Editörler : Pangaea

Kapalı
11 Temmuz 2018 16:13

2. Güvenlik soruşturması?

Merhaba arkadaslar, sonuclar herkese hayirli olsun.Herkesin hakkini alabilmesi dilegiyle...23 Temmuz'da atama sonuclarimiz aciklandiginda eger atanmissak kesin sonuc diyebilecek miyiz, yoksa tekrardan bir guvenlik sorusturmasi surecine mi girecegiz?

TooDoo
Şef
11 Temmuz 2018 16:15

Tekrar olacak hocam form dolduracaksınız atanacak il ilçe mem de 1 ay da o sürer

11 Temmuz 2018 16:31

peki ohal kalkarsa gs da kalkıyor diye duydum.

eltciii
Kapalı
11 Temmuz 2018 16:46

Peki hocalarim tesekkur ederim

Acarparmdk
Kapalı
11 Temmuz 2018 16:49

ohalle alakası yok bu durumun, artık her türlü devlete atanicak yeni memura bu sorustrma yapılacak, ama siz öğretmenlrn bu yıl önceden yapıldığı söyleniyor uzun surecli oldu malum hemen açıklayamadilar..
matematikciyizbiz, 6 yıl önce

TooDoo
Şef
11 Temmuz 2018 16:53

Öyle bir şey yok bu güvenlik soruşturmasının olumlu gelmesi memur olma şartıdır. Aynı T.C. vatandaşı olma gibi.

matematikciyizbiz, 6 yıl önce

eltciii
Kapalı
11 Temmuz 2018 17:19

Ilk 6 ay staj icin kendi sehrimizde kalmak istiyorsak nasil belirtecegiz?

Ferc
Aday Memur
11 Temmuz 2018 17:36

Sözleşmeli öğretmenlikte staj yani aday öğretmenlik yok hocam. Atandığımız yerde başlıyoruz

eltciii
Kapalı
11 Temmuz 2018 17:41

Staj hangi asamada olacak peki hic olmayacak mi cok soru sordum :)

TooDoo
Şef
11 Temmuz 2018 17:42

Staj yok ama 1 yil aday ogretmensiniz. Size bir danisman ogretmen veriyorlar ve 1 yil boyunca asagidaki etkinlikleri yapiyorsunuz. Surekli form ustune form dolduruyorsun. http://oygm.meb.gov.tr/www/19072017-tarihinde-atamasi-yapilan-sozlesmeli-aday-ogretmenlerin-yetistirme-programi/icerik/433
Ferc, 6 yıl önce

Sözleşmeli öğretmenlikte staj yani aday öğretmenlik yok hocam. Atandığımız yerde başlıyoruz

Mirsad1453
Aday Memur
12 Temmuz 2018 09:49

Arkadaşlar güvenlik soruşturması yapıldığı için sonuçlar geç açıklandı. Soruşturmasında sıkıntı çıkanlara düşük puan verilmiş zaten. İkinci bir güvenlik soruşturması yapılacağını düşünmüyorum. Istenen belgelerde güvenlik soruşturması ve arşiv formu istenmezse yapılmayacak demektir.

kayraki
Aday Memur
12 Temmuz 2018 10:00

katılıyorum hocam. zaten gs yapılmış ki 60'ın altında bırakılmış bazı adaylar. bundan sonraki süreçte yapılacaksa da biraz formalite olur.

Mirsad1453, 6 yıl önce
Arkadaşlar güvenlik soruşturması yapıldığı için sonuçlar geç açıklandı. Soruşturmasında sıkıntı çıkanlara düşük puan verilmiş zaten. İkinci bir güvenlik soruşturması yapılacağını düşünmüyorum. Istenen belgelerde güvenlik soruşturması ve arşiv formu istenmezse yapılmayacak demektir.
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi