Editörler : F16 Gökçen
07 Şubat 2018 23:06

Kıl dönmesi ameliyatı olan var mı?

arkadaşlar merhaba, sanırım bu illet hastalığa yakalandım. internette araştırıyorum ama henüz doktora gitmedim. şu yazıya denk geldim; ---

belirtileri bende var. ayrıca pc başında çalışıyorum. sanırım farklı tedavi yöntemleri varmış. hangi durumlarda ameliyat olmadan tedavi yapılabiliyor acaba?

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
09 Şubat 2018 21:49

Ameliyat olun kurtulun. Kolay bir operasyon.

ugurguardian
Kapalı
11 Şubat 2018 17:20

ben ameliyat oldum iki kere bu işin ameliyatsız yolu yok ve ameliyat olacaksanız kesinlikle açık ameliyat olun iyileşme süresi uzundur ama garantilidir geçmiş olsun

loknih
Şef
12 Şubat 2018 09:28

ben de iki defa oldum birincisi iyi yapılmasa tekrardan olabilir benim de öyle oldu.ikincisi iyi yapıldı 7 yıl geçti şuan sıkıntı yok.bence fazla büyümeden ol yoksa daha fazla büyür ve iyileşmesi zaman alır ben 30 gün rapor almıştım ve tam oturamıyorum 7 gün daha almıştım,açık ameliyat iyidir,zaten belden aşağısı uyuşturuyorlar hissetmiyorsun bile,narkozun etkisi bitince biraz baş dönmesi kusma belirtileri olur o da bir kaç saat sürer,yaklaşık 7-10 gün yüzüstü yattım tabi lavabo ihtiyacı sıkıntı olabilir klozet varsa sıkıntı fazla olmaz.sana tavsiyem geciktirmeden ol

kadir4364
Memur
15 Şubat 2018 10:58

ameliyatsız çözümü yok diye birşey yok. ben 2010 yılında ameliyatsız olarak tedavi ettirdim kendimi ve 8 yıl geçmesine rağmen tekrarlamadı. basit bir uyuşturma ve toplam süre 15 dk ancak sürdü. Yapan doktor İstanbulda bir özel hastanede, ismi Orçun Oral Şentürk. araştırın.

aogz
Kapalı
20 Şubat 2018 13:49

mevlüt topbaş tavsiye edilir. ankara kocatepe camii arkası

atomickien
Aday Memur
21 Şubat 2018 10:14

bence de ol kurtul. ben 19 yaşındayken olmuştum 8-9 senedir hiç bi sıkıntı yok

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü
21 Şubat 2018 14:04

Ben de iki sene önce olmuştum. Benimki 5 yıllıktı. O yüzden biraz zordu. Ben de Ankara'da oldum. Nasıl oldu derseniz kapalı yöntem oldum benimki dışa doğru büyümüştü içe doğru değildi. İlk ıyuşturma iğnesi biraz Çan'ımı yaktı gerisini hatırlamıyorum bir ay yattım iyileştir ü

atomickien, 6 yıl önce

bence de ol kurtul. ben 19 yaşındayken olmuştum 8-9 senedir hiç bi sıkıntı yok

paros
Aday Memur
21 Şubat 2018 19:02

Ben kıl dönmesinden çok korkuyorum, yorumunuzu yanlışlıkla 👎 yaptım :( . Aslında yorumunuz içime su serpti .Ne yapmalıyım gerçekten çok tırsıyorum

kadir4364, 6 yıl önce

ameliyatsız çözümü yok diye birşey yok. ben 2010 yılında ameliyatsız olarak tedavi ettirdim kendimi ve 8 yıl geçmesine rağmen tekrarlamadı. basit bir uyuşturma ve toplam süre 15 dk ancak sürdü. Yapan doktor İstanbulda bir özel hastanede, ismi Orçun Oral Şentürk. araştırın.

nemesis_
Memur
22 Şubat 2018 03:00

Orçun Oral Şentürk'e mutlaka muayene olun, fenol yöntemiyle tedavi ediyor. Geçmiş olsun.

üyeadıııı
Aday Memur
23 Şubat 2018 01:17

iyi bir doktor tek seferde sorunu çözer, doktor iyi değilse tekaralayabilir kıl dönmesi, yani kıl dönmesini iyice almalılar bölgeden

themumy0606
Aday Memur
13 Ocak 2019 20:12

ameliyat olmadan geçmesi zor

teknikeleman81
Kapalı
14 Ocak 2019 12:58

ben yaklaşık 3 yıl önce mikro sinüsektomi yöntemi ile kıl dönmesi

ameliyatı oldum,gayet iyiyim,bu yöntemde tekrarlama olasılığı yok

denecek kadar az,bu yöntemi araştır derim,sadece belli illerde bu

yöntemle ameliyat yapılıyor

muratgkhn
Aday Memur
16 Ocak 2019 12:46

akıntı falan yoksa olma bırak kalsın tekrarlama riski cok fazla

vetagriculture
Aday Memur
16 Ocak 2019 16:29

Fenol yöntemiyle gayet kolay oluyor. Ayakta tedavi olup çıkıyorsun.

nnnkaya
Aday Memur
17 Ocak 2019 08:59

Ankra'da mikrosinüsektomi ameliyatı oldum gayet başarılı devlet hastanelerine gitme imkanın varsa özele git devlet hastanesine kalsa 2 ayda çıkamazdım hastaneden

Serkan2004
Kapalı
18 Ocak 2019 14:35

g..çü Mevlüt. Meşhurdur.
aogz, 6 yıl önce

mevlüt topbaş tavsiye edilir. ankara kocatepe camii arkası

hnfckm
Memur
18 Ocak 2019 21:09

Kesinlikle açık ameliyat gibi bir hataya düşmeyin, kıl dönmesi basit ve yarım saat sürmeyen mikrocerrahi yöntemle hallolur. Açık ameliyat hayatınızın hatası olur...

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi