Editörler : "eskiyara"Pangaea
17 Ağustos 2011 14:28

AÖF sınavlarında nasıl görev alınır?

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı? 9-10eylülde var 4 seans. Nasıl bir yol takip ediliyor? İstanbulda nerede yapılıyor?

ahmet_cihan
Daire Başkanı
17 Ağustos 2011 14:45

arkadaşlar kimse yokmu bu konu hakkında bilgisi olan, görev alan almak isteyen. ne yapmamız gerekiğyor? malum eylülde ekders yok.

zagord
Yasaklı
17 Ağustos 2011 17:23

okullar listelerini ilçeye meme verio onlarda sözde sınavları sıraya dagıtıo okulara

sizin oklula görev verilirse size de görevf yaazarlar

escu
Genel Müdür
04 Eylül 2011 18:46

Bende tek öğretmenim ve 5 senedir açıköğretm sınavlarında görev almak istermisin diye bir yazı gelmedi ne yapmak gerekiyor tek öğretmenli okullarda olup görev alan varmı?

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 16:55

güncel

ogrockman
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:00

ya arkadaş dertsiz başınıza dert mi arıyorsunuz a.ö.f sınavları dertlidir kopya verin diye tehdit eden insanlarla başınız ağrır kopya vermeseniz tehdit ederler müdür gelir kopya verin der şube müdür gelir verin der müfettiş gelir yakalar neden veriyorsunuz der ki burada o kadar insan bir aydır bağırıyor sınavlarda görev almayalım protesto edelim diye şimdi kalkmış nasıl görev alırız diyorsunuz

ogrockman
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:02

ayrıca bu sınavda hizmetli 50 lira polis 60 lira alırken öğretmen 40 lira alıyor nasıl gururunuza yedirip te tüm yükümlülüğü öğretmende olan ama en az parayıda öğretmen alan bir sınavda görev almak istersiniz anlanıyorum !!!!!!!!

teks22
Şef
26 Haziran 2012 18:00

Sınav sizin okulunuzda yapılmıyorsa sınavda ancak torpille görev alırsınız.Okulunuzda yapılyorsa ise torrpillilere 4 sınav verilirken siz ise bazen 1 bazen ise 0 sınav görevi ile idare edersiniz.

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:07

açık lise demiyor arkadaş .anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi için diyor .

http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/

bu sisteme okulunuzun kayıt yaptırması gerekiyormuş.

forumda bir arkadaştan öğrendim bende

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:08

10 temmuz sonmuş kayıt için bilen birisi yok mu arkadaşlar sisteme okulumuzu nasıl kayıt ettireceğiz?

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:11

bizim okul ilgilenmedi bilmiyoruz deyip attılar başlarından.

ösym şifrsini bile başka yerden aldık. bunun çözümünü bulan ya da kendi okulunda bu şifreyi veren arkadaşlar yardım etmeli

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:15

Evet bilen arkadaşlar lütfen bilgi verirlerse seviniriz.

ecveneburi
Aday Memur
26 Haziran 2012 18:40

Bu konuyu biraz araştırdım. Sisteme kayıtlıolmayan okullar, ÖSYM il temsilciliklerine başvuracak. Bunlar da genelde üniversiteler içinde oluyor. Kurum şifre aldıktan sonra bireysel olarak kayıt yapılabilecek.

Mesela Isparta için bunları buldm:

http://sdu.edu.tr/osym/gorev_talebi.html

http://193.140.181.71/fmi/iwp/cgi?-db=aof&-loadframes

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:46

o zaman yarın ösym istabul temsilciliğini arayalım.

sonata32
Memur
26 Haziran 2012 18:49

madem işin içinde ösym var neden GİS ten görevli başvurusu almıyorlarda ayrı bir modül yapmış bunlar

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:50

temsilcilik ösym de olmayabilir .

444 10 26 numaralı telefon var

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:55

O zaman ösym büroları tek öğretmenli okullarda hem kurumu sisteme kaydedip hemde öğretmene şifre verebiliyor yani doğrumu anladım.Ösym il bürosuna gidip sormak lazım.

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:57

anadolu universitesinin temsilcilikleri genelde ösym buroları .

siz anadolu universitesinin temsilciliğini arayacaksınız

ecveneburi
Aday Memur
26 Haziran 2012 19:03

Bugün AOF il temsilciliğini aradık ve oradan üniversiteye yönlendirildik. ÖSYM'nin GİS'İ ayrı, AOF'nin GİS'i ayrı olacakmış. Çünkü bildiğim kadarıyla AOF paraları sınavdan hemen sonra zarf içinde peşin veriliyordu. Şimdi IBAN istediklerine göre hesaba yatacak demektir.

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 19:06

Ösym bürosuna gidicem kayıt yaptırıp şifre alabilirsem bilgilendiririm.

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 19:09

ecveneburi hocam teşekkür ederiz daha sağlam bir bilgi oldu.Evet aynen ösym sınavları gibi olacak sanırım.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi