Editörler : crops35
10 Eylül 2021 02:54

Antalya ikm ne zaman çağırır? 2021

Mayısta başvurmuştum mülakat başarılı ve asıl olarak kazandım. Evrakları Ağustosun 2sinde gönderdim büyük ihtimal güvenlik soruşturması aşamasındayım. Fakat websitesini takip ediyorum herhangi bir bilgilendirme yok. Ben gibi bekleyenler varsa burdalar mı?

HYAVUZZ
Aday Memur
10 Eylül 2021 13:36

bende aynı durumdayım ben 14 temmuzda teslim ettim siteden açıklama olmayacak arıcaz dediler

megaronides
Aday Memur
10 Eylül 2021 14:01

valla bir kere arayıp ulasamayınca yedeklerden cagırmazlar umarım :)

HYAVUZZ, 3 yıl önce

bende aynı durumdayım ben 14 temmuzda teslim ettim siteden açıklama olmayacak arıcaz dediler

HYAVUZZ
Aday Memur
10 Eylül 2021 15:06

kendi numaram dışında bi numara daha istediler ona rağmen her pazartesi arıyorum gelişme var mı diye

megaronides
Aday Memur
10 Eylül 2021 15:12

İkinci no olarak babamın no vermiştim ama ne arayan var ne soran umarım websiteden bilgilendirme yaparlar

HYAVUZZ, 3 yıl önce

kendi numaram dışında bi numara daha istediler ona rağmen her pazartesi arıyorum gelişme var mı diye

megaronides
Aday Memur
10 Eylül 2021 15:31

bu arada az önce adliyeyi aradım işlemlerin devam ettiğini söylediler daha net bir tarih vermediler

HYAVUZZ
Aday Memur
10 Eylül 2021 16:35

hocam komisyona özellikle sordum ben zamanında siteden bi açıklama yapılmayacak dendi bilgin olsun

megaronides
Aday Memur
10 Eylül 2021 16:47

teşekkür ederim o zaman telefondan bekleriz hakkımızda hayırlısı olsun

HYAVUZZ, 3 yıl önce

hocam komisyona özellikle sordum ben zamanında siteden bi açıklama yapılmayacak dendi bilgin olsun

Avciseyit1
Aday Memur
22 Eylül 2021 15:12

Henüz başlayan oldu mu acaba Türkiye genelinde herhangi bir cezaevi yani
megaronides, 3 yıl önce

teşekkür ederim o zaman telefondan bekleriz hakkımızda hayırlısı olsun

megaronides
Aday Memur
23 Eylül 2021 02:07

adliyeler farklı cagırıyor kimi adliyeye yeni evrak teslim edenler var biz teslim edeli bir buçuk ay olacak belki iki. beklemedeyiz. antalya ikm için wp grubu varsa özelden ulaşabilirler mi?

Avciseyit1, 3 yıl önce
Henüz başlayan oldu mu acaba Türkiye genelinde herhangi bir cezaevi yani
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi