Editörler : swat3410

blackwhite0155
Aday Memur
03 Kasım 2019 21:05

1 bölge terör tazminatı verilen illerde kritik şubeler ile genel hizmet birimleri arasında 160 civarı fark olacak

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
03 Kasım 2019 21:29

2 sene önce de böyle haksızlık olacakdı biz sesimizi yüksek bir şekilde duyurmuştuk ve bu hatadan dönülmüştü ama şuan hiç kimsede ses soluk yok bu haksızlık ben terörün en yoğun olduğu bir ilçe de uygulama noktasında çalışıyorum benim bulduğum malı kom gelip çöküyor ve bişey yaptığıda yok bide şimdi terörü benden yüksek alcak oldu paşam başka arkadaşlar bu haksızlığa göz yummayalım

tayfun_bjk
Memur
03 Kasım 2019 22:58

Merhaba II akşamlar arkadaşlar ilk defa yazıyorum bu nasıl birşey anlamiyorum bir kavga çıksa olay olsa TEM kom istihbarat gelmez güvenlik desen seçimde çalışır. Ama biz bunların hepsinin görevini de gidiyoruz kendi görevimiz e de gidiyoruz bunları fazla biz az öyle mi haram zıkkım olsun bu kararı alanlara

angarabebesi060606
Daire Başkanı
04 Kasım 2019 00:07

Ver dilekçeni geç korumaya karakola daha az çalış
Yetmişsekizlisc, 4 yıl önce
2 sene önce de böyle haksızlık olacakdı biz sesimizi yüksek bir şekilde duyurmuştuk ve bu hatadan dönülmüştü ama şuan hiç kimsede ses soluk yok bu haksızlık ben terörün en yoğun olduğu bir ilçe de uygulama noktasında çalışıyorum benim bulduğum malı kom gelip çöküyor ve bişey yaptığıda yok bide şimdi terörü benden yüksek alcak oldu paşam başka arkadaşlar bu haksızlığa göz yummayalım

ekfo
Başbakan Müsteşarı
04 Kasım 2019 04:26

Bu konuyla alakalı bir önceki adaletsiz karar için büyük kamuoyu oluşturmuştuk.Yine aynı karar verilmiş. Ana sayfadan haber yapılacak. Desteklemeyi unutmayın.

alpaslan1907
Aday Memur
04 Kasım 2019 07:20

yazıklar olsun böyle birşey mümkün mü tek kelime iletişim yazıklar olsun yedi yirmi dört uygulamada çalışıyorum bize yazık değil mi oda Hakkari gibi yerde karakolcu çalışmaz sözde

kamucu88
Aday Memur
04 Kasım 2019 08:08

kom da aynı alıyor sizinle.özel harekat tem güvenlik istihbarat farklı

Yetmişsekizlisc, 4 yıl önce

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
04 Kasım 2019 09:03

Ben çok mu çalışıyorum dedim kardeş adaletsizlikten bahsettim herkes eşit alması lazım demek istedim
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Ver dilekçeni geç korumaya karakola daha az çalış

omresl
Şube Müdürü
04 Kasım 2019 10:45

Arkadaşlar bu işi yapan lojistik büroya sorduk böyle birşey yok diyor. Aynı şekilde 2023 e kadar imzalandı diyor. En iyi onlar bilir tabi. Herkes birşey söylüyor

karabela 55
Kapalı
04 Kasım 2019 10:50

Cuma günü Ebysden yazı attı Lojistik şube operasyon tazminat larını 198 gün üzerinden yapılıp en son pazartesi yollayın diye

sinanvefizik
Memur
04 Kasım 2019 11:40

Trafik jandarma da çalışan Başçavuş tazminatlarla 10000tl civarı maaş alıyor aynı yerde görev yapan Polis maksisimum terör tazminatı ile 6500tl maaş alıyor arada yaklaşık 3500 tl ile 4000 tl civarı maaş alıyor. Başçavuş 3. DOĞU parası +doğuda çalıştığı için ayrı birdaha+trafikte çalıştığı için 400 civarı para +yemek parası+yol uygulama parası alıyor Polis le ortak uygulama yapıyoruz onlar alıyor biz almıyoruz, ayrıca 25 yıllık başçavuşlar ın oyakta 350000 civarı parası var, sadece ocağında bu seneki getirisi yüzde 42, Allah daha çok versin ama polisler le aradaki fark bukadar olmaması lazım Allah devletimizi milletimize zeval vermesin şükür

karabela 55
Kapalı
04 Kasım 2019 13:22

Arkadaşlar maalesef biraz önce görüştüm Tahakkuk ile böyle bir durum varmış gelecek ay ya 127 yada aynı 198 olarak yapılacak dedi Cumhurbaşkanlığı sistemi ile alakalıymış Sayın Cumhurbaşkanımız ya bu şekilde devam edin ya da düşürüleceğini söylemişler Hayırlısı artık

szymek61
Şef
04 Kasım 2019 13:30

Kime inanalım yahu,birisi yazı geldi diyor birisi yok diyor.

karabela 55
Kapalı
04 Kasım 2019 14:04

Arkadaşlar inanaıp inanmamak size kalmış tahakkuk çalışan arkadaş genel müdürlükten haber geldiğini bu ay normal alınacağını ama gelecek ay Sayın Cumhurbaşkanımız imzalarsa 2023 yılına kadar devam edecekmiş kısaca gelecek ay 1.bölge için 150 lira eksik alacağız yada aynen devam olacak ben de şarktayım hayırlısı olsun kesiyoruz tamamen deseler kime ne diyeceğiz ki

AyAz1985
Yasaklı
04 Kasım 2019 14:07

Sadece doğu illeri mi İstanbul içinde geçerli mi ?

killuminati
Memur
04 Kasım 2019 14:18

evet istanbul için geçerli mi bu durum.

msivas58
Aday Memur
04 Kasım 2019 14:35

Terör tazminat oluru 2 yıllık mi 3 yıllık mi imzalandı

04 Kasım 2019 14:47

biz doguya geldik teror tazminati azaldi.taltif yalan oldu.onceden duzenli taltif varmis.

Sartener
Aday Memur
04 Kasım 2019 15:12

Devrem il neresi? Diyarbakırda Bu aydan itibaren yapıyorlar da?

karabela 55, 4 yıl önce

Arkadaşlar inanaıp inanmamak size kalmış tahakkuk çalışan arkadaş genel müdürlükten haber geldiğini bu ay normal alınacağını ama gelecek ay Sayın Cumhurbaşkanımız imzalarsa 2023 yılına kadar devam edecekmiş kısaca gelecek ay 1.bölge için 150 lira eksik alacağız yada aynen devam olacak ben de şarktayım hayırlısı olsun kesiyoruz tamamen deseler kime ne diyeceğiz ki

karabela 55
Kapalı
04 Kasım 2019 15:37

Bitlis kardeşim bizim de bu ay aynı yapılıyor yazı imzadan çıkmış ama ek yazı yazmışlar sanırım eski hale getireceklermiş bir kişinin yanlış yapmasından kaynaklanmış diyorlar ama

Sartener, 4 yıl önce

Devrem il neresi? Diyarbakırda Bu aydan itibaren yapıyorlar da?

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi