Editörler : Pangaea
02 Ocak 2019 16:21

Kadrolu memurluktan sözleşmeli öğretmenliğe gecenlere sorum var

ben kadrolu ceza evinde memurum mülakata girdim yüzde 90 bu sene öğretmenliği kazanacağım merak ettiğim iki soru var

1. sonuçlar açıklandıktan sonra hemen istifa edip başvurabiliyor muyuz yada tebliğimi geliyor yada güvenlik soruşturma bekleniyor kısacası ne zaman istifa etmeliyim

2. kazandık hemen atandığım okula mı gidilecek hemen derslere girilecek mi yoksa bir hocanın yanında takılacak mıyız belli bir süre

Yunusssssss89
Aday Memur
02 Ocak 2019 18:01

Büyük ihtimal atanamayacaksın çünkü geçen alımda memur olanlara mülakatta 50 verip elemişler

gkk23
Aday Memur
02 Ocak 2019 21:44

cok arakadasim var memur olup ta ogretmenlige giden ...o kadar emek verip kazanmissin ....niye elesinler...dedigim gibi memur olupta ogreenlige gecen cok...h neye gore elemisler

Yunusssssss89, 5 yıl önce

Büyük ihtimal atanamayacaksın çünkü geçen alımda memur olanlara mülakatta 50 verip elemişler

erc44
Aday Memur
02 Ocak 2019 21:52

Atandığınız il milli eğitim müdürlüğünün internet sayfasını takip edeceksiniz. Güvenlik soruşturması bitenleri internet sitelerinden peyder peyder açıklıyorlar. Eğer güvenlik soruşturması bitmişse ve isminizi görürseniz 2 hafta içinde kadrolu memurluğunuzdan istifa edip sözleşmeli öğretmen olarak işe başlayabilirsiniz.

esvc2390
Aday Memur
03 Ocak 2019 16:52

Memur olarak görev yapanlara, sırf memur oldukları için mülakatta 60'ın altında puan verdikleri bilgisi kesinlikle doğru değildir. Memur olarak görev yapmaktayım, geçen mülakatta bana KPSS puanım yuvarlanarak mülakat puanı verildi.

zeki350
Aday Memur
09 Ocak 2019 15:22

ben daha önce iki kez girdim puanım birinde 3 puan arttı birinde yuvarlandı neden böyle şeyler yazıyorsunuz anlamıyorum zaten başlıkla ilgisi de yok gerçekten son bir iki yılda atanıp ta süreci yazacak arkadaşlara teşekkür ederim

Yunusssssss89, 5 yıl önce

Yunusssssss89
Aday Memur
09 Ocak 2019 15:26

Arkadaşlar önceki konuları takip ederseniz hep düşürüldü deniyordu eğer dediğiniz gibi ise iyi bir şey puan düşürülmesinr karşıyım ben zaten

keşap28
Memur
18 Ocak 2019 09:56

Bende sözleşmeli kimden istifa edip öğretmenliğe gececegim puanım iyi siralamadayim bu süreci bende merak ediyorum

keşap28
Memur
18 Ocak 2019 10:00

ikm
keşap28, 5 yıl önce
Bende sözleşmeli kimden istifa edip öğretmenliğe gececegim puanım iyi siralamadayim bu süreci bende merak ediyorum
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi