Editörler : ayşegül bgm

Burakcınar
Aday Memur
26 Eylül 2021 09:03

Geçenki duyumda da employment ve sağlık mevzuat aynı zamanda yazmıştı şimdide öyle belliki aynı kişiler .
Nabiz, 3 yıl önce
Ben ikisinin ayni kisi oldugunu düşünüyorum
26 Eylül 2021 10:35

Ve bu kişileri burada aşırı savunanların, bu başlıkta bile olmaması. Örnek jagro. Ölü taklidi yapıyor. Ben bu dediğiniz 2 kişinin bir doğrusunu görmedim şimdiye kadar, niye bu forumda bu kadar abartıldı hiç bilmiyorum.

Burakcınar, 3 yıl önce
Geçenki duyumda da employment ve sağlık mevzuat aynı zamanda yazmıştı şimdide öyle belliki aynı kişiler .

Burakcınar
Aday Memur
26 Eylül 2021 10:40

Çünkü herkes olumlu gelişmelere inanmak istiyorda ondan olumsuzunu kımse duymak görmek ınanmak istemıyor . Ayrıca aras demişki yalan vs ınanmayın . Şöyle bişi var kendi fikrim arasın kaynağı arasa evet durduruldu derse sonucunu bilmıyor mu 235 lik olay gibi elbette arasa sorun yok diyecektir. Bunu düşünmek zor değil . Umarım bı sorun yoktur 31k yı onayla geç işte . Şaka gibi bi altı üstü alım ya bu alım yemin etmişler resmen almamak ıcın oyalamak ıcın .
vindieselailesi, 3 yıl önce

Ve bu kişileri burada aşırı savunanların, bu başlıkta bile olmaması. Örnek jagro. Ölü taklidi yapıyor. Ben bu dediğiniz 2 kişinin bir doğrusunu görmedim şimdiye kadar, niye bu forumda bu kadar abartıldı hiç bilmiyorum.

Burakcınar
Aday Memur
26 Eylül 2021 10:41

Saglık mevzuat hesabınıda kapatmıs
26 Eylül 2021 10:44

Bizi düşünmüyorlar sonuçta, rant daha önemli. Ben yıl sonunda çıkıpta, alın size 30k alıyoruz diyeceklerini bile sanmıyorum. Sonuçta bu sayı resmi bir sayı değil. Arasa söylenmiş bir yalanda olabilir. 20-25k verirlersede büyük skandal olur. 1 yıldır bekleyip, doğru düzgün atama bile alamamak.

Burakcınar, 3 yıl önce
Çünkü herkes olumlu gelişmelere inanmak istiyorda ondan olumsuzunu kımse duymak görmek ınanmak istemıyor . Ayrıca aras demişki yalan vs ınanmayın . Şöyle bişi var kendi fikrim arasın kaynağı arasa evet durduruldu derse sonucunu bilmıyor mu 235 lik olay gibi elbette arasa sorun yok diyecektir. Bunu düşünmek zor değil . Umarım bı sorun yoktur 31k yı onayla geç işte . Şaka gibi bi altı üstü alım ya bu alım yemin etmişler resmen almamak ıcın oyalamak ıcın .
26 Eylül 2021 10:45

Aynen bende dün akşam yazdım bu konuya, önce son attığı tweeti sildi , sonra tüm tweetleri silip, hesabı kapattı.

Burakcınar, 3 yıl önce
Saglık mevzuat hesabınıda kapatmıs

Burakcınar
Aday Memur
26 Eylül 2021 10:53

31k ya ınanmak ıstıyorum o bari olsun belliki yıl sonunu bekleyecegız en azından 31k bari alsalar düşük sayı gelirse buradakı cogu kısının eminim psikolojisi bozulacak . Yıl sonu gelmiş düşük alım e sınav yaklasıyor kımse tekrar aynı sıkıntıyı cekmek istemiyor. Umarım saglıkcılar olarak yüzümüz güler. Bazıları şimdiden ders calısmaya baslamıs atanamyacagını dusundugu ıcın en doğrusunu yapmıs sıralaması geride olanlar kendılerını henüz daha atama yokken o psikolojiye sokup başlaması lazım yarın birgün daha zor olcak birde şeyler var erken baslama diyen tayfa kulak asmayın kımseye sıkılma her zaman olur bi aktiviteyle halledılır. Kendını bunaltmadan sımdı baslasın öyle arkadaşlarımız seneye en azından daha iyi olur

Greddy25
Aday Memur
26 Eylül 2021 10:55

31k verilecek bakanlıkta onaylamayacak öylemi , üzerine kırktane de düğün yaparlar ballandıra ballandıra anlatırlar yahu geçsinler şu hikayeleri ya , yapacakları 15-18k alım milleti canından bezdirip bunada şükür dedirtecekler olacak olan bu duyumcu zırtapozlarda dalgasına primine bakıyo işte ya?klar

26 Eylül 2021 11:17

En mantıklı gelen yorum bu bana göre, çünkü bu adamlardan bir fayda görmedik şimdiye kadar doğru düzgün. Bendede dediğiniz gibi olacak düşüncesi ve hissi var. Umarım bölmezler. Bari sapma fazla olur.

Greddy25, 3 yıl önce

31k verilecek bakanlıkta onaylamayacak öylemi , üzerine kırktane de düğün yaparlar ballandıra ballandıra anlatırlar yahu geçsinler şu hikayeleri ya , yapacakları 15-18k alım milleti canından bezdirip bunada şükür dedirtecekler olacak olan bu duyumcu zırtapozlarda dalgasına primine bakıyo işte ya?klar

elifizyot
Memur
26 Eylül 2021 12:40

Hocam biz anlamıyoruz bütçeden stratejiden. Mümkünse bize tarih söyle şu kadar sürer diye. Öldük yemin ediyorum tükendim ya. Et yemek istiyorum artık gına geldi sebzeden ya.

26 Eylül 2021 12:54

Adam yoh yoh, kaçtı gitti, hesabı kapatıp.

elifizyot, 3 yıl önce

Hocam biz anlamıyoruz bütçeden stratejiden. Mümkünse bize tarih söyle şu kadar sürer diye. Öldük yemin ediyorum tükendim ya. Et yemek istiyorum artık gına geldi sebzeden ya.

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi