Editörler : supporters.
19 Mart 2023 09:34

İş bankası vs garanti bankası
Merhabalar. Kredi kartı olarak garanti bonus mu yoksa iş bankadı maximum platinium mu ? İki kart dan hangisini kullanmalıyım? Hangisi daha ekonomik ve anavtanlı olur ? lütfen anlayan biri yardımcı olabilir mi

ahmeterdal91
Kapalı
19 Mart 2023 12:51

Uzun yıllar Garanti bankasını kullanmış biri olarak diyebilirim ki bonus kart için garanti çok bonkör davranan bir bankadır.. Kredibiliteniz iyiyse ve kredi derinliğiniz varsa çok rahat limit yükseltebilir bir çok bankacılık avantajından da faydalanabilirsiniz. Zor zamanlarınızda da kredi kartı ekstresi atlatmak gibi bir özelliği olduğundan size elinden geldiği kadar yardımcı olabilen bir banka. İş bankası hiç kullanmadığım için onun hakkında bir yorum yapamayacağım.

Braweheart01
Daire Başkanı
20 Mart 2023 23:52

Ben de şöyle bir fikir vereyim doğru garanti iş bankası yapı kredi akbank gibi kredi kartında çok önde olan özel bankaların kartlarının bir çok yerde kampanyası var yalnız kampanyalar tüketimi arttırmaya yöneliktir. Bunlar özel bankadır para kaybedeceği işlere girmezler. Borcunu düzenli ödeyen ve harcamalarında istekten çok ihtiyacı gözeten birisiyseniz bu kampanyalar size hitap etmez. Benim tavsiyem Ziraat, Halkbank veya vakıfbank tan kredi kartı almanızdır. Ben şimdi deprem bölgesindeyim Ziraat bankası 2. kez borcumu faizsiz erteledi. 6 ay boyunca da herhangi bir talepte bulunmadan erteleyecek. Şu an taksitlendirmede bir sınır yok belli sektörler dışında tüm harcamalarımı faizsiz taksitlendirebiliyorum.

Adana'da yaşıyorum devlet bankaları 5000 tl faizsiz 8 taksitli nakit avans verdiler. (depremden dolayı) Bunun gib birçok neden sayabilirim. Türkiye'de en büyük işveren devlettir. bankaların anası da babası da devlet bankalarıdır. Benim tavsiyem bu yöndedir.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi