Editörler : "eskiyara"Pangaea
«29303132333435363738394041

ktef19
Aday Memur
18 Temmuz 2021 22:29

Güncel...

aloss
Memur
19 Temmuz 2021 00:25

Yarın (Pazartesi) bir kipirdanma olur mu acaba ?

ktef19
Aday Memur
19 Temmuz 2021 09:49

Hocam bence bayram sonuna kadar hiç bir kıpırdanma olmaz.

pi40
Aday Memur
19 Temmuz 2021 12:41

imam hatiplerin için haber yok mu

mateacher7O
Şube Müdürü
19 Temmuz 2021 15:26

Arkadaslar proje okullarında 3 yil çalışma sart var mi ?

Ben bakanlik onayı ile atandım mayısta

Seneye il ici tayin isteyebilir miyim ?

Yaman555
Aday Memur
21 Temmuz 2021 22:54

Hocam proje okullarında çalışma şartı 4 yıl çalışılabilir. Sonra bir 4 yıl daha uzatabilirsiniz. Toplamda 8 yıl çalışabilirsniz. İl içinde 3 yılının dolmadan başka okula tayin isteyemezsiniz. İl içi hakkınızı olması için o ilde 3 yıl çalışmalısınız. Proje okulda illa 4 yıl çalışma şartı yok, ama il içi tayin hakkınız yoksa en az 3 yıl görev yapmalısınız. (Hayırlı bayramlar bu arada. Bu yorumu misafirlikteyken yazdım, inşallah tekrara düşmemişimdir)
mateacher7O, 3 yıl önce

Arkadaslar proje okullarında 3 yil çalışma sart var mi ?

Ben bakanlik onayı ile atandım mayısta

Seneye il ici tayin isteyebilir miyim ?

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
22 Temmuz 2021 00:31

iliçi veya ildışı ile gidemeyeceğim iller veya ilçeler proje okulu ayağına torpil bulup gideyim diyorum ne dersiniz?Seversem kalırım ya da dayanırım sonra yakın merkezi okulda bir boşluk olunca hooop geçerim oraya aaa süper ya ben de diyorum millet neden bu kadar düşüyor bu işin peşine çok zekisiniz gerçekten!...

ktef19
Aday Memur
22 Temmuz 2021 11:53

Kardeşim ne yaparsan yap sana neyapacakın diye soran mı.Senin gibi köylü kurnazı,suistimalci tipler çoğalınca bunun da suyunu çıkarırlar yakındır.

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
22 Temmuz 2021 14:40

ironi yaptım köylü kurnazı sen ve senin gibi bu yola baş koyanlara denir,bu proje okulu hakkaride olsa kimse gitmez ama nornal yolalrdan gidemediğiniz il ve ilçelere böyle gidiyorsunuz sorsan da hepsi atomu parçalıyor ben iliçi de il dışı de kendi puanımla ve kendi hakkımla gittim her yere,sizin gibi değilim,İRONİ yaptım ama anlayamadın tabi

ktef19, 3 yıl önce

Kardeşim ne yaparsan yap sana neyapacakın diye soran mı.Senin gibi köylü kurnazı,suistimalci tipler çoğalınca bunun da suyunu çıkarırlar yakındır.

Serkan0581
Şef
22 Temmuz 2021 15:38

İl içi atamada 3 yıl şartının kaldırılacağını düşünüyorum

ktef19
Aday Memur
22 Temmuz 2021 23:25

Bizim buralarda senin gibiler için bir laf vardır;susuzluktan yayılamıyor derler...İnsanın içi nasılsa diğer insanları da öyle zannedermiş.Sadece menfaat ve kendi bencilliği için yaşayanlar herkesi öyle Zannediyor.

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
23 Temmuz 2021 00:14

Ne alakası var ya,ben 300 puanla Samsun a gidemeyeceğim 14 yıllık öğretmenim dağ bayır açılacak sadece sen sendika torpil bilmem ne ile ya da bunlar olmayıp birine kendini beğendirerek oranın en merkezi yerine gideksin oldu cnm başka?Çoğunuz yerleri güel diye gidiyorsunuz bu okullara kaldı ki herkesin derdi orayı kullanıp o merkeze kapak atmak,hakkari de olsa gidecek miydiniz proje okuluna tabiki hayır,dert bilim değil çünkü

ktef19, 3 yıl önce

Bizim buralarda senin gibiler için bir laf vardır;susuzluktan yayılamıyor derler...İnsanın içi nasılsa diğer insanları da öyle zannedermiş.Sadece menfaat ve kendi bencilliği için yaşayanlar herkesi öyle Zannediyor.

ouzzz
Memur
23 Temmuz 2021 01:22

Haklısın kardeş madem torpil morpil yok atmaları belli kriterlere göre şeffaf bir şekilde yapsınlar bence bu duruma itiraz için tüm yolları denemeliyiz

murattkucukk, 3 yıl önce

iliçi veya ildışı ile gidemeyeceğim iller veya ilçeler proje okulu ayağına torpil bulup gideyim diyorum ne dersiniz?Seversem kalırım ya da dayanırım sonra yakın merkezi okulda bir boşluk olunca hooop geçerim oraya aaa süper ya ben de diyorum millet neden bu kadar düşüyor bu işin peşine çok zekisiniz gerçekten!...

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
23 Temmuz 2021 11:14

bırak itirazı öyle sohbet ediyorlar benim açıklnadı senin açıklandı mı gibi sank bilim adamı hepsi,kendilerinin bile haberi yok nasıl atamam olacağından bir de kalkmış bu düzeni savunup düzenin bir parçası olmak için yanıp tutuşuyorlar

ouzzz, 3 yıl önce

Haklısın kardeş madem torpil morpil yok atmaları belli kriterlere göre şeffaf bir şekilde yapsınlar bence bu duruma itiraz için tüm yolları denemeliyiz

ktef19
Aday Memur
24 Temmuz 2021 00:14

Kimsenin yanıp tutuşturulan filan yok, kanun devlet hak vermiş insanlarda başvurmuş ne var bunda, sanki kanunsuz bir şey yapıyor,sanki bu sistem çokguzel diye bu sistemi mi savunuyor bu insanlar.He şunu da hatırlatayım 2000 li yıllara kadar kimin nasıl atandığı,kimin nasıl tayin olduğuda ortada sanki çok adaletli güzel bir sistem vardı da yeni bozuldu.300 yıldır hangi sistemi doğru bu memleketin...

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
24 Temmuz 2021 14:07

Evet eskilerde sistem bozuktu ama şuan her şey internetten ve şeffaf olabilir di mi?Ama değil?Bu başlık altında bile kim kimin nereye ne zaman nasıl atandığını bilmiyor ve ısrarla da bu sisteme dahil olmaya çalışıyorsunuz neden?

ktef19, 3 yıl önce

Kimsenin yanıp tutuşturulan filan yok, kanun devlet hak vermiş insanlarda başvurmuş ne var bunda, sanki kanunsuz bir şey yapıyor,sanki bu sistem çokguzel diye bu sistemi mi savunuyor bu insanlar.He şunu da hatırlatayım 2000 li yıllara kadar kimin nasıl atandığı,kimin nasıl tayin olduğuda ortada sanki çok adaletli güzel bir sistem vardı da yeni bozuldu.300 yıldır hangi sistemi doğru bu memleketin...

hakanunal1990
Aday Memur
25 Temmuz 2021 10:32

Arkadaşlar merhaba. Ben temmuzun ilk haftası itibariyle proje okula atandığım bilgisini telefonla öğrendim. Ancak yaz tatilinde ve il dışında olduğum için ilişik kesip başlama yapmadım. İl içinde oldu atamam. Haftyaa ilişik kesip aynı gün de (il içi olduğu için) başlamak istiyorum. Herhangi bir şey olur mu?

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
25 Temmuz 2021 13:11

Bu proje okulu olayı çok kebap ya telefonla atananlar verilen haberler istediğin zaman başla ayy harika bir sistem ya,ben de deneyeceğim ben de sizi arayan telefonu paylaşır mısınız hocam?Ben arayıp isteiğim ilden bir okul belirleyip gideyim oraya ildışında da varoşlar beklesinler bizler kaliteli öğretmenler olarak istwdiğimiz il ve ilçelere gidelim :))

hakanunal1990, 3 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Ben temmuzun ilk haftası itibariyle proje okula atandığım bilgisini telefonla öğrendim. Ancak yaz tatilinde ve il dışında olduğum için ilişik kesip başlama yapmadım. İl içinde oldu atamam. Haftyaa ilişik kesip aynı gün de (il içi olduğu için) başlamak istiyorum. Herhangi bir şey olur mu?

aloss
Memur
25 Temmuz 2021 23:48

Yeni bir haftaya daha başlıyoruz, herhalde bu hafta da yeni gelişmeler olur, imam hatip lisesi kararnamesi bekleyenler var mıdır acaba aramızda yada istediği okula bazı branşlarda kararnameler gelmis olup hala bazı branşlarda kararnamesi gelmeyenler var mıdır ?

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
26 Temmuz 2021 01:03

beni telefonla aradılar,sizi bekliyoruz hocam dediler,hangi şehir dedim beğenmedim şehri diğer şehirden haber bekliyorum:)

aloss, 3 yıl önce

Yeni bir haftaya daha başlıyoruz, herhalde bu hafta da yeni gelişmeler olur, imam hatip lisesi kararnamesi bekleyenler var mıdır acaba aramızda yada istediği okula bazı branşlarda kararnameler gelmis olup hala bazı branşlarda kararnamesi gelmeyenler var mıdır ?

Toplam 813 mesaj
«29303132333435363738394041

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi