Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

faruk1440
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:40

Sana da mı öyle dediler milli ülkü.

Milli Ülkü
Aday Memur
13 Kasım 2019 15:44

Biraz önce aradım.Tarih konusunda bilgi veremeyiz çalışılıyor demekle yetiniyorlar.

faruk1440, 4 yıl önce
Sana da mı öyle dediler milli ülkü.

luiz gustavo
Kapalı
13 Kasım 2019 15:55

MUHTEMELEN 2019 DA AÇIKLANMAYACAK GİBİ

Milli Ülkü
Aday Memur
13 Kasım 2019 16:37

Açıklanır Dostum emin ol çok fazlada uzun sürmez.

luiz gustavo, 4 yıl önce

MUHTEMELEN 2019 DA AÇIKLANMAYACAK GİBİ

faruk1440
Aday Memur
13 Kasım 2019 16:47

Bence şubata eş durumu tayin tarihine kadar bitmiş olur ki millet eş durumundan tayin talebini yapsın

Milli Ülkü
Aday Memur
13 Kasım 2019 16:50

Yıl bitmeden biter kardeşim dediğin tarihlere kalmaz diye düşünüyorum...

faruk1440, 4 yıl önce
Bence şubata eş durumu tayin tarihine kadar bitmiş olur ki millet eş durumundan tayin talebini yapsın

atabeycte
Şef
13 Kasım 2019 21:08

Yazılı puanın kaçsa mulakattada aynı ver

alınacak sayı kadar sıralamaya kim girerse bu zor sınavda zaten hak etmiş ve hak ta

yenmemiz olur.

faruk1440
Aday Memur
13 Kasım 2019 23:42

Zaten bakıldığında mülakata giren kişi sayısı ile alınacak kişi sayısı hemen hemen birbirine çok yakın. Burada erkek ve bayan sayıları belirleyici olacaktır.
atabeycte, 4 yıl önce

Yazılı puanın kaçsa mulakattada aynı ver

alınacak sayı kadar sıralamaya kim girerse bu zor sınavda zaten hak etmiş ve hak ta

yenmemiz olur.

atabeycte
Şef
14 Kasım 2019 08:02

Görevde Yükselmelerde ve ünvanlarda bayan ve erkek ayrı gruplar halinde sınava girmedi

Bu konuda bir ayrımın olacağını sanmıyorum olsaydı baştan şu kadar bayan bu kadar erkek

alımı yapılacak denirdi.

faruk1440, 4 yıl önce
Zaten bakıldığında mülakata giren kişi sayısı ile alınacak kişi sayısı hemen hemen birbirine çok yakın. Burada erkek ve bayan sayıları belirleyici olacaktır.

faruk1440
Aday Memur
14 Kasım 2019 08:38

Öyle mi? bilmiyordum. Peki kontenjanlar hakkında ne düşünüyorsun? Bayanı erkeği ayrı açmayacaklar mı?
atabeycte, 4 yıl önce

Görevde Yükselmelerde ve ünvanlarda bayan ve erkek ayrı gruplar halinde sınava girmedi

Bu konuda bir ayrımın olacağını sanmıyorum olsaydı baştan şu kadar bayan bu kadar erkek

alımı yapılacak denirdi.

atabeycte
Şef
14 Kasım 2019 10:05

Neden ayrı kontenjan olsun onu anlamadım yanı sınava giren her aday esittir cinsiyete göre nasıl ayırabilirsin

faruk1440, 4 yıl önce
Öyle mi? bilmiyordum. Peki kontenjanlar hakkında ne düşünüyorsun? Bayanı erkeği ayrı açmayacaklar mı?

faruk1440
Aday Memur
14 Kasım 2019 10:10

İyi de kurum Kadın cezaevi mesela vardiyaya sokacak başmemuru ona erkek lazım değil ki. Ona bayan başmemur lazım değil mi? Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
atabeycte, 4 yıl önce

Neden ayrı kontenjan olsun onu anlamadım yanı sınava giren her aday esittir cinsiyete göre nasıl ayırabilirsin

atabeycte
Şef
14 Kasım 2019 10:14

Bak başkan iyleyiş yönünden belki haklısın ama gys şartlarında veya alımlarla ilgili bu sekilde

bir ibare olmadığı için sınava giren mulakatta başarılı olan herkes kazanmaya aday ve kazanabilir senin dediğin işlerin işleyişiyle alakalı ondada bayan da erkekte aynı işi yapabilir mantığı var

yoksa ilanda su kadar bayan bu kadar erkek denirdi.

faruk1440, 4 yıl önce
İyi de kurum Kadın cezaevi mesela vardiyaya sokacak başmemuru ona erkek lazım değil ki. Ona bayan başmemur lazım değil mi? Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

faruk1440
Aday Memur
14 Kasım 2019 10:31

Anladım sen diyorsun ki polis alımları gibi başta şu kadar bayan şu kadar erkek alacağız demediği için mülakatta da biz şu kadar bayanı kazandırmamız lazım (çünkü şuralara bayan ihtiyacı var) diye bir şey yok. Kazananlar ilan edilecek kontenjanlar açıklanacak herkes sıralamasına göre yerleşecek. Yok bura kadın cezaeviymiş erkek almam ben yok erkek cezaeviymiş bayan almam ben denmeyecek
atabeycte, 4 yıl önce

Bak başkan iyleyiş yönünden belki haklısın ama gys şartlarında veya alımlarla ilgili bu sekilde

bir ibare olmadığı için sınava giren mulakatta başarılı olan herkes kazanmaya aday ve kazanabilir senin dediğin işlerin işleyişiyle alakalı ondada bayan da erkekte aynı işi yapabilir mantığı var

yoksa ilanda su kadar bayan bu kadar erkek denirdi.

asi150
Aday Memur
14 Kasım 2019 11:17

An itibariyle esas olan sonuç açıklanması ayrım yapılsa bile bunu bilmek zor sonuçta kimse kimsenin puanını veya sırasını bilmiyor biz açıklanmaya odaklanalım bi arkadaş 15 kasım yazmıştı inşallah diye dua ediyorum ama çokta beklentim yok kimsedende bilgi alamıyoruz belirsizlik kadar sıkıntılı bir durum olmasa gerek

faruk1440
Aday Memur
14 Kasım 2019 17:11

Çok arkaya gitmişiz. Yukarı.

asi150
Aday Memur
14 Kasım 2019 18:15

O kadar insan sınava girdi takip 6-7 kişi nerde bu millet okuyup gidiyorlar mı

çapanoğluismail
Aday Memur
14 Kasım 2019 20:43

az kaldı.....

Plastik pipet
Aday Memur
14 Kasım 2019 21:05

Yarın açıklanıyor mu beyler

MWWY
Daire Başkanı
14 Kasım 2019 23:27

Yarın açıklanmasını beklemiyordum ama arkadaşlar whatsappta öyle bir hava oluşturdu ki bende bu havaya kapılıp yarın CTE sitesini takipte olacağım. Yarın açıklanmazsa en yakın tarih olarak 6 Aralık konuşuluyor bekleyeceğiz

Toplam 625 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi