Editörler : swat3410E.Kayı Han

TheSkyhan
Memur
30 Ekim 2020 16:46

olmaz olurmu 26.dönemde kpss 60 benim eğer 65 70 civarı olsaydı şuan yedeklerden okuldaydım

turannc, 3 yıl önce

arkadaşlar kpss puanının 60'tan sonrası pomem'e etkisi oluyormu puanlamada falan ben 60 aldım. kötü

erhan ilçim
Kapalı
30 Ekim 2020 17:23

beyler kardeşim erzincan pomem de intibak bitmiş bayrak töreni yapmışlar

legens38
Aday Memur
30 Ekim 2020 21:06

ön lisans sonucu açıklanır ve aralık ortası gibi ilan çıkar bence şubat gibi de spor mülakatları olur

AE93, 3 yıl önce

Ben tam tersini düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun heyecanla bekliyoruz

Otesiyok
Memur
31 Ekim 2020 12:16

Geniş çaplı bilgi alışverişi için 27. Dönem WhatsApp Grubu

https://chat.whatsapp.com/FBjTMUUn6kG7wNBOyyLx4X

güneydeki kral
Kapalı
26 Kasım 2020 11:53

hort

Narkotım1
Aday Memur
26 Kasım 2020 13:19

Sen bu kapasiteyle o puanı aldığına şükret birde arkadaşlar bunu ciddiye almayın lisans kpss açıklandığında yine aynı şeyleri yazıp 65 almıştım demişti :))
ibrahim5909000, 3 yıl önce

bu nasıl bir sınav olum ya yine 65 aldım :D.nalet olsun böyle sisteme acil çocukların okumaması bir an önce işe başlamalarını tavsiye ederim.işsizlikten ülke sondan 3 sırada zaten

Narkotım1
Aday Memur
26 Kasım 2020 13:22

Birde yeni gelen arkadaşlar bu arkadaşın sözlerini ciddiye alıp itibar etmeyin arkadaş troll bu :))
ibrahim5909000, 3 yıl önce

bu kadarda olmaz ki.daha millet okula gidemiyor.kurum sınavı zor yapıyor.kökten kapat okulları abi medreseler açalım orda eğitim görelim

AE93
Şef
28 Kasım 2020 17:35

Ne oldu kardeşim? İlan geldi bak şimdi sen düşünmeye devam et 😉

Furkan5834, 3 yıl önce
Sen düşünmeye devam et

TULPAR1071
Aday Memur
28 Kasım 2020 18:18

Yukarıda millete aptal diyen akli yok diyenler bakın ilan geldi . Kendinizi bir daha yüksekte görmeyin insanlara tepeden bakıp hakaret etmeyin ki rezil olmayın.
AHmee58, 3 yıl önce
Yaw biraz akli olan gelecegine inanmaz 26.donem yeni egitime.alindi. 8.ay a cikartildi.egitim.suresi Okullarda yer mi varda ilan gelsin

oguzzzz.010101
Kapalı
28 Kasım 2020 21:36

hahaha çok doğru bir yorum o düşünmeye devam etsin kardeşim :)))

AE93, 3 yıl önce

Ne oldu kardeşim? İlan geldi bak şimdi sen düşünmeye devam et 😉

oguzzzz.010101
Kapalı
28 Kasım 2020 21:37

ah ah pomem işleyişini bilmiyorlar sonra böyle rezil oluyorlar onlara kalsa daha ilan 26.dönem eğitimi bitecekmiş de ondan sonda ilan gelecekmiş miş de miş miş :)))

TULPAR1071, 3 yıl önce
Yukarıda millete aptal diyen akli yok diyenler bakın ilan geldi . Kendinizi bir daha yüksekte görmeyin insanlara tepeden bakıp hakaret etmeyin ki rezil olmayın.

AE93
Şef
28 Kasım 2020 23:01

Klavyesi olan yazıyor rezil olup gidiyor tecrübemizi yazdık buraya boş boş konuştular şimdi konuşsunlar bakalım konuşabilecekler mi :)) Başarılar şimdiden herkese ;)

oguzzzz.010101, 3 yıl önce

ah ah pomem işleyişini bilmiyorlar sonra böyle rezil oluyorlar onlara kalsa daha ilan 26.dönem eğitimi bitecekmiş de ondan sonda ilan gelecekmiş miş de miş miş :)))

servetkubilay
Aday Memur
29 Kasım 2020 01:11

ekimde yazdigini okuyunca, dedim bu biliyor elit konusmus. yorumlari okuyup cok bilmislkk taslamasinlar dedim. suan ilani gordum sirf seni kutlamak ve hahahahah. demek icin girdim ae :)
AE93, 3 yıl önce

Klavyesi olan yazıyor rezil olup gidiyor tecrübemizi yazdık buraya boş boş konuştular şimdi konuşsunlar bakalım konuşabilecekler mi :)) Başarılar şimdiden herkese ;)

AIMM
Memur
29 Kasım 2020 01:36

26.dönem Eğitimdeyken ilan gelmez tayfa vardı birde şimdi napıyolar acaba bomboş yorumlar daha önce defalarca ilan açıkladı adamlar eğitim meğitim boş muhabbet Emniyet isterse ilana çıkar 50 kere söyledik burda :)

sege.23
Memur
29 Kasım 2020 09:36

Peki dostum PAEM hakkında görüşün nedir ? Normalde Pomem'den önce gelmesi lazım ancak gelmedi.Umut var mı sence ?

AE93, 3 yıl önce

AE93
Şef
29 Kasım 2020 19:59

Kardeşim PAEM olayı bitti diye biliyorum artık meslek içinden alınacak komiser yardımcıları zaten önceden böyleydi eski sisteme dönüldü bana göre çok doğru bir karar ama keşke hiç böyle bir şey yapmasalardı çoluk çocuğu amir yaptılar o kadar kıdemli polis varken ve bunun bu şekilde olmasını polislerde istemiyordu adam meslek hakkında hiçbir şey bilmiyor kıdemli değil tecrübe yok sen kalkıp onu komiser yapıyorsun çok doğru bir şey değil bu. PAEM?den umudunu kes bence sen kardeşim ben olacağını kesinlikle düşünmüyorum olursa da yanlış olur. Başarılar dilerim kardeşim ;)

sege.23, 3 yıl önce

Peki dostum PAEM hakkında görüşün nedir ? Normalde Pomem'den önce gelmesi lazım ancak gelmedi.Umut var mı sence ?

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi