Editörler : F16 Gökçen
16 Aralık 2016 17:49

Vakıfbank müfettiş yrd 2017

26.02.2017 sinav tarihi.

Dogum tarihi 26.02.1989 ve sonrasi basvurabiliyor. Herkese basarilar. Detaylar websitesinde.

castro23
Aday Memur
16 Aralık 2016 19:05

acaba son basvuru tarihi nedir ?

weight26
Memur
16 Aralık 2016 19:14

Vakifbankin web sitesinde yer almakta

usage
Kapalı
16 Aralık 2016 19:46

A grubundan çok farklı dersler var.Mesela ekonomide işletme ekonomisi ve maliyede finansman politikası.Bunlar dışındakiler A grubu dersleriyle ne kadar benzer.A grubuna çalışmış olan veya çalışan biri ne kadar başarılı olabilir acaba?Son sınava girmiş olan var mı?

Denizzz25
Kapalı
16 Aralık 2016 19:54

Alan önemli ama inglzce kdr etkili değil çünkü barajı geçmenin ilk şartı ybncı dil 70 ve üzeri almak

usage
Kapalı
16 Aralık 2016 19:57

İngilizce yds ayarında mı?Yoksa daha kolay mı?

Denizzz25, 7 yıl önce

Alan önemli ama inglzce kdr etkili değil çünkü barajı geçmenin ilk şartı ybncı dil 70 ve üzeri almak

harleyy
Memur
16 Aralık 2016 20:10

Vakıfbankta çalışan arkadaşlar varsa burayı takip eden, uzman yardımcıları da bu sınavdan mı alınacak?

Denizzz25
Kapalı
16 Aralık 2016 20:28

Vakıfbnkta çalışan biri söyledi bana da ingilzceyi zor yapıyormuş vakf. Yds ye yakın şeklde yanii

usage, 7 yıl önce

İngilizce yds ayarında mı?Yoksa daha kolay mı?

weight26
Memur
16 Aralık 2016 21:19

Ben calisiyorum. Tavsiyem yds niz varsa bile ing sinavina girin. İng sinavi yds ayarinda degil, cok daha kolay. Yds ayarinda diyen kisinin ingilzcesi iyi degildir, net ! İngilizcdye girmeniz hem daha cok dogru ypcaginiz icin sizi ileriye goturecektir hem de sure acisindan avantaj saglaycaktir

ibflidertli
Aday Memur
16 Aralık 2016 21:19

ç?km?? sorular var m?

usage
Kapalı
16 Aralık 2016 21:26

Peki sizce alana normal kpss A ya ya da kurum sınavlarına çalışır gibi çalışmak yeterli olur mu?Çünkü doğrusu her gelen sınavda konular farklılaşıyor ve çalışmalar yön değiştirmek zorunda kalıyor.

weight26, 7 yıl önce
Ben calisiyorum. Tavsiyem yds niz varsa bile ing sinavina girin. İng sinavi yds ayarinda degil, cok daha kolay. Yds ayarinda diyen kisinin ingilzcesi iyi degildir, net ! İngilizcdye girmeniz hem daha cok dogru ypcaginiz icin sizi ileriye goturecektir hem de sure acisindan avantaj saglaycaktir

akseptar
Memur
16 Aralık 2016 22:01

Birincisi ingilizce sınavına katılım mecburi zaten yds puanı muafiyeti yok.

İkincisi genel puan hesaplamasında ingilizce testi hesaplamaya katılmıyor ingilizceden full yapsan da aynı ucu ucuna barajı geçsen de aynı şey,

Üçüncüsü ingilizce testi yds'den çook daha kolay falan değil.şu anki yds puanım 85 geçen sene yds puanım 76ydı barajı 1 soruyla geçemedim. Bunda gy ve ingilizcenin aynı oturumda olması ve sürenin yetmemesi de etkili. geçen sene girenlerin yarısından çoğu ilk oturumda elendi.

alan sınavında da hukukta istisnasız her soru olay sorusuydu geçen sene aşağıdakilerden hangisi şudur budur diye soru yoktu.

weight26, 7 yıl önce

Ay ve GÜn
Şef
16 Aralık 2016 22:19

Hocam mükemmel açıklamışın sınavı, üstüne denecek tek kelime bırakmamışın

akseptar, 7 yıl önce

İkincisi genel puan hesaplamasında ingilizce testi hesaplamaya katılmıyor ingilizceden full yapsan da aynı ucu ucuna barajı geçsen de aynı şey,

Üçüncüsü ingilizce testi yds'den çook daha kolay falan değil.şu anki yds puanım 85 geçen sene yds puanım 76ydı barajı 1 soruyla geçemedim. Bunda gy ve ingilizcenin aynı oturumda olması ve sürenin yetmemesi de etkili. geçen sene girenlerin yarısından çoğu ilk oturumda elendi.

alan sınavında da hukukta istisnasız her soru olay sorusuydu geçen sene aşağıdakilerden hangisi şudur budur diye soru yoktu.

Ay ve GÜn
Şef
16 Aralık 2016 22:23

Ben bi kaç defa dikkatle okudum ama bidaha bakın, iktisat, hukuk ve maliye muhasebe(seçmeli) 3 dersin üçündende ayrıca %50 barajı var, yani iktisatı veya hukuku zayıf olan birisi 19 iktisat yapıp elenebiliyor.

cagatayv
Aday Memur
16 Aralık 2016 22:43

Ay ve gün hocam eger öyleyse kötü :)

Ay ve GÜn
Şef
16 Aralık 2016 22:53

3. Sınavda Başarı Esası Yazılı sınav notu 100 üzerinden hesaplanmaktadır. Baraj 1: Yabancı dil sınav puanı 70'in altında olan adaylar "Müfettiş Yardımcılığı Sınavında" başarısız sayılacaktır. Baraj 2: Genel Yetenek, Zorunlu Konular ile Seçmeli Konu sınavlarının herhangi birinden puanı 50'nin altında olan adaylar "Müfettiş Yardımcılığı Sınavında" başarısız sayılacaktır. Baraj 1 ve Baraj 2'deki şartları sağlayan adayların yabancı dil sınavı hariç diğer sınavlardan aldıkları notların ortalaması alınarak, ortalama sınav puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere; VALLA HOCAM BENDE ÇOK ŞAŞIRDIM ÖYLEYSE BAYAĞ SIKINTI, bu yılda 150 kişi çağıramazlaf heralde geçen yıl 110 küsürde kalmışlarlardı sanırsam.

cagatayv, 7 yıl önce
Ay ve gün hocam eger öyleyse kötü :)

krmn7001
Kapalı
16 Aralık 2016 22:53

hocam bir bir aklımdan bunları geçiriyordum yazayım diye. içimdekileri sen söylemişin birde arkadaşlar geçen senelerde hep seçmeli ders muamması olmuştu.size abi tavsiyesi muhasebe seçin!!!

akseptar, 7 yıl önce

cagatayv
Aday Memur
16 Aralık 2016 22:54

Vallahi sıkıntı.. maliye yada muhasebe birisini secicez sanırım

Ay ve GÜn
Şef
16 Aralık 2016 23:11

Aynen kardeşim hangisinde iyisen seç ama maliyedeişletmedeki oranlarda çıkıyor. Burada bi arkadaş vakfın ingilizce sınavı çok kolaydı demiş, o nasıl bi ingilizceye sahip merak ettim doğrusu helal olsun. Belki genel olarak çok zor değil ama full sözel sayısal mantıkgrafik problem çözdükten sonra 40 tane ingilizce sorusu bayağ zor olmuştu, bi paragraf sorusu direk bbc"nin bi parçasından alıntıydı, halkbank"ın son sınavının rahat 2 tık üstündeydi

cagatayv, 7 yıl önce
Vallahi sıkıntı.. maliye yada muhasebe birisini secicez sanırım

weight26
Memur
16 Aralık 2016 23:50

Maliye mi muhasebe mi diye arasinda kaliyosaniz kesinlikle muhasebe. Maliye nin kpss a daki maliyeyle hic alakasi yok zorlanirsiniz.

weight26
Memur
16 Aralık 2016 23:54

Arkadaslar saka misiniz ? Yds ile kiyaslanamaz bile. Yds ayarinda diyen arkadaslar gidip bi yuzunu yikasin. Yds 80 soru 180dk. Banka sinavi ; 60 ing 60gkgy 120dakka. El insaf yani.
Toplam 1919 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi