Editörler : E.Kayı Han
17 Ocak 2021 20:12

Mülakatından elenilen kuruma merkeziden atanma

2018de mülakatından elendiğim aynı kurum aynı ünvanlı pozisyona merkeziden atandım 2020/2 ile. Atanmama engel olur mu bu durum. Biten veya devam eden adli sürecim yok. Kurum:ticaret bakanlığı

trackermaker
Kapalı
18 Ocak 2021 05:50

İciniz rahat olsun, merkezi atama ile hakkinizla kpss puaninizla atandiginiz bir pozisyondan sizi kimse cikaramaz, mulakatlar kistas degildir. Hayirli olsun.

ebru erbay
Aday Memur
19 Ocak 2021 01:53

Teşekkür ederim
trackermaker, 3 yıl önce

İciniz rahat olsun, merkezi atama ile hakkinizla kpss puaninizla atandiginiz bir pozisyondan sizi kimse cikaramaz, mulakatlar kistas degildir. Hayirli olsun.

klinux
Yasaklı
19 Ocak 2021 09:50

güzel intikam olmuş h.olsun

trackermaker
Kapalı
19 Ocak 2021 12:12

Ablamiz resmen intikam oyle olmaz boyle olur demis :))

crops35
Editor
19 Ocak 2021 13:16

Olmuş olan hayırlı olandır.Hayırlı olsun...

ebru erbay, 3 yıl önce
Teşekkür ederim

ioriyagami80
Aday Memur
19 Ocak 2021 19:06

Bizim gibi torpili olmayanlar anca merkezi alımda yerleşebilir merkezi alım sayısı da çok az maalesef hayırlı olsun hak eden insanların kazanmasından çok mutluyum.

ebru erbay
Aday Memur
19 Ocak 2021 19:10

:)) çok teşekkürler herkese. Temennim merkezi alımların artıp mülakat denen garabetin kaldırılması, hakedenin hakettiğini alması

bozkurt.355
Aday Memur
19 Ocak 2021 22:00

intikamın güzel olmuş, tebrikler

kasapbey
Daire Başkanı
20 Ocak 2021 13:36

demekki mülakat gereksizmiş :)

Kamuda iş bilmeye tecrübeye gerek yok hizmet içi eğitim var zaten.

ebru erbay, 3 yıl önce
:)) çok teşekkürler herkese. Temennim merkezi alımların artıp mülakat denen garabetin kaldırılması, hakedenin hakettiğini alması

bedem
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 15:03

aynı durum benimde tarım il müdürlüğünün mülakatında başıma geldi. Normalde 90 puanla 1. sırada olmama rağmen 81 puıanlı benden sonraki birini ve 78 puanlı 6. kişiyi almışlardı işçi statüsünde. Daha sonra merkezi alım oldu baktım tarım il müdürlüğü yoktu mebe geçtim memur olarak. şu anda önlisans olarak yine tercih yapabilirdim tarım il müdürlüğünü ama geçmedim ama yıllarca mülakatlarda hakkımı yiyenlerin hepsinide Allaha havale ettim.

21 Ocak 2021 12:29

:D Bu olayı çok sevdim haber yapılsın :D torpille alacağını aldıktan sonra merkeziden almış.Bu rezilliği herkes görmeli.Ticaret bakanlığı kapatılsın

özgür_54
Şef
21 Ocak 2021 15:51

Okuyoruz geçiyoruz yada üzülüyoruz kızıyoruz neyse fakat bu arkadaşın 2-3 yılını kim geri verecek yazık deyilmi bu ülkenin yetişmiş insan gücünün zamanına vaktine bırakın bireyi Ülkemize yazık deyilmi... O yüzden memurlar net yetkililerinin mutlaka bunu haber yapması gerekiyor.

(memurlar net. ailesinede teşekkür ediyorum butür haksızlıkları heber yaptığı için iyiki varsınız.)

customs_officer
Şube Müdürü
22 Ocak 2021 10:36

Hayırlı olsun, hiçbir şey olmaz. Orası kimsenin babasının dükkanı değil. Kimse çıkıp da biz seni elemiştik niye gelmiştin diyemez. Ünvan ve il neydi?

demircan_74
Aday Memur
25 Ocak 2021 08:48

Aynı durum benimde başıma gelmişti. Yıllar önce Araştırma görevlisi mülakatina girdim birinci sıradan kazanamadım sonra ÖYP ile kazandım. Bu kezde ben gelmiyorum demiştim ;)

rdemir126.rd
Genel Müdür
31 Ocak 2021 22:09

Hayırlı olsun ebru hanım
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi