Editörler : supporters.
«128129130131132133134135136137138139»

dr.egis
Şef
16 Mayıs 2019 12:34

hocam ben 7 mayısta gönderdim. 8 mayısta ellerine ulaştı. henüz belgenin yola çıktığına dair bir kargo msjı gelmedi. belgesi gelenler, kaç günde geldiğine dair paylaşımda bulunurlarsa bir aksilik olup olmadığını ölçüp tartabiliriz.

sonuç bekleyen arkadaşların da sonuçlarının bir an önce açıklanmasını dilerim.

2018aday, 5 yıl önce

Sayın hocalarım geçen hafta cuma günü dilekçemi ve KHK belgemi gönderdim halen bir yanıt yok doçentlik belgesini almak için yapmak gereken bir şey veya arayabileceğimiz bir numara var mı?

Saygılar.

akademixyen
Memur
16 Mayıs 2019 13:49

7 MAYIS TA GÖNDERDİM GEÇİCİ DOÇ BELGESİ DİLEKÇESİNİ 16 MAYIS TA ELİME ULAŞTI.

dr.egis, 5 yıl önce

hocam ben 7 mayısta gönderdim. 8 mayısta ellerine ulaştı. henüz belgenin yola çıktığına dair bir kargo msjı gelmedi. belgesi gelenler, kaç günde geldiğine dair paylaşımda bulunurlarsa bir aksilik olup olmadığını ölçüp tartabiliriz.

sonuç bekleyen arkadaşların da sonuçlarının bir an önce açıklanmasını dilerim.

mesafeler1919
Aday Memur
16 Mayıs 2019 14:18

Hocam bana da 6. günde geldi dilekçemi ve KHK belgemi gönderdikten sonra.

Bekleyenlere de bir an önce önce sonuçları sonrada belgelerinin ulaşmasını dilerim. Beklemek zordu gerçekten...

dreamofscince
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:28

Bilgilendirme için Teşekkürler Hocam.

Herkes için olumlu sonuçlar olur umarım.

yenidocadayi, 5 yıl önce

Hocam geçen ay 29 Nisan Pazartesi günü yönetim kurulu yapılmış, 3 Mayıs Cuma günü açıklanmış.. Keşke dediğiniz gibi açıklansa ama 5-6 gün sonra bile açıklansa güzel olur. Umarım

"başarılı" haberlerimizi paylaşmak dileğiyle...

Almrnvz
Aday Memur
16 Mayıs 2019 15:48

Hocalarım merhaba Benim belgem 9 mayısta ulaştı 17 mayısta teslim olacağına dair mesaj geldi yani ellerine geçtikten sonra yaklaşık 7 8 gün sizinki yakındır

akademixyen, 5 yıl önce

7 MAYIS TA GÖNDERDİM GEÇİCİ DOÇ BELGESİ DİLEKÇESİNİ 16 MAYIS TA ELİME ULAŞTI.

enderav
Aday Memur
16 Mayıs 2019 20:17

Bana asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır, diyen hoca, gerekçede hiçbir şarta değinmiyor. Doktora sonrası çalışmalarında doktora konusundan çok farklı alanlarda çalışmamış, doktora konusuna yakın konular çalışmış, diyor. Bir kitabımda bazı terimlerin tanımı için dipnotta kaynak göstermediğimi iddia ediyor. Halbuki dediği yerde dipnot var. Bunların hepsi zaten içerik analizi, asgari şartla ilgili değil. Nasıl oluyor da bir jürinin asgari sözü tüm başvuruyu iptal seviyesine getiriyor. Asgari ile ilgili hiçbir şey sunmamışken hem de.Acı olan, doçentlik komisyonunun toplanıp hiç incelemeden asgari başvuru şartlarını sağlamadığınız anlaşılmıştır demesi. Böylesi büyük bir iddiayı inceleyen komisyon baştan savma iş yapar mı?! Yazık. Asgariye dair tek kelime yokken doçentlik komisyonu bu değerlendirmeyi hükme bağlıyor. Şimdi benim merak ettiğim, bu haksız iddia ve karara itiraz için neler yapılacak ve süreç nasıl işleyecek? Kimisi bu süreç uzun süreceğinden Ekim 2019 için başvurunu yap, itiraz etme diyor. Çünkü itiraz edildiğinde süreç devam ederken başvuru olmuyormuş. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

ziemlich
Memur
16 Mayıs 2019 20:26

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Benzer bir rezaleti yakın arkadaşım yaşadı. Aynı haklı eleştirileri yaptı. Lanet olsun dedi itiraz süreci gibi sorularla dolu bilinmez bir mecraya girmektense yeniden başvururum dedi ve öylede yaptı. 6 ay önce de doçent oldu. Örnek olması açısından aktarmak istedim. Hakkınızda hayırlısı

enderav, 5 yıl önce

Bana asgari başvuru şartlarını sağlamamıştır, diyen hoca, gerekçede hiçbir şarta değinmiyor. Doktora sonrası çalışmalarında doktora konusundan çok farklı alanlarda çalışmamış, doktora konusuna yakın konular çalışmış, diyor. Bir kitabımda bazı terimlerin tanımı için dipnotta kaynak göstermediğimi iddia ediyor. Halbuki dediği yerde dipnot var. Bunların hepsi zaten içerik analizi, asgari şartla ilgili değil. Nasıl oluyor da bir jürinin asgari sözü tüm başvuruyu iptal seviyesine getiriyor. Asgari ile ilgili hiçbir şey sunmamışken hem de.Acı olan, doçentlik komisyonunun toplanıp hiç incelemeden asgari başvuru şartlarını sağlamadığınız anlaşılmıştır demesi. Böylesi büyük bir iddiayı inceleyen komisyon baştan savma iş yapar mı?! Yazık. Asgariye dair tek kelime yokken doçentlik komisyonu bu değerlendirmeyi hükme bağlıyor. Şimdi benim merak ettiğim, bu haksız iddia ve karara itiraz için neler yapılacak ve süreç nasıl işleyecek? Kimisi bu süreç uzun süreceğinden Ekim 2019 için başvurunu yap, itiraz etme diyor. Çünkü itiraz edildiğinde süreç devam ederken başvuru olmuyormuş. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

docdr34
Aday Memur
17 Mayıs 2019 00:22

Hocam bende asgari başvuru ile boğuştum. İtiraz dilekçesi yazdım. Bir satırlık itirazınız

reddedilmiştir şeklinde bir kargo geldi.

17 Mayıs 2019 12:33

26 Mayıs

çilebülbül
Aday Memur
17 Mayıs 2019 13:08

hem tekrar başvuru hem de itiraz aynı ayda yapabilirsiniz. Buna engel yok. Ben yaptım. Ancak itirazınıza %99 negatif yanırt alacağınızı bilerek yapın çünkü adamakıllı değerlendirmiyorlar. Ekim 2019 da hayırlı jürilere rastlamak dileği ile başvuracaksınız. Zaten değerlendirme süreci böyle olan bir doçentlik sürecinin sonucuda böyle haksızlıklarla dolu olur. Süreci takip edemiyoruz daha. Buda ülkenin en akademik süreci....

enderav, 5 yıl önce

sol67
Aday Memur
17 Mayıs 2019 14:38

Herkese merhaba,

sol67
Aday Memur
17 Mayıs 2019 14:42

Sonuç bekleyen arkadaşlara sabır ve başarılar diliyorum. Geçici doçentlik belgesi postalanma ve ulaşma süresi 6-9 gün gibi görünüyor. Benim başvuru dilekçem 9 mayısta ÜAK'a ulaşmasına rağmen henüz elime geçmedi. Aynı durumda olan arkadaşlar var mı acaba?

sol67, 5 yıl önce

Herkese merhaba,

son viraj
Kapalı
17 Mayıs 2019 15:22

yeni bir forum açsanız iyi olur. Belge Ulaşma

sol67, 5 yıl önce

Sonuç bekleyen arkadaşlara sabır ve başarılar diliyorum. Geçici doçentlik belgesi postalanma ve ulaşma süresi 6-9 gün gibi görünüyor. Benim başvuru dilekçem 9 mayısta ÜAK'a ulaşmasına rağmen henüz elime geçmedi. Aynı durumda olan arkadaşlar var mı acaba?

18 Mayıs 2019 22:51

Buralar öldü, pazartesi açıklanır da canlarınız inşallh :)

ziemlich
Memur
19 Mayıs 2019 01:23

Bu akşam Cumhurbaşkanı'nın gençlerle iftar buluşması vardı. Sonrasında sohbetlerini TV'ler canlı verdi. Soru cevap kısımlarında Cumhurbaşkanı'nın şöyle bir ifadesi vardı: "Akademinin önünü açtık, Yrd. Doç'luğu kaldırdık. Akademinin en zor safhası doktoradır. onu aldın mı, doçent sonra profesör." Bakalım bu kısmı ilgili dernek ve sendikalar yakalayıp yorumlayacak mı? Kendisine doğru bilgi verilmiyor diyorduk ya, gerçektende bunlar bir ispatı oldu.

19 Mayıs 2019 09:37

İzleyebileceğimiz bir link var mı acaba hocam?

ziemlich, 5 yıl önce

Bu akşam Cumhurbaşkanı'nın gençlerle iftar buluşması vardı. Sonrasında sohbetlerini TV'ler canlı verdi. Soru cevap kısımlarında Cumhurbaşkanı'nın şöyle bir ifadesi vardı: "Akademinin önünü açtık, Yrd. Doç'luğu kaldırdık. Akademinin en zor safhası doktoradır. onu aldın mı, doçent sonra profesör." Bakalım bu kısmı ilgili dernek ve sendikalar yakalayıp yorumlayacak mı? Kendisine doğru bilgi verilmiyor diyorduk ya, gerçektende bunlar bir ispatı oldu.

19 Mayıs 2019 17:44

Reisi Cumhur doçentlik konusunda en yakınlarınca kandırıldı. Aldatıldı.

drccc
Aday Memur
19 Mayıs 2019 18:09

Sonuç bekleyenlere Rabbim sabır ve güç versin.

İnşallah bir an önce açıklanır.

ben dilekçemi ve 7085 belgemi 6 mayısta gönderdim, 7 mayısta onlara teslim edildi.

13 mayısta benim elime geçici doç belgesi ulaştı.

Almrnvz, 5 yıl önce

Hocalarım merhaba Benim belgem 9 mayısta ulaştı 17 mayısta teslim olacağına dair mesaj geldi yani ellerine geçtikten sonra yaklaşık 7 8 gün sizinki yakındır

dranofel
Aday Memur
20 Mayıs 2019 09:52

Bugün açıklamaları bekleyelim mi bilgisi olan var mı?

20 Mayıs 2019 10:25

Adalet bakanlığından cevap gelenler açıklanabilir

Toplam 3506 mesaj
«128129130131132133134135136137138139»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi