Editörler : crops35
12 Mart 2019 07:48

AÇM güvenlik formu

güvenlik formu 3 sayfa oldu bu sıkıntı olur mu?

rssahmtdg
Aday Memur
12 Mart 2019 10:18

Şimdi teslim ettim iki sayfa oldu benimki sorun olmadı. Üç sayfa sorun olur mu bilmiyorum ama bi bilgisayarla masa ayarlamışlardı sorun olanlar orda düzeltip tekrar çıktı alabiliyodu. Cd ye resmini yazdırmayı unutma gerisini orda hallediyosun

odyometrist63
Aday Memur
12 Mart 2019 14:51

flash olmaz mı

rssahmtdg
Aday Memur
12 Mart 2019 15:09

Kardeşim adamlar cd de resim istemiş sen flash olmaz mı diye bana soruyosun. Gidince sorarsın orda flash olur mu olmaz mı diye
odyometrist63, 5 yıl önce

flash olmaz mı

Yokişte
Kapalı
12 Mart 2019 19:37

büyük harfle mi doldurdun formu.bir de adreste kısaltma kullandın mı.nüfus bilgilerinde kısaltma kullanılmayacak diye uyarı var ama adres için bi uyarı yok.yarın teslim edicem bende.bilgin varsa yazarsan sevinirim

rssahmtdg, 5 yıl önce
Şimdi teslim ettim iki sayfa oldu benimki sorun olmadı. Üç sayfa sorun olur mu bilmiyorum ama bi bilgisayarla masa ayarlamışlardı sorun olanlar orda düzeltip tekrar çıktı alabiliyodu. Cd ye resmini yazdırmayı unutma gerisini orda hallediyosun

rssahmtdg
Aday Memur
12 Mart 2019 20:37

Küçük harflerle doldurdum adresleri falan. Sadece büyük harflerle adımı soyadımı ailemin adını soyadını yazdım. Adreste kısaltma yapma kardeşim. Nüfus bilgisi dediği adres zaten.
Yokişte, 5 yıl önce

büyük harfle mi doldurdun formu.bir de adreste kısaltma kullandın mı.nüfus bilgilerinde kısaltma kullanılmayacak diye uyarı var ama adres için bi uyarı yok.yarın teslim edicem bende.bilgin varsa yazarsan sevinirim

Yokişte
Kapalı
12 Mart 2019 21:38

Teşekkürler.

Memuree hanım
Aday Memur
13 Mart 2019 00:46

Güvenlik soruşturması formunda küçük harf kullanılmaz hepsi büyük yazılır

rssahmtdg
Aday Memur
13 Mart 2019 07:02

Nerden ulaştın bu bilgiye? Hiçbir yerde görmedim büyük harfle doldurun diye. Küçük harfle doldurdum teslim ettim.
Memuree hanım, 5 yıl önce

Güvenlik soruşturması formunda küçük harf kullanılmaz hepsi büyük yazılır

Memuree hanım
Aday Memur
13 Mart 2019 13:42

Daha önce doldurdum ordan biliyorum ayrıca soruşturma formu arkalı önlü çıkarılır iki veya üç sayfa seklindede olursa sıkıntı olur

rssahmtdg, 5 yıl önce
Nerden ulaştın bu bilgiye? Hiçbir yerde görmedim büyük harfle doldurun diye. Küçük harfle doldurdum teslim ettim.

rssahmtdg
Aday Memur
13 Mart 2019 15:14

Anladım. Hem iki sayfa halinde teslim ettim hem de adresi küçük harflerle yazdım. Valilikteki memurda onaylayıp teslim aldı. Herhangi bir yerde tek sayfa halinde teslim edin yazısını da görmedim.

Daha önce doldurdum ordan biliyorum ayrıca soruşturma formu arkalı önlü çıkarılır iki veya üç sayfa seklindede olursa sıkıntı olur

SCATMAN66
Aday Memur
13 Mart 2019 16:37

Valla benim kısaltmalar olduğu için tekrar hazirlattilar
rssahmtdg, 5 yıl önce

Yokişte
Kapalı
13 Mart 2019 21:32

Bugün teslim ettim.Hem de 2 sayfa olarak hiç bir sorun çıkmadı.küçük büyük harfte önemli degilmiş.önemli olan içerik, eksik ya da yanlış bilgi olmaması yeterli dediler.gereksiz kasmaya gerek yok tek sayfa olcak falan diye

Memuree hanım
Aday Memur
14 Mart 2019 00:02

Arkadaşım mühim olan onların kabulü değil güvenlik soruşturması formu tek bir tanedir ve her kurum için aynıdır doldurulmasındada belli kurallar vardır ben kabul eder etmez orasını bilemem bildiğimi söyledim sadece doldurmayan varsa Bilgi olsun diye

Yokişte, 5 yıl önce

Bugün teslim ettim.Hem de 2 sayfa olarak hiç bir sorun çıkmadı.küçük büyük harfte önemli degilmiş.önemli olan içerik, eksik ya da yanlış bilgi olmaması yeterli dediler.gereksiz kasmaya gerek yok tek sayfa olcak falan diye

Yokişte
Kapalı
14 Mart 2019 01:28

Kendinle çelişiyosun.hem kabul edilir edilmez bilemem diyosun hem de mutlaka öyle olmalı gibi çok bilmiş bir tavırla konuşuyosun.ne boş bi yermiş burası genel olarak çoğu bilgi yalan kulaktan dolma şeyler duyumlar falan manipülasyon dolu

Arkadaşım mühim olan onların kabulü değil güvenlik soruşturması formu tek bir tanedir ve her kurum için aynıdır doldurulmasındada belli kurallar vardır ben kabul eder etmez orasını bilemem bildiğimi söyledim sadece doldurmayan varsa Bilgi olsun diye

Memuree hanım
Aday Memur
14 Mart 2019 03:40

Bence çocuk gibi tartışmaya gerek yok memurlar net video bile hazırlamış bu konuyla ilgili soruşturma formu nasıl hazırlanır diye açıp izleyin önemli olan yazı işlerinin değil bakanlığın kabul etmesi dediğim gibi ben karar mercii değilim sadece olması gerekeni söyledim nasıl yaptığınız size kalmış

Yokişte, 5 yıl önce

Kendinle çelişiyosun.hem kabul edilir edilmez bilemem diyosun hem de mutlaka öyle olmalı gibi çok bilmiş bir tavırla konuşuyosun.ne boş bi yermiş burası genel olarak çoğu bilgi yalan kulaktan dolma şeyler duyumlar falan manipülasyon dolu

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi