Editörler : E.Kayı Han
«278279280281282283284285286287288289»

Niypar
Şube Müdürü
07 Temmuz 2019 18:34

O tiwiti CHP milletvekili avukat Özgür KARABAT rtwit yapıp eleştirmiş Özgür KARABAT CHP içinde ağırlığı olan bir vekil artık ana muhalefetinde tek tük sesi çıkmaya başladı bakalım

issiz.101, 5 yıl önce

"Kadro bekleyerek, tweet atarak kadrolar gelmez. Boş işlere vakit ayırarak, sosyal medyada sağa sola yazarak devlete memur olunmaz.Şayet sürekli tweet atanların ismi, önümüze mülakat komisyonuna gelirse, diğerlerine göre eksi puanla yarışmaya girerler"

diye soylemis ve twit atmış daha sonra bu twit silinmis arkadaşlar.

https://www.memurlar.net/haber/840514/bakan-yardimcisi-tweet-atan-memur-adaylarini-uyardi.html

Hadi siz tweet etkinliklerine devam

debug
Genel Müdür
07 Temmuz 2019 21:14

twitter fln güzel etkinlikler ama hala sendikaya üye olan sözleşmelilere ne demeli? 6 sene olmuş. Olmuyor demek ki. SEndikadan istifa etkinliği yapın bence belki o zaman kadro için bir şeyler yapmaya çalışırlar.

burak0644
Memur
08 Temmuz 2019 03:04

Bende katılıyorum. Sendikadan istifa için Hastag yapalım. bide FOX haber ile ilgili yorumuma hiçbirşey demediniz arkadaşlar, Haberlerde gündeme gelmemiz işe yaramaz mı sizce?

debug, 5 yıl önce

twitter fln güzel etkinlikler ama hala sendikaya üye olan sözleşmelilere ne demeli? 6 sene olmuş. Olmuyor demek ki. SEndikadan istifa etkinliği yapın bence belki o zaman kadro için bir şeyler yapmaya çalışırlar.

psychobluee
Aday Memur
08 Temmuz 2019 10:07

Gerekçeli istifa ediniz

Lnmsl
Memur
08 Temmuz 2019 11:15

Hata varsa bunu kendimizde arayacağız, gereğini yapacağız. Hatalarımızı tamir edeceğiz. Önümüze bakacağız"

2023 seçimlerine kadar geçecek 4 yıllık süreçte projelerimizi hayata geçirip, kulağımızı vatandaşa vereceğiz. Dedikodulara ve fitne girişimlerine kulağımızı kapatacağız. Hedefe kilitlenip önümüze bakacağız

Cumhurbaşkanımızin sözleri.Keşke birileri bizden de bahsetse.Ama farklı olduğumuzdan değilde,haklı olduğumuzu anlatsa.eminim,süresiz sözleşmeli diye bir sorun kalmazdı ortada :(

goner07
Aday Memur
08 Temmuz 2019 11:43

Kişisel görüşümdür arkadaşlar..

Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Toçbirsen'in geçen Cuma günü milletvekillerinden bir kaçtanesine Türkiye geneli mektupla sözleşmeli personelin kadro talebi bildirilmişti.

Ankaradan kulağıma 1-2 hafta öncesinde bizim kadrolarla ilgili bir çalışma olduğu ve bu ay içerisinde sonuçlanacağı ile ilgili bir bilgi gelmişti.

Şimdi burda geçmiş dönemde kadroya geçen arkadaşlarımızdan da kadroya geçtikleri dönemlerde buna benzer mektup gibi çalışmalar sonrası kadroya geçmişler.

Benim yorumum ortada kadro çalışması var ve bitmek üzere bu çalışma. Malum sendika da biz yaptık oldu reklamını yapıp bu işten prim sağlayacak. Bu işler geçmiş dönemlerde de hep böyle olmuş. Yani benim kişisel yorumuma göre kadro yakın.

En kısa sürede inşaallah hepimiz hakkımız olan kadroyu alırız. İyi günler..

Brusk76
Aday Memur
08 Temmuz 2019 13:06

inşaallah
goner07, 5 yıl önce

Büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Toçbirsen'in geçen Cuma günü milletvekillerinden bir kaçtanesine Türkiye geneli mektupla sözleşmeli personelin kadro talebi bildirilmişti.

Ankaradan kulağıma 1-2 hafta öncesinde bizim kadrolarla ilgili bir çalışma olduğu ve bu ay içerisinde sonuçlanacağı ile ilgili bir bilgi gelmişti.

Şimdi burda geçmiş dönemde kadroya geçen arkadaşlarımızdan da kadroya geçtikleri dönemlerde buna benzer mektup gibi çalışmalar sonrası kadroya geçmişler.

Benim yorumum ortada kadro çalışması var ve bitmek üzere bu çalışma. Malum sendika da biz yaptık oldu reklamını yapıp bu işten prim sağlayacak. Bu işler geçmiş dönemlerde de hep böyle olmuş. Yani benim kişisel yorumuma göre kadro yakın.

Ktp5252
Yasaklı
08 Temmuz 2019 13:09

duyumlardan usandık artık. icraat istiyoruz. açıklama istiyoruz.

adjuvan.rtt
Aday Memur
08 Temmuz 2019 13:40

Sessizlik iki türlü yorumlanır ya muhattap almayıp konuyu savuşturma .ikincisi sizinde bahsettiğiniz üzere çalışma var .sonuçlanınca direk çıkıp açıklamayla verilecek kadro iktidar kanadından .yorum tabi bizim bahsettiğimiz :)
goner07, 5 yıl önce

belediyeli
Şef
08 Temmuz 2019 14:03

benim kişisel yorumumda; bu ay içinde olmasını beklemek erken. C.B tarafından şuanda yapılan ve 26 temmuza kadar devam eden bir anket var. Kamu çalışanına özlük haklarından ve maaşından memnunmusun diye soruluyor. Tabiki kimsenin memnun olmadığı ortadayken sorunun cevabını bilerek soruyorki sonuçta bir talep oluştuğunu iddia edecek ve diyecekler ki personelimiz bu sistemden memnun değil herkesin daha memnun olacağı bir sisteme geçiyoruz diyip kamu personel reformunu ortaya koyacaklar. Akp li millet vekillerinin bahsettiği çalışmada zaten budur. o yüzden anket sonuçlanıp bir süre geçmeden bu iş ortaya çıkmaz. benim için muallak olan kısım şudur; acaba sözleşmelileri son bir defaya mahsus belli bir tarihten önce girmiş olanlar diyerek kadroya alırlarmı yoksa sistem değişti bundan sonra herkes sözleşmeli ve şartlarını iyileştirdik mi derler.

goner07, 5 yıl önce

srdrumut
Aday Memur
08 Temmuz 2019 16:43

6 yıldır ilk defa bu kadar gündeme geldik( iktidar kanadında) şu aşamada işi biraz daha ciddiye almalıyız

Sevq
Daire Başkanı
08 Temmuz 2019 16:43

İçişlerinin yapmış olduğu bir anket var en sondaki kısma süresiz 4 b lilere kadro var diye belirttim ben aslında herkes belirtse yine az da olsa farklılık olur

belediyeli, 5 yıl önce

benim kişisel yorumumda; bu ay içinde olmasını beklemek erken. C.B tarafından şuanda yapılan ve 26 temmuza kadar devam eden bir anket var. Kamu çalışanına özlük haklarından ve maaşından memnunmusun diye soruluyor. Tabiki kimsenin memnun olmadığı ortadayken sorunun cevabını bilerek soruyorki sonuçta bir talep oluştuğunu iddia edecek ve diyecekler ki personelimiz bu sistemden memnun değil herkesin daha memnun olacağı bir sisteme geçiyoruz diyip kamu personel reformunu ortaya koyacaklar. Akp li millet vekillerinin bahsettiği çalışmada zaten budur. o yüzden anket sonuçlanıp bir süre geçmeden bu iş ortaya çıkmaz. benim için muallak olan kısım şudur; acaba sözleşmelileri son bir defaya mahsus belli bir tarihten önce girmiş olanlar diyerek kadroya alırlarmı yoksa sistem değişti bundan sonra herkes sözleşmeli ve şartlarını iyileştirdik mi derler.

Emre.27
Aday Memur
08 Temmuz 2019 17:14

Arkadaslar her yerde artik gundem olmaya basladik.ama artik tamamdir deyip durmamak gerek.cunku direkt kadro mu gelecek ya da 3+1/4+2 gibi duzenlemeler mi gelecek ya da kadro gelmeden iyilestirme mi yapilacak bilmiyoruz.o yuzden hukumetimize sesimizi daha cok duyurmaliyiz ki tam istedigimi alalim.insallah kadroyu alip ailelerimize kavusuruz ve insallah yillardir cektigimiz cileler maruz kaldigimiz haksizliklar son bulur.

carpetman
Aday Memur
08 Temmuz 2019 17:52

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin kamu personel anketini yapalım arkadaşlar sözleşmelilerle ilgili sorular da var

hemmalatya
Şube Müdürü
08 Temmuz 2019 18:54

arkadaşlar bence kadromuz yakın..çünkü sendikalar sırayla konuşmaya başladı..sanki bizim için çok uğraşmışlar gibi birbirlerini suçluyorlar ..kopmalar olmasın ayrıca uğraşmış izlenemi vermek istiyorlar....ama kadro alırsak tamamen kendi çabalarımızla almış olacağız.....tek bizi savunan İsmail koncuk bey..gerisi hikaye

adjuvan.rtt
Aday Memur
08 Temmuz 2019 19:37

Yazdıklarına katılıyorum kesinlikle açıklayıcı ve net
hemmalatya, 5 yıl önce

arkadaşlar bence kadromuz yakın..çünkü sendikalar sırayla konuşmaya başladı..sanki bizim için çok uğraşmışlar gibi birbirlerini suçluyorlar ..kopmalar olmasın ayrıca uğraşmış izlenemi vermek istiyorlar....ama kadro alırsak tamamen kendi çabalarımızla almış olacağız.....tek bizi savunan İsmail koncuk bey..gerisi hikaye

Hakç
Daire Başkanı
08 Temmuz 2019 21:42

İnşallah artık yetkili ağızlardan açıklama gelse iktidar kanadı bir açıklama yapsa

debug
Genel Müdür
09 Temmuz 2019 00:26

ben o ankete tıkladım e devlete giriş yapıp... "Yetkiniz yok" diyor :) Heralde dedim sözleşmeliyiz diye bize anket yok :)

carpetman, 5 yıl önce

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisinin kamu personel anketini yapalım arkadaşlar sözleşmelilerle ilgili sorular da var

Esraayilmazz
Aday Memur
09 Temmuz 2019 08:11

Bende 4b liyim ben doldurdum dün anketi tokemle işlem yaparken zorunlu çıktı tüm kamuda çalışanlar için zorunlu anket bende cevapladım. Bakalım sikayetlerimizi hep yazdım arkadaşlar

debug, 5 yıl önce

ben o ankete tıkladım e devlete giriş yapıp... "Yetkiniz yok" diyor :) Heralde dedim sözleşmeliyiz diye bize anket yok :)

09 Temmuz 2019 09:41

Haber içeriği direkt olarak biz değiliz fakat sendikalardan istifa konuları da görüşülmüş ve raporlaştırılıp cumhurbaşkanına sunulacakmış.

Toplam 15990 mesaj
«278279280281282283284285286287288289»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi