Editörler : ayşegül bgm
«254255256257258259260261262263264265266

yo x ti tu x mi
Kapalı
13 Aralık 2019 19:54

ilçe var ilçe var .öyle yerler var ki sağlık ocağını ararsın .ama bildiğin ilçedir yaz . tervih gerekse eah çünkü daha genciz memuriyet çok uzun bir süreç baştan fazla vaka görmek tecrübe edinmek daha mantıklı ilerleyen dönemlerde daha rahat yerlere geçilebilir ama yaş büyük ve iş bilmez olmak her zaman yadırganıyor. hem yoğunsa karşılığını alırız
midwife001, 4 yıl önce
Arkadaşlar bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum paylaşırsanız sevinirim Sizce ilk göreve yogun bir hastanede başlamak mı (eah gibi) yoksa ilce devlet gibi rahat bir yerde başlamak mı Bu ikisi arasında gidip geliyorum neleri göz önünde bulundurmalıyım Yardımcı olursanız sevinirim

Hayalperesthemşire
Müsteşar
13 Aralık 2019 20:09

Hocam biz ne desek boş, hayırlısı olsun, fikirlerin çabuk değişiyor, 3 gün önce yeter artık alım olsun neresi olsa yazıcam dyen bunalan, şimdi vazgeçiyor, 3 4 ay daha bu kişi nasl sabreder bilemiom, ben kendimden emindim istedgm iller belliydi ailemdi destekti, ondan direk tüm alımları es geçtim terch vermedim, ama sn ben gibi net değildn doğunun Türkiyenn her yerini yazarım diyordun hergün ağlıyordum kılavuz geldi istedgn iller çok fazla sayıda açmayınca gene ilk alım dönemine döndün, umarm pişman olmazsın, şubatta adana alır almaz belirsiz almazsa yazar gidersin diğer yerleri yapıcak bişi yok

gurbetnurse, 4 yıl önce
Hocam konu başlığına girerken korktum dedm kesin hayalperest bna kızmıştır omca sey yazdm kararımı yine değitirdm diye :) Ama hocam kesin kararlıyım kimseyle atama mevzusunu da konuşmuyorum fikrimi değiştiricem ailem de kabul etti sonunda.Beklicem.Evet risk ama bnce değer sizin yolunuzdan gidicem inşallah sonumda sizinki gibi hayırlı olur. Sizce şansım ne olur 2. de olur mu ?

midwife001
Kapalı
13 Aralık 2019 20:14

Hocam kafam çorba oldu ya sabah akşam fikirlerim degisiyor siz az cok biliyosunuz :(
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Her ilçe devlet de rahat değildir haberin olsun, her işi yapablrsn öule bir ortamda, hastaneden HastNeye çok fazla değişkenlik vardır

midwife001
Kapalı
13 Aralık 2019 20:15

İlce olarak büyük şehrin ilcelerinden bahsediyorum hocam bursa gibi Ama eah da var merkezde bilemiyorum napıcam baska sehirleri de arastırıyorum
yo x ti tu x mi, 4 yıl önce
ilçe var ilçe var .öyle yerler var ki sağlık ocağını ararsın .ama bildiğin ilçedir yaz . tervih gerekse eah çünkü daha genciz memuriyet çok uzun bir süreç baştan fazla vaka görmek tecrübe edinmek daha mantıklı ilerleyen dönemlerde daha rahat yerlere geçilebilir ama yaş büyük ve iş bilmez olmak her zaman yadırganıyor. hem yoğunsa karşılığını alırız

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 20:22

Evet hocam haklısınız biraz farklı dönemden geçiyorum her anlamda heryerden zorlanıyorum o yüzden fikrim çabuk değişiyo bulundgm furuöa göre ama netim bundan sorna 2. yi beklicem açmazsa da istedgm yer yazar giderm heryeri başka şansm yok..
Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Hocam biz ne desek boş, hayırlısı olsun, fikirlerin çabuk değişiyor, 3 gün önce yeter artık alım olsun neresi olsa yazıcam dyen bunalan, şimdi vazgeçiyor, 3 4 ay daha bu kişi nasl sabreder bilemiom, ben kendimden emindim istedgm iller belliydi ailemdi destekti, ondan direk tüm alımları es geçtim terch vermedim, ama sn ben gibi net değildn doğunun Türkiyenn her yerini yazarım diyordun hergün ağlıyordum kılavuz geldi istedgn iller çok fazla sayıda açmayınca gene ilk alım dönemine döndün, umarm pişman olmazsın, şubatta adana alır almaz belirsiz almazsa yazar gidersin diğer yerleri yapıcak bişi yok

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 20:29

hocam benim de ayni öyle dün gece oturdum 34 tane tercih belirledim hangilerini cıkarsam diye düsünüyodum bugün öğle baştan hazırlayayım dedim 14 tane belirleyebildim arttıramadım ahaha napcam ben
midwife001, 4 yıl önce
Hocam kafam çorba oldu ya sabah akşam fikirlerim degisiyor siz az cok biliyosunuz :(

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 20:44

Ben kesin kararımı verdim hocam beklicem .Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. İyice düşünün artıları eksileri bn öyle yaptım. Bugünü değil yarınıda düşünmek lazım.
Nurbsra, 4 yıl önce
hocam benim de ayni öyle dün gece oturdum 34 tane tercih belirledim hangilerini cıkarsam diye düsünüyodum bugün öğle baştan hazırlayayım dedim 14 tane belirleyebildim arttıramadım ahaha napcam ben

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 20:47

2. atama iptal olursa ya da eylül ayına sarkarsa ayvayı kıtlarsın, olmaz olmaz deme burası Türkiye

gurbetnurse, 4 yıl önce
Ben kesin kararımı verdim hocam beklicem .Sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. İyice düşünün artıları eksileri bn öyle yaptım. Bugünü değil yarınıda düşünmek lazım.

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 20:48

bugün bi tanıdığımın mesleginde ve şehrinde mutlu olmadıgı için istifa haberini aldım o yüzden temkinli yaklaşacağım hocam ben de 2 3 ay birbirimizi teselli ederiz merak etmeyin. Insallah gerek kalmaz ama
gurbetnurse, 4 yıl önce

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:05

Arkadaşlar kesin olarak tercih sırasının önemi yok değil mi herkes farklı bir şey diyor puan öncelikli

Happymidwife
Aday Memur
13 Aralık 2019 21:13

Istanbul yazacak misiniz
midwife001, 4 yıl önce
İlce olarak büyük şehrin ilcelerinden bahsediyorum hocam bursa gibi Ama eah da var merkezde bilemiyorum napıcam baska sehirleri de arastırıyorum

Hem4893
Aday Memur
13 Aralık 2019 21:20

Ölü tercih yapmakmak iiçin izmiri yazacak lisanas arkadaslar puaninzı yazarmisiniz benim 77.9 sizce gelme ihtimali var mı hiç umudum yok

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:21

arkadaşım kaç yaşına gelmişsin , okul okumşun 4 yıl, ayıp daha böyle sorular sorma

Tupak, 4 yıl önce

Arkadaşlar kesin olarak tercih sırasının önemi yok değil mi herkes farklı bir şey diyor puan öncelikli

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:22

gelebilir yaz

Hem4893, 4 yıl önce

Ölü tercih yapmakmak iiçin izmiri yazacak lisanas arkadaslar puaninzı yazarmisiniz benim 77.9 sizce gelme ihtimali var mı hiç umudum yok

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:25

Ne alaka kardeşim ya sen niye her şeye salça oluyorsun? Topu topu 1 kere tercih yaptım gayet doğal sormam ayrıca aynı puan muhabbeti var tedirginim soruyorum

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

arkadaşım kaç yaşına gelmişsin , okul okumşun 4 yıl, ayıp daha böyle sorular sorma

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:27

Bu forumda herkes salça olur, forumun amacı zaten salça olmak sormak ve cevap vermek, o yüzden niye salça oluyorsun diye bir soru oldukça saçma :)

Sorunun cevabına gelince puan üstünlüğü önemli tercih sırası önemli değil.

Tupak, 4 yıl önce

Ne alaka kardeşim ya sen niye her şeye salça oluyorsun? Topu topu 1 kere tercih yaptım gayet doğal sormam ayrıca aynı puan muhabbeti var tedirginim soruyorum

Mıntıka11
Kapalı
13 Aralık 2019 21:30

branş sıralaman önemli
Tupak, 4 yıl önce

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 21:30

Cevap vermek ve salça olmak çok farklı şeyler 2 gündür herkesi aşağılıyorsun burası senin egonu tatmin etme yeri değil.Dümdüz bunu söylesen yardımcı olsan olmuyor muydu? Çok sağol!

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Bu forumda herkes salça olur, forumun amacı zaten salça olmak sormak ve cevap vermek, o yüzden niye salça oluyorsun diye bir soru oldukça saçma :)

Sorunun cevabına gelince puan üstünlüğü önemli tercih sırası önemli değil.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 21:31

Kimseyi aşağılamadım uydurma, hak edene cevabını verdim.

Tupak, 4 yıl önce

Cevap vermek ve salça olmak çok farklı şeyler 2 gündür herkesi aşağılıyorsun burası senin egonu tatmin etme yeri değil.Dümdüz bunu söylesen yardımcı olsan olmuyor muydu? Çok sağol!

Toplam 5320 mesaj
«254255256257258259260261262263264265266

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi