Editörler : F16 Gökçen
17 Haziran 2011 14:27

Şirinoğlu Factoring

arkadaşlar bugün şirinoğlu faktoring pazarlama yetkilisi için görüşmem vardı..gayet iyi geçti şartları da çok iyi (1000tl maaş+prim+ssk+ günlük 8 tl yemek fişi)çalışan varmı acaba satış baskısı çok oluyomu ve hedef tutmadıgında hemen işten cıkarma olurmu yardımlarınızı bekliyorum..ben çalışmayı çok isitıyorum niş umdugum gibi sonuclanır..

deserthawk
Aday Memur
17 Haziran 2011 14:36

Acaba nereden ve hangi bölümden mezunsunuz sakıncası yoksa? Bir de primler aşağı yukarı ne kadar oluyormuş? 1000 TL için çok iyi demek için çok iyimser olmak gerekiyor da ondan sordum.

kdzereğlili
Daire Başkanı
17 Haziran 2011 14:43

zonguldak a şube açılıyor mezuniyetimi neden sordun bilmıorum ama lisans mezunuyum işletme..bilmem zonguldağın kapasitesi için başlangıc oalrak iyi geldi şartları bana hafta sonları tatil.sabah 8 bucuk aksam 6 ewimede çok çok yakın..prim ise onu net bilemıyorum aylık hedefler veriliyormus.. eğitimde detaylı bilgi verilecekmiş...hayırlısı inş

deserthawk
Aday Memur
17 Haziran 2011 14:46

Bölüm ve üniversiteye göre değişebiliyor da teklif edilen ücret ondan sordum.Zonguldak için iyi tabi. Hakkınızda hayırlısı olsun.

kdzereğlili
Daire Başkanı
17 Haziran 2011 14:55

hayırlısı inş çok tşkr ederim..

17 Haziran 2011 15:46

bunşların cok acaip reklamları var.

şiiiiriiiiiin ogli faktörin

17 Haziran 2011 15:49

ssknı zaten verecek. yatırmak zorunda anında sgk bilgi edinmeye ve şikayet hattına müracaat et.

2 gün sonra sgk müfettişleri orda.denedim ben.geldiler.cezaları bastırp gittiler.kimliğin gizli kalıor her zaman.cakın patronlara acımayın şerefsizlere.

kdzereğlili
Daire Başkanı
17 Haziran 2011 16:07

arkadas bu kurum hakkında bilgin varmı pek memnun kalmammıssın heralde?

ymaykurt
Memur
17 Haziran 2011 19:16

Kardeşim Bende Yarın mülakata gideceğim bilgi verebilirmisin mülakat nasıl geçti birde mülakat birebirmiydi? ben izmirde giriyorum bu arada

kdzereğlili
Daire Başkanı
17 Haziran 2011 20:33

arkadasım ewet birebir mülakat bölge müdürü ve şube müdürü vardı..ama çok rahat gecıo senı tanıyolar kendını anlatıyosun onun dısında iş hakkında bilgi veriyolar sana yapapilirmisin falan biraz istedig,iini belli edersen anllıyolar hemen zaten istekli olup olmadıgını firma hakkında sitesinden biraz bilgi edinip gidersen işnan cok rahat bir görüşme olur..herkese randevu saati vermişler yanıben kımseyi. görmedğim ben cıktım bir bayan daha geldi öle yanı..inş seninde iyi geçerr başarılarr

kdzereğlili
Daire Başkanı
21 Haziran 2011 23:49

gncl

kdzereğlili
Daire Başkanı
28 Haziran 2011 20:25

bu firmada çalışan yada mülakata giren varmı arkadaşlar halen dönüş yapmadılar :S

Şehr-i Samsun
Yasaklı
28 Haziran 2011 21:29

konuyla alakasız ama bu factoringler ne işe yarar hacı?

efrasiyap26
Aday Memur
07 Mart 2012 17:46

yarın benide görüşmeye cağırdılar işsizim ve zor durumdayım acaba ne yapsam arkadaslar bilgisi olan paylaşsın kota varmı maaş sistemi nedir kurumsalmıdır ne iş yapacaz açıkçası bunu cok merak ediyorum sitesini araştırdım ama yaşayan daha iyi bilir

uzay756
Şef
14 Mart 2012 00:07

Bu konuda kimse bilgi vermemiş :)

sefo25
Şef
10 Eylül 2012 17:34

Arkadaşlar bu firmanın operasyon yetkilisi pozisyonu için beni bugün mülakata çağırdılar.acaba bu pozisyonda çalışan var mı çalışma şartları ,maaş,yan haklar hakkında bilgi verecek arkadaşımız varsa sevinirim.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi