Editörler : ayşegül bgm
26 Şubat 2021 20:40

2021 ilk sağlık ataması
Arkadaşlar hemen hemen bütün bakanlıklar maliyeden onay almış durumda ve alıma çıkıyorlar sağlık bakanlığı ne zaman açıklama yapar

agizdis
Kapalı
26 Şubat 2021 20:48

valla 1 ay daha gelmezse alım haberi kafamda saç kalmicak

fizyorex
Daire Başkanı
26 Şubat 2021 21:16

18 bin kişilik bir alım bekliyorum

Cap0ne
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:39

Tahmini ne zaman olabilir hocam
fizyorex, 3 yıl önce

18 bin kişilik bir alım bekliyorum

fizyorex
Daire Başkanı
26 Şubat 2021 21:40

Öğretmen atamasından 1-2 ay sonra olur

Cap0ne, 3 yıl önce
Tahmini ne zaman olabilir hocam

Cap0ne
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:41

Aynı durumdayız kardeşim hiç olmazsa bi takvim olsaydı önümüzü görürdük
agizdis, 3 yıl önce

valla 1 ay daha gelmezse alım haberi kafamda saç kalmicak

Cap0ne
Aday Memur
26 Şubat 2021 21:42

Teşekkürler hocam umarım ihtiyaca göre daha erkenden olur
fizyorex, 3 yıl önce

Bayblade
Kapalı
26 Şubat 2021 22:06

İlk kez hazirandan sonra demediniz hocam :) duyum mu aldınız

fizyorex, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
26 Şubat 2021 22:08

Öğretmen ataması da sarkacak gibi ya

Bayblade, 3 yıl önce

İlk kez hazirandan sonra demediniz hocam :) duyum mu aldınız

stajyertekniker
Kapalı
26 Şubat 2021 23:19

okullar kapalı kalıcak gibi zaten bilinçli sarkıtıyorlar erken yaparlarsa millet ek atama istiycek çünkü

yeni eğitim yılına eylüle kadar sarkıcak o 20 bin

fizyorex, 3 yıl önce

Öğretmen ataması da sarkacak gibi ya

guiding1
Aday Memur
26 Şubat 2021 23:31

Neden ki hocam öğrermen ataması bile ne zaman olacağı belli değil sağlık bakanlığı ile bağı yok ki ikisinin peş peşe olma ihtimali?
fizyorex, 3 yıl önce

Cap0ne
Aday Memur
26 Şubat 2021 23:32

Hocam az önce baktımda etlik şehir hastanesi en erken mart en geç haziranda açılması bekleniyor deniliyor en geç hazirana kadar olmaz mı sizce

Bayblade
Kapalı
26 Şubat 2021 23:50

Etlik hastanesi Haziran da açılacak

Cap0ne, 3 yıl önce
Hocam az önce baktımda etlik şehir hastanesi en erken mart en geç haziranda açılması bekleniyor deniliyor en geç hazirana kadar olmaz mı sizce
27 Şubat 2021 15:51

En erken mart biraz iyimser olmaya basladi. En erken nisan en gec haziran bence. Tabi bu benim sahsi dusuncem, tahminim.

Cap0ne
Aday Memur
27 Şubat 2021 15:59

İnşallah hocam ilk tercihte vermediğime pişman olmuş durumdayım
Lisanshemsireeeee, 3 yıl önce

En erken mart biraz iyimser olmaya basladi. En erken nisan en gec haziran bence. Tabi bu benim sahsi dusuncem, tahminim.

27 Şubat 2021 16:04

Dostlar atama yapılırsa derhal tercih verin sakın bekleyeyim şehrimde yer açılır gibi bir hataya düşmeyin çünkü bir sonraki atam ne zmana olduğu bilinmez hatta olur mu olmaz mı o da bilinmez o yüzden atama ne zaman olursa herkes tercih versin şehir mehir ayrımı yapmayın Allah ne verdi yağıştırın gitsin. Atamada tahmin haziran ya da temmuzda ama tabi sadece tahmin

Tilgin8888
Aday Memur
27 Şubat 2021 16:47

Burada saglikmevzuat diye bir kullanıcı vardı sağlık bakanlığında çalışan birisiymiş atama için temmuz ayı planlanıyor demişti vallaha allah bize sabır versin cok geç tarih normal eleman olarak bile almıyolrlar pandemi diye onca insan bekliyoruz iş güç yok

Kuzeyi
Yasaklı
27 Şubat 2021 18:01

Temmuz mu hocam insallah dogru degildir o zamana kadar işsiz gucsuz ne yapacagiz akrabalar surekli soruyor naptiniz diye artik laf atmaktan bıktık
Tilgin8888, 3 yıl önce

Burada saglikmevzuat diye bir kullanıcı vardı sağlık bakanlığında çalışan birisiymiş atama için temmuz ayı planlanıyor demişti vallaha allah bize sabır versin cok geç tarih normal eleman olarak bile almıyolrlar pandemi diye onca insan bekliyoruz iş güç yok

Tilgin8888
Aday Memur
27 Şubat 2021 18:25

Insallah dogru değildir ben de istemem doğrusu temmuz gercekten cok geç ama açtığı başlıklarda verdiği bilgiler doğru takip ettiğim kadarıyla

Kuzeyi, 3 yıl önce
Temmuz mu hocam insallah dogru degildir o zamana kadar işsiz gucsuz ne yapacagiz akrabalar surekli soruyor naptiniz diye artik laf atmaktan bıktık
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi