Editörler : Pangaea

Mühendisbey3
Aday Memur
08 Ocak 2020 15:13

Allah yardımcınız olsun gerçekten 4-5 ay bekliyoruz birde olumsuz gelince ne yapacağını bilemez insan ama hakkınızı sonuna kadar arayın inşaALLAH sonuç hayırlı olur.

İnsmühhhh, 4 yıl önce
Gerekçeyi söylemediler ailevi durumlardan olduğunu düşünüyoruz.Şahsımla alakalı herhangi bir şey çıkmadı TEM raporunda yazdı.Kurum sıkıntılı özellikle KİT kurumları
08 Ocak 2020 15:14

Amin hakkımızda hayırlısı olsun
Mühendisbey3, 4 yıl önce

Allah yardımcınız olsun gerçekten 4-5 ay bekliyoruz birde olumsuz gelince ne yapacağını bilemez insan ama hakkınızı sonuna kadar arayın inşaALLAH sonuç hayırlı olur.

elkmh
Aday Memur
09 Ocak 2020 08:46

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberi-guvenlik-sorusturmasi-sil-bastan-41415519

elkmh
Aday Memur
09 Ocak 2020 08:49

Yeni yasa teklifiyle güvenlik soruşturmasının kaldırılıp eski sisteme dönülmesi gündemdeymiş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberi-guvenlik-sorusturmasi-sil-bastan-41415519

Mühendisbey3
Aday Memur
09 Ocak 2020 09:45

bir an önce karara bağlansa ve soruşturma olacaksa da başlasa geçen her gün aleyhimize

Vera00
Aday Memur
09 Ocak 2020 10:33

Şubatın ortasını bulabilirmiş karara bağlanması
Mühendisbey3, 4 yıl önce

bir an önce karara bağlansa ve soruşturma olacaksa da başlasa geçen her gün aleyhimize

Mühndszede
Aday Memur
09 Ocak 2020 11:20

Nerden duydunuz hocam
Vera00, 4 yıl önce
Şubatın ortasını bulabilirmiş karara bağlanması

fthalt1
Aday Memur
14 Ocak 2020 13:25

bulunduğum ilin emniyet müdürlüğünü aradım anayasa mahkemesinin iptal işleminin ardından talep gelse bile yapmadıklarını talep yazılarını iade ettiklerini söylediler.

Zulemma
Aday Memur
14 Ocak 2020 15:01

E hali hazırda işlemleri devam eden yazışma cevabı bekleyenlerde boşuna bekliyor ona da cevap yazmazlar o zaman AYM bin kararından dolayı geri gönderiliyorsa evraklar
fthalt1, 4 yıl önce

bulunduğum ilin emniyet müdürlüğünü aradım anayasa mahkemesinin iptal işleminin ardından talep gelse bile yapmadıklarını talep yazılarını iade ettiklerini söylediler.

Zulemma
Aday Memur
14 Ocak 2020 15:02

Hocam sizde var mı bir gelişme ?
Selinsibbf, 4 yıl önce

Sonuç ne olacak? Biran önce bi karara bağlansa artık.

fthalt1
Aday Memur
16 Ocak 2020 11:04

Bu durum üzerine teiaş ile tekrar görüştüm. Bu durumdan haberdar olduklarını ve 399 khkya tabi olduklarından valiliklere güvenlik soruşturmasının yapılması gerektiği ile ilgili bir yazı hazırladıklarını söylediler. Bu konuyu araştırdım sanırım gerçekten 399 khkya tabi kurumlarda bu soruşturma yapılması gerek. Çünkü anayasa mahkemesinin iptal ettiği madde 657 sayılı kanunda geçen madde. 399 sayılı khknın 7.maddesinde bulunan arşiv taraması ve güvenlik soruşturması iptal edilmemiş. Bunun sebebi başvurunun sadece 657deki madde için yapılmış olması. Yanı birisi 399daki madde için başvurursa o da iptal olacaktır ama şu an hala yürürlükte maalesef.

fthalt1, 4 yıl önce

Mühendisbey3
Aday Memur
23 Ocak 2020 11:47

az önce birisiyle görüştüm 14 ocakta iş başı yapmışlar kgm atananlar..

Yalçın 3838
Aday Memur
23 Ocak 2020 12:18

Adamlardaki şansa bak biz daha kaç ay bekleriz o bile belli değil

Mühendisbey3, 4 yıl önce

az önce birisiyle görüştüm 14 ocakta iş başı yapmışlar kgm atananlar..

seddackr
Aday Memur
23 Ocak 2020 13:53

Ben de kite atandım. kurumla görüştüm güvenlik soruşturması formları gönderildi mi diye. Hala gönderilmemiş çünkü emniyetle görüşme yapıp bir karara bağlanması gerekiyormuş soruşturma olacak mı olmıcak mı diye. Yani olmama durumu da var sanırım

krtlmlt
Aday Memur
23 Ocak 2020 14:28

hangi Kit kurumuna atandınız?

seddackr, 4 yıl önce
Ben de kite atandım. kurumla görüştüm güvenlik soruşturması formları gönderildi mi diye. Hala gönderilmemiş çünkü emniyetle görüşme yapıp bir karara bağlanması gerekiyormuş soruşturma olacak mı olmıcak mı diye. Yani olmama durumu da var sanırım

seddackr
Aday Memur
23 Ocak 2020 14:51

Dhmi
krtlmlt, 4 yıl önce

hangi Kit kurumuna atandınız?

Yalçın 3838
Aday Memur
23 Ocak 2020 15:16

Keşke yapılmasa da başlasak görevimize işsiz güçsüz geziyoruz. Ben de kit e atandım

seddackr, 4 yıl önce

Mühendisbey3
Aday Memur
24 Ocak 2020 19:30

https://forum.memurlar.net/konu/2403736/5.sayfa

Ulaştırma bakanlığı pazartesi başlatacakmış.

ensonüye
Memur
24 Ocak 2020 21:28

Ben de kite atandım. İl emniyetine ilk sorduğumda yapılmayacak geri göndereceğiz dediler. Ama kurum emniyet ile görüşmüş yapılacak dedi. Bulunduğum ilin emniyet müdürlüğüne tekrar sordum yazım gelmiş yapacağız dediler.
seddackr, 4 yıl önce

Mühendisbey3
Aday Memur
06 Şubat 2020 15:18

bugün bulunduğum il emniyetine sordum 15 güne kuruma dosyanızı göndeririz dediler

Toplam 113 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi