Editörler : E.Kayı Han
«245246247248249250251252253254255256»

xalym
Memur
24 Mayıs 2019 11:41

- Daha yeni adaletten bahsetmiştik halbuki televizyonlarda! Ama bırakın kadrolu sözleşmeli arasındaki adaletsizliği, sözleşmeliler içerisinde bile kendi arasında adaletsizlik yaşanırken biz kimden neyi istiyoruz diye soruyorum bazen kendime.

- Öğretmenlerin oy potansiyeli çok bu yüzden onlara kadroyu vereyim gerisi çokta önemli değil yaklaşımı muhakkak hükümetin başına iş açacak. Sen diğer sözleşmelileri hor görürsün ama sonra 1 oya bile muhtaç olduğunda iş işten geçer. Zaten bunu da son İstanbul seçimlerinde gördük.

Bu yüzden bütün kader ortağım olan sözleşmeli arkadaşlarım!

- Düpedüz hükümetin umrunda değiliz!

- Birkaç cılız siyasetçinin en iyi çıkış yapma aracıyız.

- Sendikaların artistlik konusuna mezeyiz.

- En dandik internet haber sitelerinin bir tık uğruna haber malzemesiyiz.

Kusura bakmayın ama artık bunun farkında olalım ve ona göre davranalım.

pinar776
Şef
24 Mayıs 2019 12:04

Muhalefete yüklenmek lazım.iktidar zaten duymuyor, ya da umursamıyor. Muhalefet dillendirirse olur ancak.2011 de kadro böyle alınmış. Mesela seçim öncesinde chp ye nasıl yapacaksınız, ekonomik değil vs demiş olmalarına rağmen İstanbul'u kaybedince 85 liradan 40 liraya düşürebildiler. Demekki isteseler olabiliyormuş.
xalym, 5 yıl önce

- Daha yeni adaletten bahsetmiştik halbuki televizyonlarda! Ama bırakın kadrolu sözleşmeli arasındaki adaletsizliği, sözleşmeliler içerisinde bile kendi arasında adaletsizlik yaşanırken biz kimden neyi istiyoruz diye soruyorum bazen kendime.

- Öğretmenlerin oy potansiyeli çok bu yüzden onlara kadroyu vereyim gerisi çokta önemli değil yaklaşımı muhakkak hükümetin başına iş açacak. Sen diğer sözleşmelileri hor görürsün ama sonra 1 oya bile muhtaç olduğunda iş işten geçer. Zaten bunu da son İstanbul seçimlerinde gördük.

Bu yüzden bütün kader ortağım olan sözleşmeli arkadaşlarım!

- Düpedüz hükümetin umrunda değiliz!

- Birkaç cılız siyasetçinin en iyi çıkış yapma aracıyız.

- Sendikaların artistlik konusuna mezeyiz.

- En dandik internet haber sitelerinin bir tık uğruna haber malzemesiyiz.

Kusura bakmayın ama artık bunun farkında olalım ve ona göre davranalım.

memur003
Aday Memur
25 Mayıs 2019 00:02

6yıl oldu tek sorun çok sessiz kalmamız. taşerona verilen kadronun sebebi çatır çatır seslerini duyu

rev6
Aday Memur
25 Mayıs 2019 12:21

Dostlar sözleşmeliler yoğunluklu olarak toplandığı, etkinlik, duyuru, güncel gelişmeler hakkında bilgi almak, tek çatı altında toplanmak için sizleride Facebookta ? Kamudaki Tüm Sözleşmelilere Kadro için Birlikte Olma Platformu ? sayfasınabekleriz

rev6
Aday Memur
25 Mayıs 2019 21:31

#SözleşmeliMemuraKıyımVar Etiketiyle twitter da etkinliğimiz başlamıştır yoğun katılımınızı bekliyoruz

mreka
Aday Memur
26 Mayıs 2019 02:10

herkes için demiyorum ama 4b'li olanların neredeyse yarısı zamanında birilerinin hakkına gasp ederek torpille bu mevkilere gelmedi mi ? Bence adaleti düşünüyorsanız, önce bu sistemin değişmesi gerektiğini savunmanız lazım çünkü kimse 4b'lilere iyi gözle bakmıyor.

Diyetisyen45
Memur
26 Mayıs 2019 09:56

4bliler KPSS puanı ile atanıyor. 4a alımlarında ne kadar torpil olabiliyorsa 4bde de ancak o kadar olur. Bu da bizim sorunumuz değil. Ülkede her alanda torpilin olması sorunu

26 Mayıs 2019 10:17

Böyle algılar yaratınca elinize ne geçiyo acaba çok şükür Allah?ıma kimsenin hiçbir şeyine tenezzül etmeden diplomamızı aldık sınavımıza girdik o sınav puanıyla tercih verdik atandık asıl bu memlekette nerden geldiği belli olmadan her türlü dalavereyle işe giren taşeronlara sesiniz neden hiç çıkmıyo düzenli olarak kadrolarını da alıyolar neden acaba verdikleri emek yüzünden mi yoksa onları işe sokan torpillerinin büyüklükleri mi kapışıyo ben artık bize kadro gelmemesinin de bundan olduğunu düşünüyorum kimsemiz yok ama allah büyük

mreka, 5 yıl önce

herkes için demiyorum ama 4b'li olanların neredeyse yarısı zamanında birilerinin hakkına gasp ederek torpille bu mevkilere gelmedi mi ? Bence adaleti düşünüyorsanız, önce bu sistemin değişmesi gerektiğini savunmanız lazım çünkü kimse 4b'lilere iyi gözle bakmıyor.

memur003
Aday Memur
26 Mayıs 2019 12:50

4b kadro istıyor

pinar776
Şef
26 Mayıs 2019 13:10

Lüzümsuz duyar kasmayın.komik oluyor. 4/b lilere gelene kadar neler neler var. Bu sistemin değişmesini bizde istiyoruz zaten, direk 4/A olarak alsınlar. Sınavsız, liyakatsiz, yüksek maaşlarla kaymak kadrolara atananlara laf edebilseniz keşke

Hakç
Daire Başkanı
26 Mayıs 2019 16:18

Kpss ile atandık merkezi alım olmadığı için 4bli atandık torpille sınavsız puansız atanmadık 4 b nedir önce onu bir öğrenin

Nozdormu
Daire Başkanı
27 Mayıs 2019 09:30

Sabah kalkıp izin almadan ellerini yüzlerini yıkamayı başarsınlar da sonra net tavır beklesinler.

ersin-66, 5 yıl önce

https://sgkrehberi.com/haber/211491/memur-sen-4-konuda-hukumetten-net-tavir-bekliyor.html

Serhatttt55
Aday Memur
27 Mayıs 2019 14:36

Malûm sen bu konuları hükümet hiç söylemiyor ve Trübün lere oynuyor sahada oynamiyor

27 Mayıs 2019 15:28

Göstermelik tepkilerden sıkıldık.

rev6
Aday Memur
27 Mayıs 2019 17:23

Arkadaş 444 0 265 nolu telefon Binali beyin iletişim ofisinin numarası, görüş ve öneri topluyorlar, lütfen arayıp 4b lilerin sorunlarını iletelim, aradım karşıdaki bayan hemen 4b mi diye sordu kiyoğun katılım var facebooktaki 4bliler topluluğundan, aradığınızda oturduğunuz il ilçeyi soruyorİstanbulda oturmasanız bile oturuyormuş gibi söyleyin ki dikkate alsınlar, sadece birkaç dakikasürücek birşey lütfen ben arasam ne olacak ki demeden elimizi taşın altına koyalım, bu seçimde de kadro alamazsak daha uzun yıllar böyle bekleriz, Binali bey toplumun sorunlarına birazda mecburiyetten duyarsız kalamıyor o yüzden ki lütfen erinmeden birkaç dakikamızı ayıralım, inşallah o kadro gelicek

Serhatttt55
Aday Memur
27 Mayıs 2019 17:51

444 0 265 kadr o talebi mizi lütfen iletin biz uğraşalım ALLAH büyüktür

Hem.aysegul
Aday Memur
27 Mayıs 2019 18:11

ben de konuştum şimdi çok fazla geri dönğş olmuş 4b lilerle ilgili .+

ebe(4/b)54
Aday Memur
27 Mayıs 2019 19:49

Ben de arayıp talep oluşturdum, 4b li sözleşmelilerin kadro talebi şeklinde notumuzu aldık, size geri dönüş sağlayacağız dediler

hayri kırk
Kapalı
27 Mayıs 2019 20:25

Aynen herkes arasın.
Toplam 15990 mesaj
«245246247248249250251252253254255256»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi