Editörler : swat3410

samban10
Şube Müdürü
03 Nisan 2022 19:55

Bana da aynısı olmuştu bankaya sordum senede 1 kez artiyi görmesi gerek dedi hesabını artıya çıkart ertesi gün geri cekebilirsin dedi bende öyle yaptım 3 ay oluyor sikinti yok şu an
KEMASLILI, 2 yıl önce
Bişey sormak istiyorum ben kmh hesabimi kullanmıştım yaklaşık 1 yildirda 7000 TL eksideydim bugün bana hesap kat ihbarnamesi gelmiş ziraat bankasından bir hafta içinde öde diyor zaten ben her ay düzenli faizini ödüyorum bu ihbarname ne demek icra veya haciz falan mı acaba?

KEMASLILI
Aday Memur
03 Nisan 2022 19:58

Çıkartmadan icra ile mi alırlar ne yapabilirler şuan artıya çıkaracak durumum yok da ne yapabilirim yardımcı olurmusun?
samban10, 2 yıl önce
Bana da aynısı olmuştu bankaya sordum senede 1 kez artiyi görmesi gerek dedi hesabını artıya çıkart ertesi gün geri cekebilirsin dedi bende öyle yaptım 3 ay oluyor sikinti yok şu an

samban10
Şube Müdürü
03 Nisan 2022 20:00

Bilgim yok o konudan ama mantıkrn icraya vermesi gerekiyor o kağıtta 1 hafta süre vermiş bankada müşteri temsilcisine sorman en mantıklısı

KEMASLILI
Aday Memur
03 Nisan 2022 20:08

Tşkler
samban10, 2 yıl önce
Bilgim yok o konudan ama mantıkrn icraya vermesi gerekiyor o kağıtta 1 hafta süre vermiş bankada müşteri temsilcisine sorman en mantıklısı

bio-
Aday Memur
04 Nisan 2022 22:30

Arkadaşlar Vakıfbank kredi kartına icra geldi.ayrıca Vakıfbank kredi ödemelerine var.maaşta 1/4 icra kesintisi varken bu kredileri kesmeye devam eder mi?

hakan8746
Memur
05 Nisan 2022 08:52

Kesemez
bio-, 2 yıl önce

Arkadaşlar Vakıfbank kredi kartına icra geldi.ayrıca Vakıfbank kredi ödemelerine var.maaşta 1/4 icra kesintisi varken bu kredileri kesmeye devam eder mi?

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi