Editörler : F16 Gökçen
11 Ocak 2018 17:55

Halkbank mülakat

Arkadaşlar halkbank mülakatları nasıl olur, grup mülakatı var mıdır? Genelde ne tarz sorular gelir..vs.vs bütün bunlara bu başlık altında tartışmayı düşünüyoruz sizinde değerli yorumlarınızla

berkayyuce
Aday Memur
11 Ocak 2018 19:56

Açıkcası genelde benim gördüğüm ,en önemlisi tavır ve hareketlerin, özgüvenin,kendini iyi ifade etmen,sonrasında neden halkbank veya kamu ,ondan sonra askerlik yaplıdımı (yapılmadysa sorun) en sonda basit teknik bilgiler ve bize ne katabilirisin tarzından seyler. Malesef genelde özelde çalışmış , alanında tecrübeli olanları alıyorlar .

ahmetdeniz04
Aday Memur
11 Ocak 2018 23:48

Mülakatlar hangi ilde oluyor yada illerde

issiz.iibf
Aday Memur
12 Ocak 2018 10:26

Uzmanlıklar İstanbul'da, servis görevlisi ise bölge müdürlüklerinde diye duydum

ahmetdeniz04, 6 yıl önce

Mülakatlar hangi ilde oluyor yada illerde

Rıdvann1989
Kapalı
12 Ocak 2018 14:22

Bir arkadaşım dan aldığım bilgiye göre 2013 Mülakat da ilk 10 dakika kendinden bahsetme kisisel konular tanışma futbol flan konuşmuşlar sonra mülakata geçince muhasebe ile alakalı bilmediği bi soru sormuş cevabını bilemeyince bir dahaki karşılaştığımız da bunun cevabını dogru söylicek misin flan demiş elimdeki bilgi bu banada 5 dakika kişisel bilgiler sordular neden Halkbank da çalışmak istiyorsun dediler ben banka içi başka birimdeyim

issiz.iibf
Aday Memur
13 Ocak 2018 01:13

Size alan sorusu sorulmadı mı?

Rıdvann1989, 6 yıl önce

Bir arkadaşım dan aldığım bilgiye göre 2013 Mülakat da ilk 10 dakika kendinden bahsetme kisisel konular tanışma futbol flan konuşmuşlar sonra mülakata geçince muhasebe ile alakalı bilmediği bi soru sormuş cevabını bilemeyince bir dahaki karşılaştığımız da bunun cevabını dogru söylicek misin flan demiş elimdeki bilgi bu banada 5 dakika kişisel bilgiler sordular neden Halkbank da çalışmak istiyorsun dediler ben banka içi başka birimdeyim

issiz.iibf
Aday Memur
13 Ocak 2018 14:18

Forum çok sessiz değil mi, mülakata giren yok mu?

hazilanan
Aday Memur
13 Ocak 2018 16:31

Hocam sakin ol daha mulakat tarihleri bile belli degil

issiz.iibf, 6 yıl önce

Forum çok sessiz değil mi, mülakata giren yok mu?

issiz.iibf
Aday Memur
13 Ocak 2018 20:12

Arkadaşım biz zaten daha girmedik.

Daha önceden girmiş, tecrübeli, bize yol gösterecek olanlara soruyorum

hazilanan, 6 yıl önce

Hocam sakin ol daha mulakat tarihleri bile belli degil

hazilanan
Aday Memur
13 Ocak 2018 21:30

Eski konulara bakabilirsiniz hocam faydali olur tabiki ben oyle yapiyorum

issiz.iibf, 6 yıl önce

Arkadaşım biz zaten daha girmedik.

Daha önceden girmiş, tecrübeli, bize yol gösterecek olanlara soruyorum

secretname13
Aday Memur
14 Ocak 2018 11:52

ben geçen sene girdim mülakata yardımcı olabilirim

issiz.iibf
Aday Memur
14 Ocak 2018 13:10

Servis görevlisine mi girdiniz?

secretname13, 6 yıl önce

ahmetdeniz04
Aday Memur
14 Ocak 2018 17:47

Servis görevlisi mülakat nerede aceba ?

secretname13, 6 yıl önce

secretname13
Aday Memur
16 Ocak 2018 00:00

Uzman yardımcılığına girdim. Şuan halihazırda uzman yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

issiz.iibf, 6 yıl önce

Servis görevlisine mi girdiniz?

issiz.iibf
Aday Memur
16 Ocak 2018 00:52

Nasıl sorular soruldu detay verebilir misiniz

secretname13, 6 yıl önce

Uzman yardımcılığına girdim. Şuan halihazırda uzman yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

thepunisher61
Aday Memur
16 Ocak 2018 14:18

dostum neden bankada calısmak ıstıyorsun osoruna ne cvp verdın .

Rıdvann1989, 6 yıl önce

secretname13
Aday Memur
16 Ocak 2018 23:38

Kendini tanıt diye başlandı sonrasında verdiğim yanıtlara göre şekillendi mülakat. Bölümümle ilgili sorular geldi çoğunlukla ama onun dışında sohbet havasında geçti. Mülakatı sizin nereye çektiğiniz çok önemli. Boş zamanlarında ne yaparsınız sorusuna kitap okurum derseniz bir anda kitap muhabbetinin ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Onun için eğer okumuyorsanız okuyorum ya da yapmadığınız bir şeyi yapıyormuş gibi konuşmayın. Bankanın yönetim kurulu gm vs bunları bilin. Banka içi birimlerin ne görev yaptıklarına biraz göz gezdirin. Ayrıca gündemi yakından takip edin.

issiz.iibf, 6 yıl önce

Nasıl sorular soruldu detay verebilir misiniz

issizg
Aday Memur
16 Ocak 2018 23:50

peki bölümünüz ne acaba? benim bölümüm uluslararası ilişkiler ve geçmişte mülakata girmiş herkes bölümüyle ilgili soru geldiğini söylemiş. Bölümünüzle bankacılığı mı ilişkilendirdiler yoksa bölümünüze özel sorular mıydı? Bu konuda nasıl bir hazırlık yapmak gerekir kararsız kaldığım için soruyorum.

secretname13, 6 yıl önce

Kendini tanıt diye başlandı sonrasında verdiğim yanıtlara göre şekillendi mülakat. Bölümümle ilgili sorular geldi çoğunlukla ama onun dışında sohbet havasında geçti. Mülakatı sizin nereye çektiğiniz çok önemli. Boş zamanlarında ne yaparsınız sorusuna kitap okurum derseniz bir anda kitap muhabbetinin ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Onun için eğer okumuyorsanız okuyorum ya da yapmadığınız bir şeyi yapıyormuş gibi konuşmayın. Bankanın yönetim kurulu gm vs bunları bilin. Banka içi birimlerin ne görev yaptıklarına biraz göz gezdirin. Ayrıca gündemi yakından takip edin.

secretname13
Aday Memur
17 Ocak 2018 22:15

İstatistik mezunuyum. Modeller hakkında biraz konuştuk. Uluslararası okuyanlara biraz avrupa birliği ile sorular geldiğini duydum ama o zamanın gündeminde o vardı. Ülkelerin para birimlerinden bile konuşulduğunu duydum.

issizg, 6 yıl önce

peki bölümünüz ne acaba? benim bölümüm uluslararası ilişkiler ve geçmişte mülakata girmiş herkes bölümüyle ilgili soru geldiğini söylemiş. Bölümünüzle bankacılığı mı ilişkilendirdiler yoksa bölümünüze özel sorular mıydı? Bu konuda nasıl bir hazırlık yapmak gerekir kararsız kaldığım için soruyorum.

berkayyuce
Aday Memur
21 Ocak 2018 14:24

Sitenin duyurular kısmına girilmiyor,mulakat tarihleri acıklanınca haber verelim lütfen.

issiz.iibf
Aday Memur
21 Ocak 2018 18:23

Hocam siteye giriliyor zaten haftasonu açıklanacağını düşünmüyorum

berkayyuce, 6 yıl önce

Sitenin duyurular kısmına girilmiyor,mulakat tarihleri acıklanınca haber verelim lütfen.

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi