Editörler : Pangaea
24 Eylül 2022 14:57

Sınav İptali İsteyenler için Salih'in açıklaması

Salih Ösym binasına gidip kayıtları izlediğini ve kitapçığın yanlışlıkla öğretmen tarafından açıldıgını gördüğünü söyledi. Bunu twitter hesabından paylaşmış. Yani sınav iptali ihtimali kalktı hayırlı olsun

AKayin
Memur
24 Eylül 2022 14:59

bizim oralarda salih noluyor kıçın başın oynuyor derler.

Gülsüm Ky
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:05

Salih denilen şahıs sosyal medya kahramanı olmak uğruna gereksiz yere suyu bulandırdı sınavı iptal ettirmek isteyenlere koz verdi al ne oldu şimdi bu insanlar hiç mi hak yemekten korkmaz bu sınav iptal olursa atanma ihtimali olup hayal kuranların tüm ümitleri ellerinden alınacak bazı insanlar 3. bir şans elde edecek diye diğer insanların hakkını yemekten çekinmiyorlar

24 Eylül 2022 15:06

Hala inanmayanlar var Salihin açıklamasına. Yok korktun bizi sattın gibi gibi yorum yapanlar var. İnanılmaz gerçekten

Gülsüm Ky, 2 yıl önce

Salih denilen şahıs sosyal medya kahramanı olmak uğruna gereksiz yere suyu bulandırdı sınavı iptal ettirmek isteyenlere koz verdi al ne oldu şimdi bu insanlar hiç mi hak yemekten korkmaz bu sınav iptal olursa atanma ihtimali olup hayal kuranların tüm ümitleri ellerinden alınacak bazı insanlar 3. bir şans elde edecek diye diğer insanların hakkını yemekten çekinmiyorlar

feronia0
Kapalı
24 Eylül 2022 15:07

Ösym'nin net bir açıklama yapması lazım. "Salih açıkladı ya biz daha neyi açıklayalım" demiyorlardır herhalde.

rhowdyt
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:10

fake hesap değil mi bu?Cimer başvurusunda binlerce like vardı çünkü.

feronia0
Kapalı
24 Eylül 2022 15:11

Merhaba. hesabın adı nedir?

rhowdyt, 2 yıl önce

fake hesap değil mi bu?Cimer başvurusunda binlerce like vardı çünkü.

24 Eylül 2022 15:12

Yapacaktır tabi. Ama Ösym bu süreci iyi yönetti. İptal edilen sınavdaki gibi hemen açıklama yapmak yerine arka taraftan olayları inceledi. Kendilerini tebrik ediyorum.

feronia0, 2 yıl önce

Ösym'nin net bir açıklama yapması lazım. "Salih açıkladı ya biz daha neyi açıklayalım" demiyorlardır herhalde.

rhowdyt
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:15

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

bu hesap fake gibi geldi.Bu kadar az etkileşim almış olamaz eski gönderileri.

feronia0, 2 yıl önce

Merhaba. hesabın adı nedir?

makinekoü
Kapalı
24 Eylül 2022 15:20

Benin anlamadığım işlerden biri şu: Bize hep kameranın dijital saate entegre olduğunu söylüyorlar. Ama eğer kamera aktif kayıt yapıyorsa, sağ üstteki ışığın yanıp sönmesi gerekiyor. Ben girdiğim hiçbir sınavda o ışığın yandığını görmedim. 2018'den önceki sınavlara girenler hatırlayacaktır. Dijital saatle kamera farklı yerlerdeydi. Aklıma iki olasılık geliyor: Ya bu dönem kullanılan dijital saatler o geçmişte satın alınan kamerasız saatlerden. Ya da cihaz görevlilerinin yeterli eğitimi olmadığı için kamerayı aktif hale getirmeyi beceremiyorlar. Kamera ya tüm sınıflarda olur ya da hiçbir sınıfta olmaz. Birine kopya çekmediğini kanıtlama fırsatı verip öbürüne vermemezlik edemezsin. Ben dijital saat olan birçok sınıfta aktif kayıt yapıldığını düşünmüyorum. Bu iddiaların asılsız olduğunu kanıtlamak o yüzden kolay olmayabilir.

24 Eylül 2022 15:25

Sınav iptal edilsin diye yaptığı paylaşımları silmiş. Hesap fake olabilir 2015 te açmış ve ilk twiti sınav iptal olsundu.

rhowdyt, 2 yıl önce

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

bu hesap fake gibi geldi.Bu kadar az etkileşim almış olamaz eski gönderileri.

mühendisyen789
Kapalı
24 Eylül 2022 15:27

Düzmece Salih isyanı bastırıldı
24 Eylül 2022 15:29

Salih madem o kadar akillisin da niye sinavin başında bunu gorevlilere soylemedin baktin sınavdan beş gün sonra mı aklına geldi. Zaten hemsireymissin bak altmış yetmişle atancan millet seksen doksan yuz net yapmış atancam diye bekliyordur git suyu bulandirma kahramanlıklar da geçicidir aldırma böyle şeylere.. :)

rhowdyt
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:35

Açıklama fake zaten koskoca kurum açıklamayı salih e mi bırakacak az mantık.

hsngrmynl
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:43

insan kendini kabak gibi ortaya çıkarmaz demekki doğruluk payı var

24 Eylül 2022 15:45

Adam iddia ortaya atarken kimse fake demiyorda şimdi açıklama yaparken mi fake oluyor. Ösym yapacaktır açıklama diğer arkadaşın iddiası da inceleniyor büyük ihtimal. Kafanızda çok oyun kuruyorsunuz

rhowdyt, 2 yıl önce

Açıklama fake zaten koskoca kurum açıklamayı salih e mi bırakacak az mantık.

elehab
Aday Memur
24 Eylül 2022 15:48

ösym açıklama falan yapmayacaktır ki doğrusu da budur. biri bana söylesin sosyal medya dediğin şeyin köy kahvesinden farkı nedir? sosyal medyada dolanan her söylentiye kurum açıklama yapacaksa o işin sonu gelmez. köy kahvesinde konuşulan şeye de kurum açıklama yapıyor mu?

24 Eylül 2022 15:53

Özellik şöyle düşünmek lazım. Sosyal medyada çoğunluğun sesi fazla çıkıyor ve bu tür sınavlarda azınlık kısım atanıyor. Yani çoğunluk her zaman bir iddia ortaya atabilir, bot hesaplarla paylaşımlar yapılabilir, Provoke amaçlı ortalığı karıştırmaya çalışan olabilir. Bunların hepsine açıklama yapmak zaten saçmalık olur. Siz haklısınız hocam

elehab, 2 yıl önce

ösym açıklama falan yapmayacaktır ki doğrusu da budur. biri bana söylesin sosyal medya dediğin şeyin köy kahvesinden farkı nedir? sosyal medyada dolanan her söylentiye kurum açıklama yapacaksa o işin sonu gelmez. köy kahvesinde konuşulan şeye de kurum açıklama yapıyor mu?

Cool.
Daire Başkanı
24 Eylül 2022 15:57

Tutmadı:))

rhowdyt
Aday Memur
24 Eylül 2022 16:02

benim için hava hoş 10 kere de yapılsa kazanırım 106 netim var ilkinde 103tü.Ortada haksızlık varsa iptal olsun.İlk sınavda kötü geçip iptal ettiren karaktersizlerle bu sınavda iyi yapıp haksızlığa göz yuman karaktersizlerin bir farkı yok.Hatta buna kafa yormak bile boş, burada ne yazarsan yaz olacak olan sonucu etkilemeyecek.

Bu arada sınava giderken polis arkadaşım wp den trollemek için sorularınızı taşıyorum dedi ben de birini yırtta bakalım dedim.Tabii ki yapmadık.Ama bunu planlı yapacak insanlar çok rahat yapabilirmiş.Yaptığım net vs umurumda değil.Birkaç it haksız şekilde atanmasın yeter.Zaten şaibe yoksa kanıtlanır konu da kapanır kasmanın alemi yok.

Gıdamühendisi2022, 2 yıl önce

Adam iddia ortaya atarken kimse fake demiyorda şimdi açıklama yaparken mi fake oluyor. Ösym yapacaktır açıklama diğer arkadaşın iddiası da inceleniyor büyük ihtimal. Kafanızda çok oyun kuruyorsunuz

rhowdyt
Aday Memur
24 Eylül 2022 16:06

Ösym de açıklama yapmış zaten ayrıntılı çok şükür bir sınav daha çekmeyecez

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi