Editörler : F16 Gökçen
«19202122232425262728293031

Hlnbad
Memur
24 Ekim 2019 12:19

Ben de 87 aldım fakat bu zekayla 3 senedir işsiz bir mühendisim. Banka bile hayal benim için. Mülakatlarda eğleniyorum sürekli
Semasema., 4 yıl önce

85 üstü alan arkadaş tebrikler nasıl aldın yaa valla o zekayla bankacı mı olacaksın

alpruz
Aday Memur
24 Ekim 2019 14:01

arkadaşlar bende sınava girdim fakat sonucuyla alakalı bir mesaj gelmedi bana.Sonucu nereden öğrenebilriz acaba?

hcr.ymrk
Aday Memur
24 Ekim 2019 14:38

Halkbank başvuru sonuç sayfasından başvuru numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz

alpruz, 4 yıl önce
arkadaşlar bende sınava girdim fakat sonucuyla alakalı bir mesaj gelmedi bana.Sonucu nereden öğrenebilriz acaba?

bery00
Aday Memur
24 Ekim 2019 14:38

http://basvurusonuc.halkbank.com.tr burdan bakabilirsiniz
alpruz, 4 yıl önce

alpruz
Aday Memur
24 Ekim 2019 15:30

teşekkürler.Kişilik envanteri daha kimseye gelmemiş sanırsam.
hcr.ymrk, 4 yıl önce

Halkbank başvuru sonuç sayfasından başvuru numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz

hcr.ymrk
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:06

Hayır henüz gelmedi

alpruz, 4 yıl önce
teşekkürler.Kişilik envanteri daha kimseye gelmemiş sanırsam.

didem dmrl
Aday Memur
24 Ekim 2019 18:58

ben de girdim 80 almısım maalesef bende 4 senedir işşsiz bir mühendisim bakalım nolacak

Hlnbad, 4 yıl önce
Ben de 87 aldım fakat bu zekayla 3 senedir işsiz bir mühendisim. Banka bile hayal benim için. Mülakatlarda eğleniyorum sürekli

didem dmrl
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:00

mülakat online mı acaba

katiphilal
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:03

Ben 63 aldım. Baraj 75. Ama şunu soyleyeyim ki hakkiyla bu sınavı yapan ve kazanan eminim yoktur. Herkes yanina birilerini aldi sorulari kendi çözmedi bunu gayet iyi biliyorsunuz. E ama mulakattada torpil bulup nasilsa gecersiniz. Sonrada o para sana helal zaten. Insallah kopya ceken hic kimse o bankada yer alamaz

katiphilal
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:06

Halkbank bu kadar kalitesiz bi sianv nasil yapar

bery00
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:15

kişi kendinden bilir
katiphilal, 4 yıl önce

Ben 63 aldım. Baraj 75. Ama şunu soyleyeyim ki hakkiyla bu sınavı yapan ve kazanan eminim yoktur. Herkes yanina birilerini aldi sorulari kendi çözmedi bunu gayet iyi biliyorsunuz. E ama mulakattada torpil bulup nasilsa gecersiniz. Sonrada o para sana helal zaten. Insallah kopya ceken hic kimse o bankada yer alamaz

Hlnbad
Memur
24 Ekim 2019 19:25

Bu kadar genel konuşmanız neden?? Mesela ben kendi başıma yaptım, kendime güveniyordum, ve kendimden başka hiçkimseye güvenmediğim için de öyle bir girişimim olmadı. Sayısal zekası olan bir çok insan vardır eminim ki.
katiphilal, 4 yıl önce

yagmuratagun
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:31

Halk bankası madem mühendisleri alacaktı bizler neden bankacılık okuduk zaten bu sınavda bölüm fakülte şartı koymaması ne kadar haksiz bir sinav olacağını gösteriyordu. Arkadaşlar boşuna yormayin kendinizi bu saatten sonra yapacak bişey yok zaten o kazananlara da kişilik envanteri gönderip sonra onları da eleyecekler olan şey bu kadar insanın hakkına girilmesi. Üzülmeyin bizim de bi yerde açılmış bi kapımız vardır elbet.

hcr.ymrk
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:34

Banka personel alımlarında zaten bölüm mezununu alma şartı yok sadece halkbank için değil diğer bankaların da böyle bi şartı yok. Lisans mezunu yaş şartı ikamet vesaire bu tarz şartları var sadece bölüm şartı hiçbirinde yok

yagmuratagun, 4 yıl önce

Halk bankası madem mühendisleri alacaktı bizler neden bankacılık okuduk zaten bu sınavda bölüm fakülte şartı koymaması ne kadar haksiz bir sinav olacağını gösteriyordu. Arkadaşlar boşuna yormayin kendinizi bu saatten sonra yapacak bişey yok zaten o kazananlara da kişilik envanteri gönderip sonra onları da eleyecekler olan şey bu kadar insanın hakkına girilmesi. Üzülmeyin bizim de bi yerde açılmış bi kapımız vardır elbet.

yagmuratagun
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:48

Size mülakatta ne sorulacagini sanıyorsunuz nasılsınız iyi misiniz lütfen mülakata kadar gelin ve geçin sonra tekrar konuşalım ki umarım geçersiniz ama torpiliniz varsa iyi çalışmalar diliyorum

katiphilal
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:49

Kisi kendinden bilir diyen arkadas soylediklerim zoruna mi gitti.demek sende hakkinla cozmedin. Ben diyorum isnallah kopya ceken hak etmeyenler mülakatta geçemez. Ben hakkimla çozdum 28 soruyu dogru yapmışım ama hakkiyla yapmayan lar benim hakkimi yemis oluyor cunku benim yaptiklarimi da yapamaz onlar.

24 Ekim 2019 19:50

Arkadaslar ben sinav sonucu maili daha almadim nasil olacak bu

hcr.ymrk
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:52

Kardeşim senin derdin benle mi ki bana saldiriyosn ben mi seni sınavdan bıraktım da günah keçisi ariyosn sen bölüm dedin ben de objektif bi açıklama yaptım ayrıca çok merak ettiysen söyleyeyim ömrü hayatım boyunca ilk kez bi mülakata girmicem daha önce de girdim banka için de 2 yüzyüze 1 online mülakata girdim torpillim de yoktu ama girmekten de çekinmedim şükür umarım sizin de yolunuz açık olur sonraki sinavlarinizda

yagmuratagun, 4 yıl önce

Size mülakatta ne sorulacagini sanıyorsunuz nasılsınız iyi misiniz lütfen mülakata kadar gelin ve geçin sonra tekrar konuşalım ki umarım geçersiniz ama torpiliniz varsa iyi çalışmalar diliyorum

hcr.ymrk
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:53

Bankanın başvuru sonuç sayfasına girerek başvuru numaranızı yazıp bakabilirsiniz sonucunuza

Okaykaya, 4 yıl önce

Arkadaslar ben sinav sonucu maili daha almadim nasil olacak bu

yagmuratagun
Aday Memur
24 Ekim 2019 19:55

Ben sizin kardeşiniz olmuyorum tabirlerinize dikkat edin lütfen size daha fazla cevap vermeye gerek duymuyorum. Iyi çalısmalar

hcr.ymrk, 4 yıl önce

Kardeşim senin derdin benle mi ki bana saldiriyosn ben mi seni sınavdan bıraktım da günah keçisi ariyosn sen bölüm dedin ben de objektif bi açıklama yaptım ayrıca çok merak ettiysen söyleyeyim ömrü hayatım boyunca ilk kez bi mülakata girmicem daha önce de girdim banka için de 2 yüzyüze 1 online mülakata girdim torpillim de yoktu ama girmekten de çekinmedim şükür umarım sizin de yolunuz açık olur sonraki sinavlarinizda

Toplam 616 mesaj
«19202122232425262728293031

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi