Editörler : ayşegül bgm
10 Temmuz 2017 11:41

Nedir bu ortaöğretim muhabbeti?

Ben lisede sağlık meslek mezunuyum,Üniversite de ağız ve diş sağlığı yeni mezunuyum,77.9 la atama bekliyorum ilk alımda 78.9la kapattı.Şimdi liseliler ağlıyor bize atama yok 85le bekliyorum vs.Yahu sizin sınavınıza ben girsem 90 alırdım zaten bunu buraya bir koyayım.İşsiziz ağlıyoruz ölüyoruz muhabbeti yerine kırın dizinizi ygs lys çalışın.Okuyacak maddiyatım yok yapanlara;Devlet Kyk çıkarıyor bursta veriyor zaten sağlıkçısın ders geçmende zor olmayacak ne ağlıyorsun?Bıktım şu forumda bu yazıları görmekten.Tabi benim önceliğim olacak.Sen 4 yıl okudun ben 6 yıl.Ha şimdi özelde parası olan okudu muhabbeti yapacaksınız.Onu MEB'e veya Sağlık Bakanlığına sorun.Türkiye de kime çarpsam ya ortaöğretim hemşire ya da Att.Size seneye de kadro yok gerçekler acı olabilir ama bu böyle.Oturun ygs lys kasın.

kayseri204
Genel Müdür
10 Temmuz 2017 12:16

Okuduğun 2 yıllık üniversite gelip burada doktora havası atıyorsun :)

(Lisedekiler sadece bu kadar mezunu ortada bıraktıkları için tepkili)

Girdiğin Önlisans Kpss gelip burada TUS havası atıyorsun :)

(Lise ile Önlisans KPSS arasında pek fark yok)

Son olarak da bu ne Ego'dur yarabbi :)

Burakdlr
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:19

90 al gelde görek

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:25

Siz sanki tıp okudunuz da açıkta kalmış gibisiniz gidin bi üniversite okuyun ağladığınız süreye.

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:29

Ahahaha ağla :D

Burakdlr, 7 yıl önce

90 al gelde görek

gülcanhemşiree
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:45

Tabiki 90 alabilirsin kardeşim yani bu kafayla alırsın çünkü bizimle aynı şartlarda değilsin biz lisede rakiplerimiz gibi ne YGS ne KPSS derslerini gördük. Tamamen mesleki eğitildik. Herkesle aynı şartta olsaydık emin ol hepimiz üniversite okuyor olurduk. Düşük puanlarla yerlesmedikki şimdi koreldik. Bizde diyoruz ki bu kadar mağdur edilmeyelim bari . Ortaöğretim muhabbeti bu anlayacağın biraz empati.

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 12:50

önlisans 78 almissin 90 alirim diyosun komik :D ve alt tarafı ağız diş sağlığı okumussun ygs den kac puan almış olabilirsin ki burda millete ygs calisin diyorsun

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:51

Bunu yazıp benim yaptığımı yapmaktan acizsin :D

asliorthemşire, 7 yıl önce

önlisans 78 almissin 90 alirim diyosun komik :D ve alt tarafı ağız diş sağlığı okumussun ygs den kac puan almış olabilirsin ki burda millete ygs calisin diyorsun

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 12:54

senin yaptığıni yapmak?? ben daha mezun olmadım ağız diş sağlığına da her türlü giriyorum 2 senelige ek puanim da var ama ham puanla bile girerim senin bölümüne:D

Agızzxx, 7 yıl önce

Bunu yazıp benim yaptığımı yapmaktan acizsin :D

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 12:57

Liseli kardeşim önce bi mezun olda sen :d

senin yaptığıni yapmak?? ben daha mezun olmadım ağız diş sağlığına da her türlü giriyorum 2 senelige ek puanim da var ama ham puanla bile girerim senin bölümüne:D

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 12:59

cevap veremeyince liseli muhabbetine gir tabi :D mezun oldum neredeyse zaten yaz stajimin son 15 günü :D ama sen benden 2 yaş büyük insan ahkam kesmeye çalışma :D

Agızzxx, 7 yıl önce

Liseli kardeşim önce bi mezun olda sen :d

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 13:01

Ahkam kesmeye çalıştığım yok size gerçekleri söylüyorum sadece :)

Üniversiteye gidin kafanız rahat olsun.Lise bitti artık.

Ağlamanın faydası yok ama çok istiyorsan yine de AĞLA :d

cevap veremeyince liseli muhabbetine gir tabi :D mezun oldum neredeyse zaten yaz stajimin son 15 günü :D ama sen benden 2 yaş büyük insan ahkam kesmeye çalışma :D

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 13:07

senin söylemene ihtiyacimiz yok zaten :D gelip ortaöğretimle ilgili başlık açmayin kuyruk aciniz var ağız diş sağlığı mezunu bile gelip burda kendini bir halt sanıyor :D

Agızzxx, 7 yıl önce

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 13:10

ayrıca üniye gidecek olsam bile lisede bana bu unvan verildiyse lisanstan da ayni unvanda alim yapılıyorsa atanmak her türlü hakkımdır :)

Agızzxx, 7 yıl önce

Agızzxx
Aday Memur
10 Temmuz 2017 13:25

Lise hemşire mezunuyum :D

ayrıca üniye gidecek olsam bile lisede bana bu unvan verildiyse lisanstan da ayni unvanda alim yapılıyorsa atanmak her türlü hakkımdır :)

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 13:51

ee napalim yani böyle davranman senin ayıbın o zaman:D

Agızzxx, 7 yıl önce

Lise hemşire mezunuyum :D

Burakdlr
Aday Memur
10 Temmuz 2017 13:57

2014 kpssylede atanamaman büyük ayıp bunarada

asliorthemşire
Daire Başkanı
10 Temmuz 2017 15:02

aynen bir de 90 falan alırmış mış :D

Burakdlr, 7 yıl önce

2014 kpssylede atanamaman büyük ayıp bunarada

Esracv
Aday Memur
10 Temmuz 2017 18:27

Ön lisanstan 77 almış 90 alırdım diyor :Ddd benim puanım da 88 sınav öncesi önlisansı çözüp 85 almıştım

Bgrgn
Memur
10 Temmuz 2017 18:30

Senin okuyup bitirdiğin bölümü biz bi çoğumuz ygs ye çalışmadan kazanırız ki ama tercih meselesi işte sanki diş hekimliği bitirdin gibi bi havalar falan bence senin bize bir şey demeye hakkın hiç olmayanlardan

Tugbaackg
Aday Memur
10 Temmuz 2017 19:21

Helal olsun katiliyorum goren hukuk tıp okudu sanar ne bu ego kendini insanlar dev aynasinda saniyor 2 yilligi nenemde okur 90 al gel bos yapma madem

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi