Editörler : E.Kayı Han
10 Ekim 2019 15:54

Eve polis gelmesi
Eve polis gelmemesi olmadı anlamına ı geliyor zira 1 ay oldu halen polis gelmedi yoksa polis gelmiyor mu

ffrrkknn0055
Aday Memur
10 Ekim 2019 15:55

Yemin ederim beklemekden sıkıldım Ke la sunalım şimdi ben buraya niye cıktım neden cıktım cıkmamısta olabilirim repliklerini hayatımda yaşıyorum

SATA58
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:07

kardeş hepimiz aynı dertteyiz.

çalışıyorsan çalıştığın yerde gideceksin gözüyle bakılıyor, olmazsa daha farklı gözle bakılıyorsun

iş başvurusu yaptıysan adam seni mulakatın var diye işe almıyor

çalışmıyorsan iş başvuru da yapmadıysan zaten hepten sıkıntı..

sıkılmaktan sıkıldık senin anlayacağın..

hepimizin hakkında hayırlısı olsun bekleyip görelim.

berkay91
Şef
10 Ekim 2019 16:14

Her zaman gelmezler kardesim muhtara yada komsulara sorduğu da oluyor.

serenad42
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:16

Aynen öyle kardeşim muhtara da sorma ihtimalleri var. Hiç sormaya da biliyorlar ve sormadılar diye kazanıp kazanmadığın ortaya çıkmıyor.

berkay91, 5 yıl önce

Her zaman gelmezler kardesim muhtara yada komsulara sorduğu da oluyor.

Zortladik
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:22

Kesin gelecek diye bir husus yok. Bazılarına gelirler bazılarına gelmezler

mahmutt159
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 16:30

Çok şey yapma yawwwwwwwww

Kendin arıyıver polisi yada bir arkadaşına arattır gelsin evin önüne polis hop mülakatı kazandığını garantilersinnnn.

Çok ücretsiz beyin ya. Evine polisi çağıracan sonra diyecen ki foruma EVET BENİMDE EVİME POLİS GELDİ EVET. mülakatı kazandığımın anlamıdır bu diyeceksin

Polis numarası : 155

Amerika da : 911

Bangladeş te : 866 551-3

Bulgaristan : 166

Fildişi sahilleri : 180

Kamboçya : 117

ffrrkknn0055
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:40

Senide tebrik ederim erinmeden sıkılmadan yazıyon birader Allah senin durumuna kadarda düşürmesin sen baya yanmılssın :)
mahmutt159, 5 yıl önce

Çok şey yapma yawwwwwwwww

Kendin arıyıver polisi yada bir arkadaşına arattır gelsin evin önüne polis hop mülakatı kazandığını garantilersinnnn.

Çok ücretsiz beyin ya. Evine polisi çağıracan sonra diyecen ki foruma EVET BENİMDE EVİME POLİS GELDİ EVET. mülakatı kazandığımın anlamıdır bu diyeceksin

Polis numarası : 155

Amerika da : 911

Bangladeş te : 866 551-3

Bulgaristan : 166

Fildişi sahilleri : 180

Kamboçya : 117

mahmutt159
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 16:41

İnsanlara bilgi vermek yardımcı olmak benim işim hoşuma gidiyor. Yardım severlik benim kanımda var

Bu forumda hem bilgilenip hem bilgilendiriyorum bu sayede dayanışma içerisinde iş sahibi oluyor arkadaşlarımız

ffrrkknn0055, 5 yıl önce
Senide tebrik ederim erinmeden sıkılmadan yazıyon birader Allah senin durumuna kadarda düşürmesin sen baya yanmılssın :)

ffrrkknn0055
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:41

Tesekkür ederim saolsın
Zortladik, 5 yıl önce

Kesin gelecek diye bir husus yok. Bazılarına gelirler bazılarına gelmezler

muratgun922
Genel Müdür
10 Ekim 2019 17:33

gelmeyebilir komşuya, muhtara, mahalle bakkalına sorabilirler, 15 yıl önce bende atanmıştım mahallede sormuşlar, bir arkadaşı da polisler senin oğlanı soruyor diye babama söylemiş çok kızmıştı bana ne halt karıştırdın diye sonradan anlaşılmıştı :)

Zortladik
Aday Memur
10 Ekim 2019 17:38

Biraz sacma değil mi ama . Yeni taşındık şimdiki mahalleye komşum bile bilmez ki

ffrrkknn0055
Aday Memur
10 Ekim 2019 18:21

Tesekkürler Mahmut iyiki varsın cansın
mahmutt159, 5 yıl önce

İnsanlara bilgi vermek yardımcı olmak benim işim hoşuma gidiyor. Yardım severlik benim kanımda var

Bu forumda hem bilgilenip hem bilgilendiriyorum bu sayede dayanışma içerisinde iş sahibi oluyor arkadaşlarımız

SATA58
Aday Memur
10 Ekim 2019 20:23

şu forumda tek idolüm sensin..

nasıl bir haz duygun var hayranım :D

mahmutt159, 5 yıl önce

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi