Editörler : swat3410
«596061626364656667686970»
28 Eylül 2019 21:03

benimde ea peki b4 ne demekmis. kuruma karsi nasil savunma yapacaz acaba
La Tahzen76, 5 yıl önce
b4

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Eylül 2019 11:35

Ankesörlü telefondan fetö imamlarıyla görüşen halen aktif görevde olan 65 polise işlem yapılmış 13 tutuklanmış digerleri etkin pişmanlıktan faydalanmış peki kazık soru geliyor garson kodlamasında bu şahısların kodu nerede . Bu bile garson cd kartının düzmece fetönün gerçek elemanlarını koruduğunun işaretidir.garson kumpastır işte kapı gibi delili.

çaresiz01
Aday Memur
29 Eylül 2019 17:44

Merhaba kaderdaşlarım birkaç gün önce bende red aldım (701 khk) red kararı eski ev adresime gelecek bunu tebliğ etmek için beni ararlar mı yeni adres bildirimini nereye yapmalıyım...

ylmzhc
Şube Müdürü
30 Eylül 2019 08:58

Mernis adresin neresiyse oradaki polis merkezine gelir. onlarda sana tebliğ ederler diye biliyorum

Bahadır46
Genel Müdür
30 Eylül 2019 11:41

https://odatv.com/cocugunu-feto-okuluna-gonderen-yargilanir-mi-30091918_m.html YARGITAY BAZI KRİTERLERDE İCTİHAT AÇIKLAMIŞ. SD KARTLA ALAKALI YARGITAYDAN BİR KARAR ÇIKMADI HERHALDE DEVRE

30 eyllül., 5 yıl önce
Ankesörlü telefondan fetö imamlarıyla görüşen halen aktif görevde olan 65 polise işlem yapılmış 13 tutuklanmış digerleri etkin pişmanlıktan faydalanmış peki kazık soru geliyor garson kodlamasında bu şahısların kodu nerede . Bu bile garson cd kartının düzmece fetönün gerçek elemanlarını koruduğunun işaretidir.garson kumpastır işte kapı gibi delili.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
30 Eylül 2019 13:25

Gecen ay bu konuyla ilgili birseyler yazdıgımda cok bildiklerini sanan dangalakların sacma sapan yazılarına maruz kaldım. Tekrar ediyorum. Darbeden 1 ay sonra 70 küsür polisin toplu olarak yargılandığı davada bylokcular vs ayıklandı. Bu kişlerin arasından etkin pişmanlıktan faydalanlar beraat alıp göreve dondü. Digerleri ihrac oldu ve kodlamadan ceza aldı. Ben orgütcüyüm diyen adamların kodlaması yoktu.

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Eylül 2019 14:02

Bugün 3. Yılı bitiriyorum 4. Yıla bismillah.durum 20. İdare mahkemesindeyim.üç yıl sanki 30 yıl gibi geçti.

Ezan Bayrak
Memur
30 Eylül 2019 14:04

sıkma canını devre. beraat talihsizlikler iade edilir ALLAH ın izniyle. kaçar halleri kalmadı
30 eyllül., 5 yıl önce
Bugün 3. Yılı bitiriyorum 4. Yıla bismillah.durum 20. İdare mahkemesindeyim.üç yıl sanki 30 yıl gibi geçti.

ylmzhc
Şube Müdürü
30 Eylül 2019 15:07

Evet benimde red nedeni kesinleşti. Bugün elime ulaştı karar.

-2017/68532 hazırlık numaralı soruşturma dosyası kapsamında ele geçirilen EGM teşkilatı personeline ilişkin sörgüt arşivindeki detay bilgisinde; mahrem yapıda EA (FETÖ/PYD içerisinde olup örgüt benim örgütüm diyen ancak bazı zaafları olan) seviyesinde, zümre başkanı ve öğretmen verilerinin bulunduğu tespitleri ile kodlandırılmış durumda olduğu yazıyor.

Ha birde KOM da çalışmıştım ordan çıkarılmam yazıyor.

Bunun haricinde bişey yazmıyor. Şimdi bu durumda benim hakkımda adli idari bir soruşturma olduğu anlaşılıyor değil mi?

Bir hiç diğer konulara değinmemişler. Banka, SGK kaydı, gazete vs... bunların hiçbiriyle yakından uzaktan alakam yoktu.

Sadece kodlamadan red alan var mı acaba?

ylmzhc
Şube Müdürü
30 Eylül 2019 15:08

adli idari soruşturmam olmadığı .... olacaktı

Bahadır46
Genel Müdür
30 Eylül 2019 15:29

Komisyonun kararında uyap sistemi bölümü olması lazım. Orda yazıyor bende.

ylmzhc, 5 yıl önce

-2017/68532 hazırlık numaralı soruşturma dosyası kapsamında ele geçirilen EGM teşkilatı personeline ilişkin sörgüt arşivindeki detay bilgisinde; mahrem yapıda EA (FETÖ/PYD içerisinde olup örgüt benim örgütüm diyen ancak bazı zaafları olan) seviyesinde, zümre başkanı ve öğretmen verilerinin bulunduğu tespitleri ile kodlandırılmış durumda olduğu yazıyor.

Bunun haricinde bişey yazmıyor. Şimdi bu durumda benim hakkımda adli idari bir soruşturma olduğu anlaşılıyor değil mi?

Bir hiç diğer konulara değinmemişler. Banka, SGK kaydı, gazete vs... bunların hiçbiriyle yakından uzaktan alakam yoktu.

La Tahzen76
Aday Memur
30 Eylül 2019 22:14

devre tekemmül dilekçesi örneği varmı varsa atabilirmisin
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Eylül 2019 22:55

Yok devre.av.mesut can tarımda vardır Twitter dan bir araştır.
La Tahzen76, 5 yıl önce
devre tekemmül dilekçesi örneği varmı varsa atabilirmisin

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Eylül 2019 22:57

Eyvallah devre sağolasın. Elbet bir gün güneş bizim içinde doğacak.
Ezan Bayrak, 5 yıl önce
sıkma canını devre. beraat talihsizlikler iade edilir ALLAH ın izniyle. kaçar halleri kalmadı

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Eylül 2019 22:59

Eyvallah devre sağolasın. Elbet bir gün güneş bizim içinde doğacak.
Ezan Bayrak, 5 yıl önce

senocakzade
Aday Memur
01 Ekim 2019 01:41

sadece ea dan ret alanlar var,doğrudur komisyona göre ea ret sebebi. bende aynı durumdayım,adli bir soruşturma olup olmadığını öğrenemiyorsun tanıdık bir savcı sordurdum, kesin açılmıştır soruşturma ama gizli yürütüldüğü için söylemezler ve de sen göremezsin.

ylmzhc, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Ekim 2019 20:39

Yargıtay daha öncedende sohbet içeriksiz bylock hakkındada içtihat yayınlamıştı sadece garson cd kart kaldı ictihat için fakat açıklamayada gerek duymaya bilir çünkü sadece tek cd kartdan ceza alan yok.cd kart idari yönden delil sayılıyor malesef.
Bahadır46, 5 yıl önce

https://odatv.com/cocugunu-feto-okuluna-gonderen-yargilanir-mi-30091918_m.html YARGITAY BAZI KRİTERLERDE İCTİHAT AÇIKLAMIŞ. SD KARTLA ALAKALI YARGITAYDAN BİR KARAR ÇIKMADI HERHALDE DEVRE

30 eyllül.
Genel Müdür
02 Ekim 2019 21:25

Son zamanlarda Twitter da ve tv program larında khk lıların affedilecegi yönünde gündem olmasından dolayı bir araştırma yaptım ve bana verilen bilgide takipsizlik ve beraat alanların adli işlem geçirmeyenlerin iade olacağı yönünde çalışma olduğunu ve sona yaklaşıldığını ayrıca polis ve askerlerin ilk etapda araştırma merkezlerine verilebileceğini geçmişe dönük özlük haklarının iade edileceği yönünde bilgi aldım.kaynak sormayın .inandırıcı gelmese yazmazdım sadece bilgi anlamında yazıyorum kimseyi ümitlendirmek maksatıylada yazmıyorum.bakacagız göreceğiz yani ben iade teblig edilmeden inanan ve ümitlenenler arasında değilim.
30 eyllül., 5 yıl önce
Yargıtay daha öncedende sohbet içeriksiz bylock hakkındada içtihat yayınlamıştı sadece garson cd kart kaldı ictihat için fakat açıklamayada gerek duymaya bilir çünkü sadece tek cd kartdan ceza alan yok.cd kart idari yönden delil sayılıyor malesef.

senocakzade
Aday Memur
02 Ekim 2019 23:41

idare mahkemesinde tahmini gün sayısını görebiliyor muyuz ?

Eses25
Şef
03 Ekim 2019 00:16

Kafamda deli sorular, madem öyle neden hala cayır cayır komisyon red veriyor, bu araştırma merkezleri her ilde yok, o nasıl olacak, araştırma merkezi ikinci bir ihraç gibi sanki...

30 eyllül., 5 yıl önce
Son zamanlarda Twitter da ve tv program larında khk lıların affedilecegi yönünde gündem olmasından dolayı bir araştırma yaptım ve bana verilen bilgide takipsizlik ve beraat alanların adli işlem geçirmeyenlerin iade olacağı yönünde çalışma olduğunu ve sona yaklaşıldığını ayrıca polis ve askerlerin ilk etapda araştırma merkezlerine verilebileceğini geçmişe dönük özlük haklarının iade edileceği yönünde bilgi aldım.kaynak sormayın .inandırıcı gelmese yazmazdım sadece bilgi anlamında yazıyorum kimseyi ümitlendirmek maksatıylada yazmıyorum.bakacagız göreceğiz yani ben iade teblig edilmeden inanan ve ümitlenenler arasında değilim.
Toplam 1875 mesaj
«596061626364656667686970»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi