Editörler : Pangaea
09 Temmuz 2011 02:34

2010-2012 4001 den atanan kimyagerler

90.737 ile konya il afet ve acil durum müdürlüğüne atandım. Benden düşük puanlı olup da atanamayan arkadaşlara biraz moral olur sanırım.

mehmetbi
Aday Memur
09 Temmuz 2011 19:22

Oldu valla... :)Puanım 90,455. Kimyagerlik için umarım Kasımda sıra bana gelir.

mehmetbi
Aday Memur
09 Temmuz 2011 19:33

-Kusura bakma unuttum. Hayırlı uğurlu olsun sen ve senin gibi atanan bütün arkadaşlarımıza. Umarım huzurlu ve sağlıklı bir yaşamın olur her zaman...

-Başarılar!!! ;)

biochem
Memur
09 Temmuz 2011 20:59

gerçekten ne iyi düşünmüşsün chemyss diğer arkadaşlarımız da paylaşırsa daha cok moral olur bizim için..

hayırlı olsun her gün güle güle git işine:) güle güle çalış güle güle kazan güle güle harca :)) darısı başımıza

chemyss
Şef
10 Temmuz 2011 02:06

arkadaşlar darısı başınıza inş kimyager olarak atanırsınız.

mehmetbi beklersen bence kimyager olarak kesin atanırsın.

mehmetbi
Aday Memur
10 Temmuz 2011 18:15

-'MEMURLAR.NET' sitesi oldukça geniş üye sayısıyla bugün oldukça önemli bir platform konumunda kuşkusuz. Ve nüfuz konusunda etkili bir ses olma potansiyelini de barındırmakta aynı zamanda.

-Bu bağlamda; gerek öğretmen atamaları, gerek branş atamaları ve gerekse 4001 atamaları sonucu 2010 yılında açıklanan branş sıralamaları listesi güncelliğini oldukça kaybedecek duruma geldi.

-Hülasa;

'Memurlar.net' sitesine sesimizi toplu bir şekilde ulaştırıp, güncel branş sıralamalarını 'bilgi edindirme kanunu' çerçevesinde yayınlaması için ÖSYM'ye çağrıda bulunmaya davet edersek, gerek bizim branş gerek öteki branşta yer alan arkadaşlar için, önümüzdeki süreci okuyabilmemiz açısından oldukça aydınlatacağı kanısındayım. Uygulanabilirliği noktasında kulak verilebilir bulunmaya değer bu çağrım için desteğinizi ve çabanızı gerek e-mail yoluyla gerek öteki arkadaşları da bu sistematik organizasyonun içine davet etmenizi bekliyorum Şimdiden teşekkür eder, selam ve saygılarımı gönderiyorum.

E-mail adresi:

[email protected]

rem-mat
Memur
10 Temmuz 2011 20:57

2010 kpss'sinden 80 ve üzeri puan almış fakat atanamamış ve 4001kodundan alım bekleyen arkadaşları aramızda görmek isteriz.mücadelemiz topluca olsun.hakkımızı ancak böyle alırız...

facebooktaki adı

4001 kadroları için mail kampanyası başlatıyoruzzz

facebook adresimiz:

https://www.facebook.com/groups/4001memur#!/groups/4001memur?ap=1

sevcan.85
Aday Memur
10 Temmuz 2011 21:17

bende kimyagerim adana içişleri vhki atandım 91.06 puanım bilgilerinize arkadaşalar.:) hayırlı olsun atanan meslektaşlarıma

biochem
Memur
11 Temmuz 2011 00:16

hayırlı olsun sevcan85 darısı basımıza insallah

ece_kimya
Başbakan Müsteşarı
11 Temmuz 2011 00:17

tebrikler sevcan,

yeni iş hayatında başarılar..

duygguu
Şef
11 Temmuz 2011 10:01

89.168 sinop içişleri kimyagerlik yalan oldu ama çok şükür:)

rem-mat
Memur
14 Temmuz 2011 18:47

2010 kpss'sinden 80 ve üzeri puan almış fakat atanamamış ve 4001kodundan alım bekleyen arkadaşları aramızda görmek isteriz.mücadelemiz topluca olsun.hakkımızı ancak böyle alırız...

facebooktaki adı

4001 kadroları için mail kampanyası başlatıyoruzzz

facebook adresimiz:

https://www.facebook.com/groups/4001memur#!/groups/4001memur?ap=1

mehmetbi
Aday Memur
20 Temmuz 2011 20:03

2010 Kpss güncel branş sıralamaları yayınlansın talebimiz!!

-Sayın Editör;

2010 Kpss sonrası gerçekleşen öğretmen ve Ocak/Mayıs atamaları sonrası Ösym tarafından 2010 Ağustos ayı içerisinde yayınlanan branş sıralamalarının güncelliğini korumak noktasında oldukça etkisizleştiği malumunuz. Atamalar öncesi, tercih yapma arifesinde adayların branş tercihlerini yapmakta önemli bir argüman olan güncel branş sıralamalarının yayınlaması benim gibi diğer birçok aday için oldukça yararlı olacağı kanısındayız.

Özetle; devasa üye ağınızla önemli bir platform olma noktasında taraflı tarafsız herkesin önemsediği bu noktayı biz onbinlerce adayın sesi olarak sayfanızda dile getirmenizi ve bu çağrımızı gerekli noktalara iletmenizi önemle ve umutla istiyoruz.

Göstereceğinizi beklediğimiz duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz, bundan sonraki dönemde de başarılarınızın devamını içtenlikle arzu ederiz.

crmn
Aday Memur
14 Ağustos 2012 19:00

güzel başlık

ssinemiss
Kapalı
15 Ekim 2012 11:29

Kimyager maaşı ne kadar? İkramiye alıyor musunuz?

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi