Editörler : Pangaea
«67891011121314151617»
31 Ağustos 2021 18:24

Haklısınız lakin çalışmayı bırakmayın
atanmak isteyen kız, 3 yıl önce

keşke parkur kalksa bizim burda parkur açmıyolar kendi çapımda çalışmam eşit şartlar olmuyor böyle

31 Ağustos 2021 19:06

Arkadaşlar 19 Eylül sınav vermişler ALES var öne çekerler mi

31 Ağustos 2021 21:01

Tekirdağdan hazırlananan var mı. Kurs parkur hiç bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz

alemsefam
Şef
31 Ağustos 2021 23:18

Hocam namık kemal üniversitesinin besyosu varsa oraya bir sorun orda olabilir

Luabentas24, 3 yıl önce

Tekirdağdan hazırlananan var mı. Kurs parkur hiç bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz

mehmetgsfb
Aday Memur
01 Eylül 2021 00:56

Koskoca Eskişehir de doğru düzgün parkur yok olanda 15 güne 400-600 lira arası para istiyor

alemsefam
Şef
01 Eylül 2021 09:21

besyo varsa oralara bir sorun hocam pomeme hazırlık için parkur kuranlar var onlar yapar yaparsa biraz daha araştırın işin kötüsü zaman kısıtlı umarım bulursunuz

mehmetgsfb, 3 yıl önce

Koskoca Eskişehir de doğru düzgün parkur yok olanda 15 güne 400-600 lira arası para istiyor

vanguardman
Aday Memur
01 Eylül 2021 13:16

hocam aktif olarak muhafaza memuru musunuz ?

Öncelikle meslekten memnun musunuz polislikle kıyaslama yapacak olursanız ne gibi zorlukları mevcut ?

Daha sonra muayene memurluğuna yada düz memurluğa geçiş mümkün mü kurum içi

alemsefam, 3 yıl önce

besyo varsa oralara bir sorun hocam pomeme hazırlık için parkur kuranlar var onlar yapar yaparsa biraz daha araştırın işin kötüsü zaman kısıtlı umarım bulursunuz

vanguardman
Aday Memur
01 Eylül 2021 13:27

Arkadaşlar fiziki yeterlilik sınavı ile mülakat aynı gün mü olacak öğrenebilen var mı ?

alemsefam
Şef
01 Eylül 2021 13:36

evet sözleşmeli muhafazayım memnunmuyum orası sancılı bir konu maaşı dışında memnun olunacak bişeyi yok malesef polislik kadar zor değil onu söyleyebilirim en azından ama kurum içinde geçiş yok malesef yeniden sınavlara mülakatlara girmeniz lazım yani kpssye falan

vanguardman, 3 yıl önce

hocam aktif olarak muhafaza memuru musunuz ?

Öncelikle meslekten memnun musunuz polislikle kıyaslama yapacak olursanız ne gibi zorlukları mevcut ?

Daha sonra muayene memurluğuna yada düz memurluğa geçiş mümkün mü kurum içi

Kbrogzz
Memur
01 Eylül 2021 15:30

Sinavlar tek ilde ankarada mi yapiliyor sadece

üçlü priz
Aday Memur
01 Eylül 2021 15:43

Arkadaşlar pek bir bilgim ama olur da sporu geçersek torpilsiz giren var mıdır yoksa boşuna 2 kez git gel masraf yapmamayı düşünüyorum

Kbrogzz
Memur
01 Eylül 2021 16:12

Torpilsiz yer mi var acaba

üçlü priz, 3 yıl önce

Arkadaşlar pek bir bilgim ama olur da sporu geçersek torpilsiz giren var mıdır yoksa boşuna 2 kez git gel masraf yapmamayı düşünüyorum

vanguardman
Aday Memur
01 Eylül 2021 16:37

Çalışma saatleri heryerde farklılık gösterdiğini biliyorum ancak sizin ki nasıl bir de ilk göreve gidilen yerde ne kadar süre görev yapılıyor süre bitince başka bir ile gidebiliyor muyuz ?

alemsefam, 3 yıl önce

evet sözleşmeli muhafazayım memnunmuyum orası sancılı bir konu maaşı dışında memnun olunacak bişeyi yok malesef polislik kadar zor değil onu söyleyebilirim en azından ama kurum içinde geçiş yok malesef yeniden sınavlara mülakatlara girmeniz lazım yani kpssye falan

İamsametc
Aday Memur
01 Eylül 2021 16:56

Parkuru ilk denememde 49 sn yaptım. Ben zirvede bırakıyorum arkadaşlar Allah a emanet olun.

alemsefam
Şef
01 Eylül 2021 17:17

ben torpilsiz girdim arkadaşlar ha inanırsınız inanmazsınız o size kalmış ama ben o süreçte çok stresliydim ya olmazsa falan diye düşüne düşüne kafayı yiyecektim nerdeyse dört koldan mülkata hazırlandım girenlere ne sordular onları öğrendim sürekli güncel genel kültür sorulara çalışmaya dikkat ettim ne bilim baya sıkıntılı bir süreçti gerçekten isteyen emek eden için zorlu bir süreç oluyor malesef

Kbrogzz, 3 yıl önce

Torpilsiz yer mi var acaba

alemsefam
Şef
01 Eylül 2021 17:19

hocam memur eksikse çalışma düzeni falan hak getire ne zman gecede ne zman gündüzde olacağın bile belli olmuyor yeri geliyor 24 saat hafta sonu çalışıyosun yeri geliyor gece çalışıyosun yeri geliyor gümrükte yeri geliyor istasyonda yani çok değişkenlik gösteriyor ama genelde sabah 8 akşam 6 7 gibi bitiyor iş görev süresi şuanda meçhul çünkü çakılı kadro olarak çalışılıyor

vanguardman, 3 yıl önce

Çalışma saatleri heryerde farklılık gösterdiğini biliyorum ancak sizin ki nasıl bir de ilk göreve gidilen yerde ne kadar süre görev yapılıyor süre bitince başka bir ile gidebiliyor muyuz ?

mehmetgsfb
Aday Memur
01 Eylül 2021 18:03

Hocam ilk eğitim süreci nasıl oluyor nerede oluyor kura çekiminden sonra gittiğimiz yerde eğitime mi alıyorlar önce ne kadar sürüyor

alemsefam, 3 yıl önce

hocam memur eksikse çalışma düzeni falan hak getire ne zman gecede ne zman gündüzde olacağın bile belli olmuyor yeri geliyor 24 saat hafta sonu çalışıyosun yeri geliyor gece çalışıyosun yeri geliyor gümrükte yeri geliyor istasyonda yani çok değişkenlik gösteriyor ama genelde sabah 8 akşam 6 7 gibi bitiyor iş görev süresi şuanda meçhul çünkü çakılı kadro olarak çalışılıyor

alemsefam
Şef
01 Eylül 2021 22:45

Hocam ben iç gümrüğe atandım ve ekimde 3 yılım dolacak ama daha hiç eğitim görmedim desem ne dersin

Vural Demir
Aday Memur
01 Eylül 2021 23:14

Bakanlık sitesinde parkur için doktordan belge istiyorlar. Bilgisi olan var mı

mehmetgsfb
Aday Memur
01 Eylül 2021 23:43

E silah eğitimi fln

alemsefam, 3 yıl önce

Hocam ben iç gümrüğe atandım ve ekimde 3 yılım dolacak ama daha hiç eğitim görmedim desem ne dersin

Toplam 405 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi