Editörler : Pangaea

zeitgot
Yasaklı
15 Nisan 2021 22:05

"Valla biz 7 kardeştik babam da insaat ustasıydı. Özel okullarda okumadim hakkimla iyi yerlerde okudum hem okudum hem çalıştım kiz başıma"

sen bunu yazmadın mı ?

sen hani kızdın ? bedelli askerlik yapmışsın ? :ASD:ASD:AS:DA:SD:ASD:ASD

https://forum.memurlar.net/konu/2350606/

AHAHAHAHAHAHAHA

konaklamaveseyahat, 3 yıl önce

Sana ne ? Fake hesaptan yazmaya başladın simdi de eziklik boyle bir sey iste

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:06

Benden bahsediyorsan bariz yalancisin :)) nerde yazmisim

Muhendisbeydiyecen, 3 yıl önce

Bakınız burada saydığım kadarıyla 52 net demiş :D Doğruluğu zaten

şüpheli, sonuçlar açıklanmadan önce yazmış daha. 52 net beklerken 58

doğru yaptım diyor. Herhalde gk 82 soruymuş arkadaş için. 58-24 yapınca

52 net gelmiş :D

https://forum.memurlar.net/konu/2428969/4.sayfa#789f55d4-53f3-ea11-80f8-a0369f7d1484

zeitgot
Yasaklı
15 Nisan 2021 22:07

dostum mühendisbey benim hesabım değil. benle alakası bile yok.

ben de ergen akıllı falan değilim. 30 hesaptan yazanın kim olduğu ortada. istersen boşa senle de tartışmayalım.

pvj00, 3 yıl önce

İki ergen akıllı, birden fazla hesap açmış birbiriyle dalaşıyor ikisinin de birden fazla hesabı var :D

GİDİN ÖZEL DE KAVGA EDİN

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:08

Ahaha pardon sen moon değilsin tabi doğru :D Ya kardeşim her şeyin belli bir yere de 10 boş beklerken 18 boş geldi benzer durumda olan var mı demişsin :D Çok komik görünüyor böyle

Benden bahsediyorsan bariz yalancisin :)) nerde yazmisim

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:09

Ben 2016 kpss ile atandim , 2020de tekrar girdim iyi bak bakalom :) gozlerin de görmüyor diger fake hesaptan da ya simdi

Ahaha pardon sen moon değilsin tabi doğru :D Ya kardeşim her şeyin belli bir yere de 10 boş beklerken 18 boş geldi benzer durumda olan var mı demişsin :D Çok komik görünüyor böyle

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:10

Zeigotla aynı kişi değilim yazılan konulara bak daha önce hiç birbirimizi desteklemiş miyiz? Yalnız burada boün, odtü mezunu olduğunu söyleyen süper zekalar(!) birçok başlıkta birbirini destekleyip birilerine sallamış durmadan. Hiç boğaziçi mezunu tanımasak inanacağız. Yazılanlar ergen akıllıca geliyor doğru öyle de zaten. Harbi şu seviyedeki bir tartışmaya müdahil olmak istemezdim ama dayanamadım ben de :D

pvj00, 3 yıl önce

İki ergen akıllı, birden fazla hesap açmış birbiriyle dalaşıyor ikisinin de birden fazla hesabı var :D

GİDİN ÖZEL DE KAVGA EDİN

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:10

Çünkü esim adina sordum onu . Esimin sorusunu aynen yazdim foruma koydum sana bunu aciklamak zorunda miyim baya ezikmissib senin foyani ortaya çıkardım bak nasil d edepsizmissin

zeitgot, 3 yıl önce

"Valla biz 7 kardeştik babam da insaat ustasıydı. Özel okullarda okumadim hakkimla iyi yerlerde okudum hem okudum hem çalıştım kiz başıma"

sen bunu yazmadın mı ?

sen hani kızdın ? bedelli askerlik yapmışsın ? :ASD:ASD:AS:DA:SD:ASD:ASD

https://forum.memurlar.net/konu/2350606/

AHAHAHAHAHAHAHA

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:11

Çünkü hesabı yeni açtın baktin altta kaldin kendine fake hesap oluşturdun baya ezmisim seni belli :)

Zeigotla aynı kişi değilim yazılan konulara bak daha önce hiç birbirimizi desteklemiş miyiz? Yalnız burada boün, odtü mezunu olduğunu söyleyen süper zekalar(!) birçok başlıkta birbirini destekleyip birilerine sallamış durmadan. Hiç boğaziçi mezunu tanımasak inanacağız. Yazılanlar ergen akıllıca geliyor doğru öyle de zaten. Harbi şu seviyedeki bir tartışmaya müdahil olmak istemezdim ama dayanamadım ben de :D

zeitgot
Yasaklı
15 Nisan 2021 22:12

oooo kpssden 98 alan adama bakın

"91 Küsür puanımla kyk başvurumu iptal ettim

2016/2 merkezi alimla istanbula atandin , güvenlik soruşturması uzun sürdügu için Kykya basvurdum ama atamam olursa diye mülakatla ugrasmak istemedigimden ki mulakata girsem % 100 geçerim çünkü hem iyi üniversite mezunuyum hem cok donanimli hem de prezantabl görünumum ve şahane bir ses tonum ile acayip düzgün diksiyonum var.

Neyse işte istanbul kyk başvurumu iptal ettim"

ya arkadaş zavallısınız işte zavallı. hani sen kpssden 98 almıştın ? ne oldu ? sabahtan beri lafları ben yemiştim hani ? bu mu kpssden 98 ?

İNGİLİZCE ALMANYA İSPANYOLCA İTALYANCA BU MU ?

kyk ya başvurmuşsun puanın 91 yıl 2017

hata bende ki sana cevap verdim seni ciddiye aldım. senin diğer 3 hesabını da ciddiye aldım ?

Toygarus, 3 yıl önce

Boğaziçi mezunuyum kpssden 98 puan aldim kpssye hazirlandigimi soyleyemem gy icin gk de son 1 ay bakmisimdir. Simdi gelip odtü boğaziçi mezunlarini gecen bir iki kisi saymissin e normal tabi odtu boğazını mezunlaini gecen de olur tek tük ama p3 puaninda odtu boğazicinden girenlerin ortlamasi en başarılı üniversiteler . Odtu boğazicinden kac kisi girmiş onlara bak kac puan almışlar ona vak diger üniversitelerden girenler kac puan almis ortalamalı nedir. Senin tasra okullarına acik ara fark atmışlardır eminim ki bu zaten normal. 2020 kpss 1.si Odtulu. Ilk ona girenlerin hepsi büyük üniversitelerden odtu boğaziçi ankara istanbul itu gs hacettepe ege vs . Ülkede p3 türü puandada en önde bu üniveristeler var. Özel sektör eskisi kadar iyi degil maas dusuk is garantisi yok ve baski cok kpss bir seçenek hâline geldi. Ama tasra üniversitelerde okuyup kpssye abanip gece gunduz çalışıp emek verip kapasitesini aşip derece yapan da var benle ayni kurumda calisan.

zeitgot
Yasaklı
15 Nisan 2021 22:13

hocam sen ne diyorsun adam kyk ya başvurmuş 91 puanla ya ? :ASD:ASD

adam kız başına askere gitmiş ? :ASD:AD ne diyorsun sen ? neler neler :D:D:D

ya var ya gerçekten hani bir an inanmıştım. şaşırmıştım ama inanmıştım.

yok demiştim ya koca koca insanlar yalan söylemez.

ispanyolcalar italyancalar falan havada uçuşuyor. sonuç kyk ? :D:D:D:D:D

aaah aah ne ezik insanlar var :D

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:15

Kardeşim beni çok iyi ezdin tebrik ederim. Gerçekten de her anlamda benden de kat kat üstünmüşsün. Hayır ben hayatımda bu kadar ezilmedim. Boün turizmcileri böyle cengavet oluyor demek ki. Dersimi aldım. Teşekkür ederim.

Çünkü hesabı yeni açtın baktin altta kaldin kendine fake hesap oluşturdun baya ezmisim seni belli :)

zeitgot
Yasaklı

7 kardeş

inşaat ustasının kızı, ispanyolca italyanca almanca bilen büyük düşünür

21.yy filozofu konaklamaveseyahat

kadınken bedelli askerlik yapmış arkadaş

"Turizm işletmeciliği ve denk bölümler toplanın

2020 kpssde 91.5 puan aldim. Ama su an bir kurumda memur olarak calisiyorum 2016 kpss ile yerlesmistim. Puanlariniz nasil . Genelde bizde c seviye dil isteniyor"

hani 91.5 almışsın ? hani çok kolaydı senin için? :ASD:ASD:ASD:A ahahahahha

Moonlightstar
Aday Memur

Kendi fake hesabınla konusuyorsun yazik la sana :) diger 2 kisiyi tanımıyorum uzgunum sen de soylen dur:) profil profil dolan dur :)

zeitgot, 3 yıl önce

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:17

Öyle deme sakın ezik olan biziz :( Adam ol saygı duy boünlüye. O üni sınavında derece yaptı sorgulama bunu. Sen kim köpeksin af edersin sorguluyorsun bunu. Adam senden üstünüm demiş işte uzatma bak çok fena eziyor bizi yapma etme vallahi ağlayacağım şimdi. Ben hayatımda bu kadar ezilmedim be... Bak donum görünmüyor donum olmasa bizzat dötüm gözükecek nolursun keselim bu tartışmayı :(

zeitgot, 3 yıl önce

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:18

2016da 94 puanla yerlestim ben de okuma özürlüsün onu anladim 2018 ve 2020de de girdim bodos yani ona ragmen 91.5 alfim. Kendini istediğin kadar yirt iftira at kudur noldu efendi efendi konusuyordun noldu dellendin çirkeflestin

zeitgot, 3 yıl önce

7 kardeş

inşaat ustasının kızı, ispanyolca italyanca almanca bilen büyük düşünür

21.yy filozofu konaklamaveseyahat

kadınken bedelli askerlik yapmış arkadaş

"Turizm işletmeciliği ve denk bölümler toplanın

2020 kpssde 91.5 puan aldim. Ama su an bir kurumda memur olarak calisiyorum 2016 kpss ile yerlesmistim. Puanlariniz nasil . Genelde bizde c seviye dil isteniyor"

hani 91.5 almışsın ? hani çok kolaydı senin için? :ASD:ASD:ASD:A ahahahahha

konaklamaveseyahat
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:19

Kendi kendini konus cunku hic arkadaşın bile yok:) sen belli ki kpssden 60 bile alıp atanamayan forumu sabote eden capsiz gake hesaplardan ibaretsin ağlaaa

Öyle deme sakın ezik olan biziz :( Adam ol saygı duy boünlüye. O üni sınavında derece yaptı sorgulama bunu. Sen kim köpeksin af edersin sorguluyorsun bunu. Adam senden üstünüm demiş işte uzatma bak çok fena eziyor bizi yapma etme vallahi ağlayacağım şimdi. Ben hayatımda bu kadar ezilmedim be... Bak donum görünmüyor donum olmasa bizzat dötüm gözükecek nolursun keselim bu tartışmayı :(

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:20

DHMİ'desin de mi kardeşim imrendim şimdi. Kesin 12-13k maaşın, ek olarak onlarca bin lira gelirin falan da vardır. Zeki insan parayı çeker neticede. Biz de hasetimizden burada ona buna sataşıyoruz işte.

2016da 94 puanla yerlestim ben de okuma özürlüsün onu anladim 2018 ve 2020de de girdim bodos yani ona ragmen 91.5 alfim. Kendini istediğin kadar yirt iftira at kudur noldu efendi efendi konusuyordun noldu dellendin çirkeflestin

zeitgot
Yasaklı
15 Nisan 2021 22:21

bak bak bak benden çok üstün olan insana bak

"Millet gy cok zordu diyor bence gk cok daha zordu. Gyden 56-4 yaptim ama gk 45-15 yaptim. 2018de gy 52-8 gk 50-10 yapmıştım siz hesaplayın artik"

sen bu netleri mi yaptın 2018 de ? ben ne yaptım söyleyim mi ?

gy 55-4 gk-45-10

yani bu kadar üstünsün ama seni gy de geçmişim demek oluyor bu.

hani çok üstündün? hani bir numaraydın? konaklamaveseyahat mı demeliyim sana yoksa?

ya sana ne kadar acıdığımı bir bilsen. ahhh düz memurum benim ah... neden kendini bu kadar kötü hissettin sen ? bir uzman oldun bir boğaziçili oldun bir odtülü oldun ?

bir kız oldun ama bir bedelli askerlik yaptın falan :d

Moonlightstar, 3 yıl önce

sen benim rakibim olabilir misin:) bak ben senin gibi düz memur degilim uzman yrd sonrasinda uzman sonrasi daha da ilerisi olur vizyonum ve kapasitem yeterli. Senle her parametrede kapışırım ve önde gelirim. Demogoji yapip hezeyanlarini kusma böğüre böğüre:)) sabahtan beri yemedigin laf kalmadi hala üste cikmaya çalisiyorsun sana acimaya başladım. :))) senin ruyanda bile ulaşamayacağın basarilara imza attim aticam da:) cunku ben ilerlemeyi severim .

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:22

Maalesef atandım kardeşim çok da güzel maaşım var ama senin kadar alamıyoruzdur tabi ki. Malum her alanda üstünsün bizden :)

Kendi kendini konus cunku hic arkadaşın bile yok:) sen belli ki kpssden 60 bile alıp atanamayan forumu sabote eden capsiz gake hesaplardan ibaretsin ağlaaa

Muhendisbeydiyecen
Aday Memur
15 Nisan 2021 22:23

Bu bir başka başlıkta da 18 boşum var diyordu burada boşu yok görünüyor :D

zeitgot, 3 yıl önce

bak bak bak benden çok üstün olan insana bak

"Millet gy cok zordu diyor bence gk cok daha zordu. Gyden 56-4 yaptim ama gk 45-15 yaptim. 2018de gy 52-8 gk 50-10 yapmıştım siz hesaplayın artik"

sen bu netleri mi yaptın 2018 de ? ben ne yaptım söyleyim mi ?

gy 55-4 gk-45-10

yani bu kadar üstünsün ama seni gy de geçmişim demek oluyor bu.

hani çok üstündün? hani bir numaraydın? konaklamaveseyahat mı demeliyim sana yoksa?

ya sana ne kadar acıdığımı bir bilsen. ahhh düz memurum benim ah... neden kendini bu kadar kötü hissettin sen ? bir uzman oldun bir boğaziçili oldun bir odtülü oldun ?

bir kız oldun ama bir bedelli askerlik yaptın falan :d

Toplam 214 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi