu da hesaba kattığımız zaman apolet takmaya basit bir zaman zarfında hak kazananların bir anda "amir" kisvesine soktuğunuzda, mantıksızlığın daniskası yaşanıyor her Allah'ın gününde, her dakikasında. Muhakeme, inisiyatif, sorumluluk alamayan hayatta hiç bir şekilde pişmemiş şahısların amir olması, polis kantininden 3-4 liraya apolet alıp takmaktan hiç farkı yoktur. Bu bir genelleme değildir. Ama bu tiplerin sayısı da malumunuzdur ki çoktur.

Ospina34
Şef
17 Şubat 2020 19:38

Fetöcü amirler den kurtulduk çok şükür yeni amirler herşeyi kuralına göre uyguluyor ben seviyorum kibarlar sadece kuralcılar fetöcü ler keyfine göre ceza verme peşindeydi
17 Şubat 2020 20:07

Allah var içlerinde hiçbiri ile sorun yaşamadım PAEM mezunu komiserlerin. Ama nasıl söyleyeyim bilmiyorum ama duruşta, oturuşta, kalkışta, kılıkta, kıyafette bir hamlık, çiylik, garip bir hafiflik bir büyük eksiklik var. Ve öyle görünüyor ki zamanla tamamlanacak bir eksiklik değil. Çünkü o sınavı hakederek değil sadece belirli bir dernek veya siyasi parti mensubiyeti ile kazanan kişiler yüzde doksandokuz. Akademili -FETÖCÜLER HARİÇ- komiserlerimizin sergilediği o vakur duruşu göremiyorum ben. En kötüsü de bakıyorum hepsi genç ve hayalleri var tabiatıyla. Ancak alım aşamalarındaki kanun dışılıklar artık öylesine ayyuka çıktı ki bence bu durumda sarı yıldızı görmelerine imkan yok bence. Allah hepsine yardım etsin o zaman.

Gökkushagı
Yasaklı
17 Şubat 2020 21:36

İmza+++++++

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi