Editörler : supporters.
«9899100101102103104105106107108109110

Competency
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:34

Sayın hocalarım, Şubat Ayı Komisyon toplantısının ne zaman olduğunu bilen varmıdır?

Competency
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:36

malum sıkıntılı arkadaşlar var, jurinin azizliğine uğrayan ve değerlendirme süreci bir şekilde durdurulan

Competency, 5 yıl önce

Sayın hocalarım, Şubat Ayı Komisyon toplantısının ne zaman olduğunu bilen varmıdır?

fenegitim2017
Aday Memur
15 Şubat 2019 10:32

Şubat yönetim kurulu ne zaman? Sayın hocalar bilginiz var mı?

adayadayıdoçent
Aday Memur
15 Şubat 2019 14:45

Geçici doçentlik belgesi ne kadar sürede elinize ulaştı acaba, belgeyi alanlar? Pazartesi gönderim, salı ÜAK taydı, ne zamana gelir tahmiini?

turkmaned
Memur
15 Şubat 2019 20:03

O hiç belli olmuyor. Ben Ankara'dayım. Rektörlükten gerekli belgeyi alır almaz elden teslim ettim ÜAK'a. Belgemi de elden teslim alacağım dedim. Elden teslim almam bile 1 haftadan uzun sürdü. İmzayı atacak bir kişi var ve adam çok meşgul. O yüzden o imza atılamıyor bir türlü... Hele bir de izin alırsa yandınız... Vekaleti yok sanırım. O yüzden uzuyor da uzuyor süreç. Neredeyse her gün ÜAK'a gittim imzam atılmış mı diye sormak için. Üstelik acil dememe karşın 10 günü buldu belgeyi almam.

adayadayıdoçent, 5 yıl önce

Geçici doçentlik belgesi ne kadar sürede elinize ulaştı acaba, belgeyi alanlar? Pazartesi gönderim, salı ÜAK taydı, ne zamana gelir tahmiini?

Toxicity
Aday Memur
15 Şubat 2019 23:17

Hocalarım benim başarılı sonucum 24 Aralık?ta açıklandı. 2 Ocak?ta khk temiz belgemi üaka yolladım.4 Ocak?ta üaka ulaştı. Bugün 15 şubat, geçici belgem ortada yok. Siz nasıl bu kadar kısa sürede aldınız. Üaka bir şekilde ulaştım, dosyaların savcılıklara gönderildiğini, ve ellerine halen ulaşmadığını söylediler. Ankara dışındayım bu arada. Bir hocamız 6 haftada, diğeriyse 3 haftada almıştı belgesini. Sizin dosyanız demek ki son güvenlik soruşturmasına girmedi. Nasıl iş anlamadım.

vethekyusuf
Müsteşar
18 Şubat 2019 16:51

Sayın hocalarım bu ayki Yönetim Kurulu'nun yapılacağı tarih hakkında bilgisi olan var mı acaba?

ozder1968
Aday Memur
18 Şubat 2019 18:22

sanırım sonuçlar belli olmadan emekli olacağım.

adayadayıdoçent
Aday Memur
18 Şubat 2019 20:03

Hocam sizin süreciniz bayağı hızlı olmuş, o kadar hızlı olacağını sanmıyorum ama en azından uzamaz diye umuyorum.

turkmaned, 5 yıl önce

O hiç belli olmuyor. Ben Ankara'dayım. Rektörlükten gerekli belgeyi alır almaz elden teslim ettim ÜAK'a. Belgemi de elden teslim alacağım dedim. Elden teslim almam bile 1 haftadan uzun sürdü. İmzayı atacak bir kişi var ve adam çok meşgul. O yüzden o imza atılamıyor bir türlü... Hele bir de izin alırsa yandınız... Vekaleti yok sanırım. O yüzden uzuyor da uzuyor süreç. Neredeyse her gün ÜAK'a gittim imzam atılmış mı diye sormak için. Üstelik acil dememe karşın 10 günü buldu belgeyi almam.

bessginbekir
Daire Başkanı
18 Şubat 2019 20:28

hocam ansiyetik hoca gitti. turkmaned hoca da gider yakında. ankaradan bilgi alabilen bir onlar vardı. sayelerinde biraz teselli buluyorduk. o da kalmadı. ekim dosyaları gitti jürilere, Allah yüzümüze baksın ne diyeyim.

vethekyusuf, 5 yıl önce

Sayın hocalarım bu ayki Yönetim Kurulu'nun yapılacağı tarih hakkında bilgisi olan var mı acaba?

vethekyusuf
Müsteşar
19 Şubat 2019 11:43

Doğru diyorsunuz hocam, telefonla da ulaşamıyoruz ki soralım bir şeyler öğrenelim. Gün içinde sabah öğlen akşam üstü ne zaman arasam ulaşamıyorum maalesef.

bessginbekir, 5 yıl önce

hocam ansiyetik hoca gitti. turkmaned hoca da gider yakında. ankaradan bilgi alabilen bir onlar vardı. sayelerinde biraz teselli buluyorduk. o da kalmadı. ekim dosyaları gitti jürilere, Allah yüzümüze baksın ne diyeyim.

SENGOGH
Aday Memur
19 Şubat 2019 15:21

Bugün DBS'yi kontrol ettiğimde jüri sayısının dörde düştüğünü gördüm. Bundan sonra ne olacağı konusunda bilgisi olan var mı acaba?

İyi günler...

vethekyusuf
Müsteşar
19 Şubat 2019 15:38

Hocam anlaşılan jürilerinizden zamanında sisteme girmeyenler düşürülmüş. Eğer daha önceden asgari kriterleri sağlamadığı için başvurunuz iptal edilip itiraz ettiniz ve kabul edilip tekrar jüriye gönderildi ise bu seferde aynı jüri asgaride ısrar etmiş ya da raporunu girmemiştir ve Komisyon toplantısında düşürülmüştür.

Jüriniz 4 e düştü ise sanırım daha önceden de düşenler vardı, 4 e düşünce jürileriniz 7 e tamamlanacak şekilde 3 yeni jüri daha atanacaktır hocam. Onlarında eğer ellerinde Ekim 2018 den dosya varsa süresi uzayacaktır.

Şimdiden sabırlar diliyorum hocam, hakkınızda hayırlısı ile sonuçlanması temennilerimle...

SENGOGH, 5 yıl önce

Bugün DBS'yi kontrol ettiğimde jüri sayısının dörde düştüğünü gördüm. Bundan sonra ne olacağı konusunda bilgisi olan var mı acaba?

İyi günler...

SENGOGH
Aday Memur
19 Şubat 2019 15:44

Teşekkürler.

Sabretmekten başka bir şey yapamıyoruz zaten. Bakalım nereye kadar.

vethekyusuf, 5 yıl önce

Hocam anlaşılan jürilerinizden zamanında sisteme girmeyenler düşürülmüş. Eğer daha önceden asgari kriterleri sağlamadığı için başvurunuz iptal edilip itiraz ettiniz ve kabul edilip tekrar jüriye gönderildi ise bu seferde aynı jüri asgaride ısrar etmiş ya da raporunu girmemiştir ve Komisyon toplantısında düşürülmüştür.

Jüriniz 4 e düştü ise sanırım daha önceden de düşenler vardı, 4 e düşünce jürileriniz 7 e tamamlanacak şekilde 3 yeni jüri daha atanacaktır hocam. Onlarında eğer ellerinde Ekim 2018 den dosya varsa süresi uzayacaktır.

Şimdiden sabırlar diliyorum hocam, hakkınızda hayırlısı ile sonuçlanması temennilerimle...

dreamofscince
Aday Memur
19 Şubat 2019 16:11

Hocam benim de aynı durum oldu. Jüri sayım 7 den 4 e düştü. Yeniden 1 Asıl 2 Yedek jüri atadılar. Bildiğim kadarıyla başlangıçta 3 jüri atanmayıp 7 jüri atanmışsa değerlendirme için en az 5 jüri üyesi gerekiyor.
SENGOGH, 5 yıl önce

İyi günler...

SENGOGH
Aday Memur
19 Şubat 2019 16:48

Yedi jüri vardı. Zamanla düşerek dört kaldı. Sanırım sizin durum gibi olacak.

dreamofscince, 5 yıl önce
Hocam benim de aynı durum oldu. Jüri sayım 7 den 4 e düştü. Yeniden 1 Asıl 2 Yedek jüri atadılar. Bildiğim kadarıyla başlangıçta 3 jüri atanmayıp 7 jüri atanmışsa değerlendirme için en az 5 jüri üyesi gerekiyor.

1aday
Aday Memur
20 Şubat 2019 10:34

merhaba, 2018 başvurusuyum. Başvuru dosyam 3/2 başarısız olarak ilan edildi. 1 haftadır dbs siteminde jüri raporlarım görünmüyor. Sadece "eser inceleme: başarısız" yazısı görünmekte. Benzer durumda olan arkadaşlar var mı acaba?

himen2000
Memur
20 Şubat 2019 18:35

Sonuçlar bu kadar geç kaldıysa illa birşeyler vardır. Benim başvurum bugün yazdığım makaleler Ulakbilimde tarandığı halde jüri üyesi bir profesör hocam tarafından uluslararası denilerek asgari şarttan iptal edildi.İtiraz edeceğim ama artık ya nasip.

ozder1968
Aday Memur
22 Şubat 2019 13:51

nasıl bir sistemdir arkadaş. 1 yıl oluyor sonuç alamıyoruz. Ne kadar uzayabilir ki bu süre? emekli olacağız.

SENGOGH
Aday Memur
22 Şubat 2019 16:38

Bugün ÜAK'tan bir kargo aldım. Eksik juri üyeleri tamamlandığına dair. Umarım gelecek yıla kalmam.

Toplam 2189 mesaj
«9899100101102103104105106107108109110

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi