Editörler : ayşegül bgm
11 Şubat 2018 21:44

Kpss sağlık personel ataması ne zaman olur

Ben 4 yıllık hemşirelik fakültesi mezunuyum 4 yılda toplam 10 aylık gibi bir süre staja çıktım ama herhangi bir ücret almadım bunun için toplu dava açmayı düşünüyoruz arkadaşlarla

Ailemin şöyle bir korkusu var davayı sağlık bakanlığına açacağız beni atayacak olanda sağlık bakanlığı kimi kime şikayet ediyorsun durumu atanmamı etkiler diye korkuyorlar veya mülakat sağlığada gelir orda karşıma çıkarırlar sorun olur diye korkuyorlar böyle bir şey olabilir mi sizce bu şekilde olumsuz etkiler mi beni bu dava sizce

Beyazlalee
Memur
11 Şubat 2018 21:52

Yani lisans mezunu birine yakışmayan bir soru !! Zaten yargı devletten bağımsız bir kurum haksızlığa uğrayan biri elbette sonuna kadar hakkını arayacak zaten staj ücretlerinin iade edilmesi yeni bir olay yeni bir yasa çıktı ve devlet zaten sana parayi vericem diyor vatan haini olmadığın yolsuzluğa bulasmadigin sürece başına birsey gelmez rahat ol

uzman6571
Kapalı
12 Şubat 2018 15:47

Korkuyorsanız açmayın.

Vvvbbb
Kapalı
12 Şubat 2018 20:30

Staj için kayıt yaptırırken ücret istemediğine dair imza atmış olabilirmisin önce onu düşün

cılgınradyolog
Genel Müdür
13 Şubat 2018 01:31

Konu başlığıyla içeriğin alakasını kuramadım?

Vvvbbb
Kapalı
13 Şubat 2018 14:15

Şincik şööle oluyor.......... Bende bende bulamadım

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Konu başlığıyla içeriğin alakasını kuramadım?

cılgınradyolog
Genel Müdür
13 Şubat 2018 15:48

Alım ne zaman başlığıyla ilgi çekip, içeriğiyle konuya gelenleri ters köşe yapıp sorusuna cevap arayan bir arkadaşımız.

4 sene okumuşsun ama daha nasıl konu açacağını öğrenememişsin.

Vvvbbb, 6 yıl önce

Şincik şööle oluyor.......... Bende bende bulamadım

kubra.cakmak
Aday Memur
19 Şubat 2018 23:27

Hiç öyle bir amaç edinmedim sırf bu konu için uygulamayı kullanıyorum yanlışı sonradan farkettim ama silemedim belki bu konuda yardımcı olursun benimde işime yaramış olur hem

Alım ne zaman başlığıyla ilgi çekip, içeriğiyle konuya gelenleri ters köşe yapıp sorusuna cevap arayan bir arkadaşımız.

4 sene okumuşsun ama daha nasıl konu açacağını öğrenememişsin.

kubra.cakmak
Aday Memur
19 Şubat 2018 23:28

Evet haklısınız ama sağdan soldan Türkiye burası lafları duyunca insan çelişkiye düşüyor ama açtım davayı sonuç bekliyorum ayrıca teşekkürler

Beyazlalee, 6 yıl önce

Yani lisans mezunu birine yakışmayan bir soru !! Zaten yargı devletten bağımsız bir kurum haksızlığa uğrayan biri elbette sonuna kadar hakkını arayacak zaten staj ücretlerinin iade edilmesi yeni bir olay yeni bir yasa çıktı ve devlet zaten sana parayi vericem diyor vatan haini olmadığın yolsuzluğa bulasmadigin sürece başına birsey gelmez rahat ol

cılgınradyolog
Genel Müdür
20 Şubat 2018 00:35

Tabi ki yardımcı oluruz elimizden geldiğince. Ben bu konuda kesin bir şey diyemem ama dava açmanın olumsuz etkileyeceğini zannetmiyorum. Hakkını arıyorsun sonuçta.

Hakkını aramakta artık engel teşkil edecekse; hukuk nerede, adalet nerede o zaman?!

kubra.cakmak, 6 yıl önce

Hiç öyle bir amaç edinmedim sırf bu konu için uygulamayı kullanıyorum yanlışı sonradan farkettim ama silemedim belki bu konuda yardımcı olursun benimde işime yaramış olur hem

kubra.cakmak
Aday Memur
20 Şubat 2018 09:47

Haklısınız teşekkür ederim

Tabi ki yardımcı oluruz elimizden geldiğince. Ben bu konuda kesin bir şey diyemem ama dava açmanın olumsuz etkileyeceğini zannetmiyorum. Hakkını arıyorsun sonuçta.

Hakkını aramakta artık engel teşkil edecekse; hukuk nerede, adalet nerede o zaman?!

cılgınradyolog
Genel Müdür
20 Şubat 2018 14:02

Rica ederim, umarım hakkınızı alırsınız.

kubra.cakmak, 6 yıl önce

Haklısınız teşekkür ederim

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi