Editörler : oto-danisman-expert

furkanakca
Aday Memur
08 Mayıs 2020 09:55

Ben Tank sınıfı istiyorum bu sınıfla alakalı engel olan bir madde yok diye anlıyorum. görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
furkanakca, 4 yıl önce
Değişen yönetmelikte madde 5 te özel kuvvetler komando gibi branşlara başvuracaklar için göz hastalıkları a dilimine giren 1 diyoptriyi aşan miyopi hipermetropi ve diskromatopsisi bulunanlar komando paraşüt özel harekat arama kurtarma ihtisaslari ve kurtarma yuzuculugune secilemezler maddesi var.birde madde 8 de milli savunma üniversitesi ve jandarma ve sahil güvenlik akademisi hariç diğer fakültelerde eğitim gören öğrenci adaylarında düzeltme ile her iki gözde gormeler ayrı ayrı olmak şartıyla 3 diyoptri miyop ve hipermetropi 3 diyoptri astigmatizma öğrenci adaylığina engel değildir yazıyor Daha ayrıntılı bilgi için değişen yönetmelige bakmak faydalı olacaktır.

Abraka12
Memur
08 Mayıs 2020 13:52

Maalesef hayallere yine veda göründü. Subaylık için Göz derecesi 1 isteniyor artık ölçtürmedim ama kesin 1 vardır. Yardımcı sınıflarda da pek tercih hakkı tanınmıyor bölümüme. Tam benim de gireceğim sene. Ne diyelim artık hayırlısı olsun.

furkanakca
Aday Memur
08 Mayıs 2020 14:50

öyle valla bende biraz hayal kırıklığına uğradım ama lazer falan olabilir.hayirlisi diyelim. Bu arada madde 18 de varmış ben onu görmemiştim arkadaslar.
Abraka12, 4 yıl önce
Maalesef hayallere yine veda göründü. Subaylık için Göz derecesi 1 isteniyor artık ölçtürmedim ama kesin 1 vardır. Yardımcı sınıflarda da pek tercih hakkı tanınmıyor bölümüme. Tam benim de gireceğim sene. Ne diyelim artık hayırlısı olsun.

Tknmz26
Aday Memur
08 Mayıs 2020 17:57

2020 yılı içinde ilan gelir mi?

mustafaefe3333
Aday Memur
08 Mayıs 2020 18:28

Arkadaşlar Facebook dış kaynak subay grubunda bir arkadaş dış kaynak alım olmayacak komutan konferansta söyledi yazmış moralim bozuldu. Sizce doğruluk payı nedir? Şu an askermiş o da sormuş birkaç yıl alım olmaz demiş komutan söylediğine göre

Lorenso
Aday Memur
08 Mayıs 2020 19:03

bu arkadaşlar her sene kendilerini geliştiriyor,ama bu senede inanmadık malesef :)

mustafaefe3333, 4 yıl önce
Arkadaşlar Facebook dış kaynak subay grubunda bir arkadaş dış kaynak alım olmayacak komutan konferansta söyledi yazmış moralim bozuldu. Sizce doğruluk payı nedir? Şu an askermiş o da sormuş birkaç yıl alım olmaz demiş komutan söylediğine göre

mustafaefe3333
Aday Memur
08 Mayıs 2020 19:04

Valla cevap yazdım ona da canımı şıktı ben 93 doğumluyum son şansım bir de. İnşallah olacaktır öyleyse :)
Lorenso, 4 yıl önce

bu arkadaşlar her sene kendilerini geliştiriyor,ama bu senede inanmadık malesef :)

mustor630
Kapalı
01 Haziran 2020 23:30

Canlar

askeriyenin içinde olan birisi olarak söylüyorum alım olur alımlar düşmüş değil sadece iyi eğitmek için yıllara yaydılar ve size tavsiyem fyt yo yüksek tutun kara düşünenler için söylüyorum ve KPSS 75+ olmayanlar giremez bunu bilin öyle çalışın

mustor630
Kapalı
01 Haziran 2020 23:31

2. Olarak 2021 e sarksa bile 93 doğumlu olan gitecek

02 Haziran 2020 01:05

Bu sene hastaneyi kendileri belirlermi sizce ? Son durumlardan dolayı pomemdeki gibi kendilerimi götürür ?

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi