Editörler : oto-danisman-expert
19 Nisan 2012 12:02

2006 hyundaı getz 1.4 dohc hy klm 97 hp aldık.

Bir arkadaşımıza bu modelini aldık 17,900 den 17,400 e aldık.

LPG li 46 binde sahibi evden işe işten eve kullanmış.

benim izlenimlerin araba full ve gazda oldugu halde benzinde gibi cok seri ve kuvvetli.araç içinde hiç ses yok araça hiç gaz vermeden bile kaldırabilirsiniz:)

benmi kendi arabam var ondan inip getzi test etmek için bindigimde eşşekten inip ata bindigimi düşündüm:)))

her alınan araba gibi ufak tefek yapılması gereken bakımları var.

hyundai getzin piyasası cok iyi tam bir memur arabasi.satarkende rahatca satılanabilecek bir araba.

fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum.

eski sahibi daha linki kaldırmamış buyrun bakın.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3616718

Murat Elteber
Aday Memur
19 Nisan 2012 12:54

Hayırlı olsun üstad. Normal fiyat. Hyundai konforlu, seri arabalar. Bende de Era var. Allah kaza bela vermesin

GS-Türkiyedir
Yasaklı
19 Nisan 2012 13:17

bu hangi model gls mi ? gls full olandır. sunroof yok .

masrafsız demiş siz masraf gerektirdiğini söylüyorsunuz.

Allah 2. el alan adamlara yardım etsin %100 dürüst adam bulmaları zor.

bu arada fiyat normal .

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
19 Nisan 2012 13:34

dediği gbı cıktı mı arac pekı

Eti-puf
Şube Müdürü
19 Nisan 2012 23:34

masraf yok tabiki senin zevkine yapılacak masrafları var.

araç sorunsuz araba full evet.

masraf derken mesela kolonlardan biri patlak mesela jant kapakları yenilenecek bunlar gibi ufak zevkine masraflar.

o degilde bugün araçın yağına suyuna bakalım dedik su haznesini bulamadık :))))sahibini aradık bende bilmiyorum dedi :)))

adam bütün işlerini serviste yaptırıyormuş koptuk valla :)

alpertunga84
Müsteşar
20 Nisan 2012 01:39

6 yaşında araba 46000'de öyle mi...Duy da inanma...:) neyse hayırlı olsun diyelim.

Eti-puf
Şube Müdürü
20 Nisan 2012 09:37

hocam ilk sahibi bayanmış bu 2. sahibide evden işe giden biri iş yerine gittik araba akşama kadar orada yatıyormuş.

insanların sözüne itibar etmek zorundayız kaldıki adamın büyükce bir atölyesi var 3 kuruş için beddua ettirecek bir tip degil :)

- XXL
Yasaklı
21 Nisan 2012 14:35

getz üretimden kalkmadan sıfır 2011 lerini 21.500 e veriyorlardı.

Demekki araç üretimden kaldırılınca degere biniyor.focusun bi önceki kasalarıda öyle oldu.bu aracın gercek degeri 15-16 aralıgı geri kalansa resmen bindirme olmuş:)

EDEP-YA-HUU
Memur
22 Nisan 2012 10:00

2000 model torosa 13 bİn istenen ülkemde çok iyi güle güle kullan atom karınca getz

- XXL
Yasaklı
22 Nisan 2012 10:11

toros diyip gecme

74 model reno tx ler anadoluda hala kullanılıyor ve hala yürüyor.sen getzi kullan bakalım 38 yıl direksiyonu tekeri kalıyormu ortada.

Eti-puf
Şube Müdürü
25 Nisan 2012 20:55

Arkadaşlar arabanın ne kadar yaktıgını test ettik fulleyip 210 km yapıldı ve yine fullendi ve 45 tl LPG yaktı ve biz bu rakamdan cok memnum kaldık :)

bu tl tutarı daha az olabilirdi buralar dağlık bölgeler küçük viteslerde cok kullanım oldugu için tüketimde biraz artıyor.

hyundai getz ne yakar diye merak edenlere.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi