Editörler : crops35

07 Mart 2018 11:14

Ysk alımında katiplik hakkinda

Arkadaşlar uygulama sınavı yapılacak mı bu konuda birşey yazılmamış sadece mülakat mi olacak bilgisi olanlar yazarsa iyi olur

umutocakk
Memur
07 Mart 2018 11:21

Uygulama sınavı olmayacak sadece mülakat

atilla3434
Aday Memur
07 Mart 2018 19:55

peki ysk zabıt katibi tam olarak napar ?

Fungia
Aday Memur
07 Mart 2018 20:10

Arkadaşlar sınav var milleti kandırmayı bırakın artık

hllsgcn
Şef
07 Mart 2018 23:01

Taşra zabıt takipliğine başvurduğumuzda 30 adet yeri tercih edebiliyor muyuz ilanda öyle ibare var sanırım.

Beşiktaşşş 1903
Aday Memur
07 Mart 2018 23:33

Zabıt katipliğinde uygulama olucak mı bilgisi olan var mı klavye isteyecek mi

BAHARımehmet
Kapalı
08 Mart 2018 10:40

YSK yi arayıp sordum yok dediler arkadaşlar bilginiz olsun adliye degil ki dedi adam

Beşiktaşşş 1903
Aday Memur
08 Mart 2018 16:35

Hangi numarayı aradınız

Beşiktaşşş 1903
Aday Memur
08 Mart 2018 16:40

Hangi numarayı arayıp sordunuz ?

BAHARımehmet, 6 yıl önce

YSK yi arayıp sordum yok dediler arkadaşlar bilginiz olsun adliye degil ki dedi adam

Musab004
Aday Memur
08 Mart 2018 18:39

Arkadaşlar şimdi ben kaç tercih hakkım var tam anlıyamadım ister vhk ister zabıt katibini scebliyrmy

umutocakk
Memur
08 Mart 2018 22:57

Kimseyi kandırdığımız yok benim kuzenim YSK da çalışıyor ona sordum belki olur bilemem ama bana söyleneni söylüyorum herkesi kendiniz gibi bilmeyin burda insanların hayatı söz konusu milleti kandıracak kadar karaktersiz değiliz merak etmeyin

Fungia, 6 yıl önce

Arkadaşlar sınav var milleti kandırmayı bırakın artık

Sevgi5252
Şef
09 Mart 2018 08:31

Evet mülakat var ilan metnini okuyup anlayamadiysaniz sizin sorununuz

Fungia
Aday Memur
09 Mart 2018 09:30

İşte mümkün değil anlamayacaklar. Delinin biri taşı atıyor milleti yanlış yönlendiriyor sonra sürü psikolojisi

Sevgi5252, 6 yıl önce

Evet mülakat var ilan metnini okuyup anlayamadiysaniz sizin sorununuz

BAHARımehmet
Kapalı
09 Mart 2018 09:58

Numarayı soran Beşiktaş arkadaş YSK sayfasında tek numara var orayı aradım sizde arayıp sorun isterseniz . Ben mülakat var mı demedim mülakat var lakin uygulama olup olmayacağı aklıma takıldı bende esimde aradik bize yok denildi YSK da çalışıp net bilgisi olan varsa yazsın benim korkum mülakata kalacaklar listesi yayinlayonca falan tarihte klavye sınavına girilecek derse çoğu kişi hapı yutar bir tanesi de benim 86.78 puanla gelir mi onu da bilmiyorum çünkü doksanlı puanla bir sürü lise mezunu var

Fungia
Aday Memur
09 Mart 2018 10:01

Şimdi mantıklı bir düşünün sizce bir sınav olmasa neden katiplik desinler ? Düz memurluk olur o zaman vhki alınacak derler ?

BAHARımehmet, 6 yıl önce

Numarayı soran Beşiktaş arkadaş YSK sayfasında tek numara var orayı aradım sizde arayıp sorun isterseniz . Ben mülakat var mı demedim mülakat var lakin uygulama olup olmayacağı aklıma takıldı bende esimde aradik bize yok denildi YSK da çalışıp net bilgisi olan varsa yazsın benim korkum mülakata kalacaklar listesi yayinlayonca falan tarihte klavye sınavına girilecek derse çoğu kişi hapı yutar bir tanesi de benim 86.78 puanla gelir mi onu da bilmiyorum çünkü doksanlı puanla bir sürü lise mezunu var

Fungia
Aday Memur
09 Mart 2018 10:02

Çok gördüm bu akıl karıştırıp haksızlık yapanları hocam sadece mantıklı düşünen biri bile anlar

BAHARımehmet, 6 yıl önce

BAHARımehmet
Kapalı
09 Mart 2018 10:24

Fungia sen ne düşünüyorsun bu konuda yapılır mı uygulama

Sevgi5252
Şef
09 Mart 2018 10:30

Lise mezunu 90-95 lerle bekleyen çok zabıt batipligi en az 86 la kapatır bana göre vhki ve diğerleri 70 lere düşebilir diye dusunuyorum

Fungia
Aday Memur
09 Mart 2018 10:45

Hocam bir sınav illa ki olacak ama türünü bilemiyorum

BAHARımehmet, 6 yıl önce

Fungia sen ne düşünüyorsun bu konuda yapılır mı uygulama

Fungia
Aday Memur
09 Mart 2018 10:47

İnsanların amacıda buydu hocam zaten herkesi zabıt katibliğine başvurtmak biliyorum çok lisans mezununun hizmetli alımına başvurduğunu ama akıllılık ettiklerini sanarken bunca insanıda yanlış bilgilendirmek kul hakkına sığmaz

Sevgi5252, 6 yıl önce

Lise mezunu 90-95 lerle bekleyen çok zabıt batipligi en az 86 la kapatır bana göre vhki ve diğerleri 70 lere düşebilir diye dusunuyorum

Beşiktaşşş 1903
Aday Memur
09 Mart 2018 12:53

Bende çağrı merkezini aradım yayınlanan ilanda yoksa yoktur dedi

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi