Editörler : Pangaea

whisper61
Aday Memur
09 Aralık 2019 22:37

86.08

Biseyypma, 4 yıl önce

Puanınız kaç (:

Biseyypma
Şef
09 Aralık 2019 23:09

Hakkınızda hayırlısı olsun (:

whisper61, 4 yıl önce

86.08

Mevsim-mevsim
Aday Memur
10 Aralık 2019 02:56

.

esa01esa
Aday Memur
11 Aralık 2019 00:17

anket ne zaman sonuclanır acaba fikri olan varmı?

Kbren
Aday Memur
11 Aralık 2019 07:43

+

Kbren
Aday Memur
11 Aralık 2019 11:52

+

Biseyypma
Şef
11 Aralık 2019 11:53

Anket ilk sayfadaki 2. sırada olan anket arkadaşlar. Kolaylık olsun diye bırakıyorum buraya linki tekrardan

https://xoyondo.com/op/JeKGJ8TfHlvEv3b

romayı yakan adam
Genel Müdür
11 Aralık 2019 11:54

Katılım biraz daha artsın. Özelden paylaşırız olmadı. Katılım daha artmalı. 4001 bile 100'lerde...
esa01esa, 4 yıl önce
anket ne zaman sonuclanır acaba fikri olan varmı?

mayagunes
Aday Memur
11 Aralık 2019 18:36

98 ve 96 puan 4001 çok komiksiniz.İnsanlar emek verip hazırlamış ayıptır günahtır yaa

romayı yakan adam
Genel Müdür
11 Aralık 2019 23:27

arkadaşlar bir anket daha açtım mevcut anketimizle bu anketi birleştirip güzel bir analiz sonuç çıkarmak istiyorum iki anketi de tüm arkadaşlara yayalım ve oy kullanalım inşallah mevcut anketin sonuçlarını an bean görebileceksiniz diğer anketle birleştirip bölümlere özel sonuç çıkartırız inşallah herkes için hayırlı olur

Link burada . Ayrıca konu olarak da açtım

https://forum.memurlar.net/konu/2402495/

karabahtli
Genel Müdür
12 Aralık 2019 01:24

₺ herkes katılsın yayalım iki ayrı anket güzel oldu böylece üç gün içinde inşallah taban puanları öğrenmiş olacağız herkes için hayırlısı

romayı yakan adam
Genel Müdür
12 Aralık 2019 10:36

...

123asdf
Şef
12 Aralık 2019 11:14

Öncelikle teşekkürler hocam yine emek verip hazırlamışsın eline sağlık. Şöyle bir durum var bence tercih işlemleri tamamlanınca katılım daha çok artacaktır. Tercihler devam ederken adayların ankete katılmayı istememesi normal ya da yanlış bilgi veren de olur. Katılım bugün sonrasında artacaktır benim görüşüme göre.

hatice güvennn
Kapalı
12 Aralık 2019 11:18

O puanların gerçeği yansıtmadığı aşikar hocam görmeyin o puanları siz !!

mayagunes, 4 yıl önce
98 ve 96 puan 4001 çok komiksiniz.İnsanlar emek verip hazırlamış ayıptır günahtır yaa

romayı yakan adam
Genel Müdür
12 Aralık 2019 11:23

İnşallah öyle olur. Burada sadece puanlarını yazmalarını istedik. Herkes için iyi olması dileklerimle...
123asdf, 4 yıl önce

Öncelikle teşekkürler hocam yine emek verip hazırlamışsın eline sağlık. Şöyle bir durum var bence tercih işlemleri tamamlanınca katılım daha çok artacaktır. Tercihler devam ederken adayların ankete katılmayı istememesi normal ya da yanlış bilgi veren de olur. Katılım bugün sonrasında artacaktır benim görüşüme göre.

Sevim4567
Aday Memur
12 Aralık 2019 15:32

+

romayı yakan adam
Genel Müdür
12 Aralık 2019 16:09

Haydi eller ankete. Katılım yüzleri binleri bulmalı. İki anketi de yayalım. Linki kopyalayıp yapıştıralım taban puanlar çıksın ortaya. osym için 19-20 Aralık'ı beklemeyelim :)
Sevim4567, 4 yıl önce

+

hatice güvennn
Kapalı
12 Aralık 2019 16:20

+++

hatice güvennn
Kapalı
12 Aralık 2019 16:23

sistem böyle diye düzelene kadar herkes daldan dala atlayacak mı insanda akıl fikir yok mu ne istediğini bilmiyor mu yani vicdan mesela ?????????

sistem düzelene kadar bu insanlar daldan dala atlayarak başkaları da mağdur mu olsun yani ..

sistem hatalı olabilir evet katılıyorum ama asıl problem ne biliyor musunuz???

İNSANLIK KALMAMIŞ ...

çünkü bugün sistem deyip kendini,vicdanını rahatlatmaya çalışan güruh,, yarın öbür gün sistem düzelir başka konuda haksızlık yapar.. böyleleri bitmez....

yine söylüyorum..

4001 koduyla her ilana fütursuzca saldıran insanlıktan nasibini almamışlar! !!!

Allah büyük gün gelir bu yaptıklarınız bir yerden çıkar hayrını görmeyin olur mu ????

Sizin gibi egoistler yüzünden aile bak. hüsran oldu !!!

aile bak. atanıp da gitmeyenlere lafım. .. Kadro yakanlara lafım.... yedek olmayan alımları böyle heba edip de insanlık nedir bilmeyenlere ...

Kamucuu00
Aday Memur
12 Aralık 2019 16:36

Kalp meselesi hocam. Kimisi öyle büyümüş. Bir başkasını düşünemez hatta elinden gelse başkaları atanmasın der. Bir arkadaş şöyle demişti."Bu hayatta herkes kalbinin ekmeğini yer." bencede.

hatice güvennn, 4 yıl önce

sistem böyle diye düzelene kadar herkes daldan dala atlayacak mı insanda akıl fikir yok mu ne istediğini bilmiyor mu yani vicdan mesela ?????????

sistem düzelene kadar bu insanlar daldan dala atlayarak başkaları da mağdur mu olsun yani ..

sistem hatalı olabilir evet katılıyorum ama asıl problem ne biliyor musunuz???

İNSANLIK KALMAMIŞ ...

çünkü bugün sistem deyip kendini,vicdanını rahatlatmaya çalışan güruh,, yarın öbür gün sistem düzelir başka konuda haksızlık yapar.. böyleleri bitmez....

yine söylüyorum..

4001 koduyla her ilana fütursuzca saldıran insanlıktan nasibini almamışlar! !!!

Allah büyük gün gelir bu yaptıklarınız bir yerden çıkar hayrını görmeyin olur mu ????

Sizin gibi egoistler yüzünden aile bak. hüsran oldu !!!

aile bak. atanıp da gitmeyenlere lafım. .. Kadro yakanlara lafım.... yedek olmayan alımları böyle heba edip de insanlık nedir bilmeyenlere ...

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi