Editörler : oto-danisman-expert
17 Temmuz 2019 18:12

98 model otomatik 1.8t passat alınır mı ?

daha önceden binen bu modeli tanıyan var mı 98 model bi araba için 260 bin km fazla mı ? yardımcı olur musunuz ?

aslanyazilimci
Aday Memur
17 Temmuz 2019 21:45

Fişşek gibi araba o yol tutuşuda çok iyidir 200 üstüne çok çıkardım o araba ile araç temiz ise gerçekten güzel araba iyide yakıyor ancak km bana çok az geldi. Bence oynanmıştır o aracın kilometresi ile dikkat et. Oynanmamış ve o kilometrede çok iyi demektir 98 model için.

Muhammed halil Duru
Aday Memur
18 Temmuz 2019 18:37

260 bin az mı ki

aslanyazilimci, 5 yıl önce
Fişşek gibi araba o yol tutuşuda çok iyidir 200 üstüne çok çıkardım o araba ile araç temiz ise gerçekten güzel araba iyide yakıyor ancak km bana çok az geldi. Bence oynanmıştır o aracın kilometresi ile dikkat et. Oynanmamış ve o kilometrede çok iyi demektir 98 model için.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
22 Temmuz 2019 13:44

otomatik olmasa alınır derdim ama alman modellerde otomatikler sıkıntılı ki hele de bu eski modellerde

rap34
Aday Memur
25 Temmuz 2019 19:00

Alan passatla gardas olur demedi demeyin

hydraulic 06
Memur
26 Temmuz 2019 08:28

bu tip eski araçlarda şanzuman tork konvertörlü yani eski tip şanzuman oluyor genelde dayanıklıdır ama bilen birine baktırmak lazım. onun haricinde passat iyidir km ise 98 model araca göre iyi

26 Temmuz 2019 08:54

araç 98 model 21 yaşında yani.bu model araçta 260 bin km bence çok değil.yılda 12-13bin yapmış demek oluyor.aya vurursak ayda bin günde ise 35 km felan.bu da bence normal.kimine göre çok olabilir elbette .iyi bir usta ile aracın motor durumuna ve aksamına bakmak lazım.passat tipi araçlar 98 model dahi olsa sağlam araçlar.

writerman01
Kapalı
26 Temmuz 2019 11:43

Alınır ama satarken sıkıntı olabilir.

Passat yerine 2002 2005 arası mistibushi çatışma 1.6 ya bak temiz bulursan kaçırma. Sanayiye uğramasın yolda bırakmaz genel özellikleri de iyi bir araç

MALATYA BATTALGAZİ
Şube Müdürü
27 Temmuz 2019 10:01

Hocam sakın alma derim. O yaşta hele de dsg şanzuman almak bile bile intihar olur. Arkadaşlara katılıyorum. Tam otomatik japon grubu tavsiye ederim.

O

ogret-me-n
Memur
30 Temmuz 2019 10:52

passatla mitsubishi kıyaslamak hem de passatın efsane kasasıyla yapmayın hocam b5 kasa passatın temizini bulursan efsane arabadır ayrıca bu modellerde dsg şanzıman bulunmaz...

writerman01, 5 yıl önce

Alınır ama satarken sıkıntı olabilir.

Passat yerine 2002 2005 arası mistibushi çatışma 1.6 ya bak temiz bulursan kaçırma. Sanayiye uğramasın yolda bırakmaz genel özellikleri de iyi bir araç

akademikbaytar
Yasaklı
30 Temmuz 2019 11:12

alınmaz 8/10 yaşından daha yaşlı otomatik almak için iyice düşünmek gerkiyor.çünkü otomatik şanzuman teknolojileri son yıllarda değişmeye başladı.eski tip tek kavramalı şanzumanların yerine çift kavramalılar ve yeni nesil tork konvertörlüler çıktı.eski model otomatikler hem yakıt sarfiyatı yönünden hem de servis giderleri yönünden kullanım maliyetini yükseltecektir.

bütçe sıkıntınız varsa eski modellerde manueller daha mantıklı.

writerman01
Kapalı
30 Temmuz 2019 18:35

Sanayiye düşerse pişman eder.

ogret-me-n, 5 yıl önce

passatla mitsubishi kıyaslamak hem de passatın efsane kasasıyla yapmayın hocam b5 kasa passatın temizini bulursan efsane arabadır ayrıca bu modellerde dsg şanzıman bulunmaz...

enginkrtp
Genel Müdür
31 Temmuz 2019 16:16

almanına japonuna bakmadan eksi otomatik alma bence.

MALATYA BATTALGAZİ, 5 yıl önce

Hocam sakın alma derim. O yaşta hele de dsg şanzuman almak bile bile intihar olur. Arkadaşlara katılıyorum. Tam otomatik japon grubu tavsiye ederim.

O

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi