Editörler : F16 Gökçen

SeleNN0
Aday Memur
12 Haziran 2018 01:26

Sanki denizbanka ceo oldun arkadas ne havaymiş be.Bi ingilizce sende var bi kafa sende var sanki.Bireyselde elenirsin zaten ki muhtemelen fakesin

Napcazbiz
Yasaklı
12 Haziran 2018 01:27

arkadaşlar yarını da beklemekte fayda var...

SeleNN0
Aday Memur
12 Haziran 2018 01:28

Yarın dönüş alan olursa yazsın arkadaşlar.
Napcazbiz, 6 yıl önce

arkadaşlar yarını da beklemekte fayda var...

Mathematiciann
Aday Memur
12 Haziran 2018 03:34

Grup mülakatından önce de denildiği gibi, hangi sonuca varıldığından ziyade sonuca nasıl vardığımıza bakıldı.Onun için en sonunda hangi sonuca vardığımızın çok bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Öte yandan küçük hesaplar peşinde koşan arkadaşların eninde sonunda layığı ne ise onu bulacağına inanıyorum.

Jimbo
Aday Memur
12 Haziran 2018 09:18

arkadaşlar en fazla 3-4 bin lira maaş alacağı bir iş için burada boş boş moral bozan kompleksli lalelere bakmayın. kaldı ki argümanı da yanlış: Ben ağır kınamayı savundum yine de davet aldım. empati yoksunu, insanları aşağılayarak kendini değerli hisseden, ana baba sevgisi görmemiş bu döl israfını takmayın. Burada olmadıysa başka bankalarda şansınızı denersiniz, dünyanın sonu değil. ha ayrıca birebir mülakatı geçersen söyle de teklifi reddedelim. seni kabul edecek bankanın ta amk.

Samuelson90
Aday Memur
12 Haziran 2018 15:53

İnsan kaynaklarına bugün arayıp ulaşabilen var mı?

SeleNN0
Aday Memur
12 Haziran 2018 15:57

Ben aradım yine dönüşler yapiliyor diyor.Sonucu söylemiyor.
Samuelson90, 6 yıl önce
İnsan kaynaklarına bugün arayıp ulaşabilen var mı?

Napcazbiz
Yasaklı
12 Haziran 2018 16:05

İK yı ben de aradım.Daha hiç kimseye dönüş yapmadıklarını söyledi. Kime inansak bilemedim ?

Mathematiciann
Aday Memur
12 Haziran 2018 16:28

Anlaşılan ik'ların da birbirinden haberi yok.

perapalass
Aday Memur
12 Haziran 2018 18:05

Ben müfettiş yardımcılığı ing sınavı aşamasında elenmistim.Fakat geçen hafta ik beni aradı.Dış Tic operasyonu takım arkadaşları arıyoruz düşünür müsünüz dediler.Bir sonraki güne mülakata cagirdilar.İstanbulda olmadığım için ertelemelerini istedim.Mümkün değil dediler.Mülakata gittim.ik bana " şehir dışından geldiginizi bilseydik online yapardık dedi". Bir arkadaşım da Denize başladı yenilerde.ik eğitim adresini yanlış vermiş ona.Demem o ki denizin ik'si biraz garip çalışıyor gibi görünüyor.Ek olarak benim gibi çağrılan ve sonuç için donus alan var mıdır?

SeleNN0
Aday Memur
12 Haziran 2018 18:08

tecrübeniz yada staj deneyiminiz var mıydı?
perapalass, 6 yıl önce
Ben müfettiş yardımcılığı ing sınavı aşamasında elenmistim.Fakat geçen hafta ik beni aradı.Dış Tic operasyonu takım arkadaşları arıyoruz düşünür müsünüz dediler.Bir sonraki güne mülakata cagirdilar.İstanbulda olmadığım için ertelemelerini istedim.Mümkün değil dediler.Mülakata gittim.ik bana " şehir dışından geldiginizi bilseydik online yapardık dedi". Bir arkadaşım da Denize başladı yenilerde.ik eğitim adresini yanlış vermiş ona.Demem o ki denizin ik'si biraz garip çalışıyor gibi görünüyor.Ek olarak benim gibi çağrılan ve sonuç için donus alan var mıdır?

perapalass
Aday Memur
12 Haziran 2018 18:10

Tecrubem yok ama staj deneyimim ve gönüllü çalışmalarım var
SeleNN0, 6 yıl önce
tecrübeniz yada staj deneyiminiz var mıydı?

perapalass
Aday Memur
12 Haziran 2018 18:17

Dürüst olmak gerekirse ingilizcede elenmiş olmam da beni sasirtmisti.ikinci yabancı dilim de var.Arkadaslar büyük bir cogunlugumuz issiziz :) bu yüzden gerilmemiz normal :) adaletsizlik o kadar fazla ki(sadece bu sirket için demiyorum).Umarim herkes hakettigini alır.
perapalass, 6 yıl önce

Napcazbiz
Yasaklı
13 Haziran 2018 17:32

Dönüş alan var mı arkadaşlar?

SeleNN0
Aday Memur
13 Haziran 2018 17:55

Gelmedi bişey hala
Napcazbiz, 6 yıl önce

Dönüş alan var mı arkadaşlar?

hazilanan
Aday Memur
13 Haziran 2018 18:13

arkadaslar mulakat tarihleri belli 130 kisilik 21-27 haziran arası mulakatlar var bundan sonra mail beklemeyin

Napcazbiz
Yasaklı
13 Haziran 2018 19:03

Siktir lan. Sen bi çekil aradan

hazilanan
Aday Memur
13 Haziran 2018 19:10

hocam kafayi mi yedin sana yukarida bilgiyi veriyorum benim 5. mulakatim kazanamadigim bir suru sinav var daha bugun ozel bir bankanin ic kontrolorluk mulakatindan elendim. mailler geldi tarihler secildi 21-27si arasi 130 kisilik seans acilmis saydim baktim size de soyluyorum bi de kufur ediyorsun o ufak aklinla.
Napcazbiz, 6 yıl önce

Siktir lan. Sen bi çekil aradan

Napcazbiz
Yasaklı
13 Haziran 2018 19:14

Burdaki herkes senin nolduğunu biliyor. Merak etme sen

hazilanan
Aday Memur
13 Haziran 2018 19:21

hocam sen iyi misin beni yukarida tartisilan elemanla karistirdigina %100 eminim
Toplam 221 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi