Editörler : Pangaea
07 Ocak 2014 19:21

derdi ekmek olan fakultedaslarima acik cagri

EVet arkadaslar artik yeter diyoruz.. iibf li kiligina burunmus kisi yada gruplarin sozde mucadele adi altinda atanamqyqn iibf lilere verdigi zarari son 3 atama doneminde ve ptt aliminda gorduk.. en basindan beri dile gegirdigimiz aman dikkat edilsin dedigimiz noktalara hic dikkat edilmeksizin iibf adinin adeta dhkp c yahut bolucu komunist bir odeolojiden farksiz hale getirilisini yahut bu sekilde algilanmasini saglayanlar hala sozde mucadele adi altinda bizlere ihanet etmektedirler... derdi ekmek olan atanamayan iibf mezunlarinin haberlesme orgutlenme ve takiplesmesinin saglikli sekilde yapilabilecegi tek adres memurlar net iibf sayfasidir.. kendinizi kullqndirmayin kadronuza sahip cikin.. adversary nin actigi basligi incel3yin.. malatyada iibf dern3gi basbakana destek olmus.. bizim argumanlarimizdqn biride buydu.. ama icimizd3ki capulcular sayseind3 sozde mucadele adi altinda capulist duygular bastirilmaya ve hukumet karsktligi kadro taleplerinde bariz sekilde karar alicilara hissettirildi..

ysfckr
Şef
08 Ocak 2014 18:19

Kesinlikle haklı buluyorum.Özellikle bu martta akpnin köküne kibrit suyu diyenlerden olmayın...Akıntıya karşı kürek çekmeyin.Açık net: iktidar yanlısı olmak gerekiyosa öyle olacağız!

engidigi35
Aday Memur
08 Ocak 2014 20:01

sadece öğretmenler için memurluk alımı olucak diyor sayın mehmet şimsek ? bizlerle ilgili herhangi bir plan yok , o nasıl olucak peki ?

ysfckr, 10 yıl önce

Kesinlikle haklı buluyorum.Özellikle bu martta akpnin köküne kibrit suyu diyenlerden olmayın...Akıntıya karşı kürek çekmeyin.Açık net: iktidar yanlısı olmak gerekiyosa öyle olacağız!

20 Ocak 2014 08:04

eee sizin çözümünüz ne peki. lafla peynir gemisi yürümez. bizim kadrolarımızı 4001'e dağıtan akp değil mi. mart'ta gereken yapılacak.

GaDdArZaLiMyArImAlIm
Daire Başkanı
31 Ocak 2014 00:21

Arkadaslar.. 2-3 haftadir iibfliler nette banliyim.. surekli olarak banamislar beni.. simdi buradan aklibasinda samimi arkadaslars sesleniyorum iibfliler nete takilanlara.. bu banlanmam hasebiyle siteyi disaridan takip ettim.. ve sonunda sitenin hicbir kayda deger haber dahi yapmadigini ve hatta sizlerin forumlarda yazismalarinizdn sizlerin aleyhinde sonuclar cikarmk icin calisgiklarini gordum.. birileri sizi kullqniyor arkadsslar.. o siteyi kuran kisiler kesinlikle saf temiz iibfli degiller.. misal sizin ywptigini bir plani yada eyleme gecirmek istedigini birseyi olumsuz olarsk onceden karsi tarafa bildiriyorlar.. mesela ptt icin gorusmeye gitmek icin kqrar wldiniz ya.. szden once grusmeye gideceginiz kisiye ulasip sizin hakkinizda onyargi olusturuyor.. ibfliler kendi ettiklerini buluyor.. Biraz akilli olun diyorum sadece.. Dkkat edin.. forumlarda yazisan arkadaslara lafim yok. Zaten ustunuze alinmayin.. sadece yanlis yerde olduhunuzu woyluyorum.. bu sunun gibi bi durum.. israillden nefret edip coco cola tuketmek gibi bisey. Ait oldugunuz yere donun.. son 4 aydir orada degil de burada birseyler yapmaya calissa idiniz burada ses getiren bi haber yapilkrdi.. nitekim devlet kurumlarinin ve digerlerinin tek kaale aldiklari site memjrlar nettir.. ibfliler netten kimsenin haberide yoktur ses getirickligide hoktur kaldiki ses getirecek haber yapamazlqr.. Aaclari iibflileri surundurup olusacak 2. Bir gezi benzeri ortama iibflileri de dahil edebilmektir.. siz iibf eylemi icin gidersiniz ama bi bakmisinix amac farkliymis durumu olur.. kaldiki o sitede sadece yazisiyorsunuz baska bi ise yarqmihor.. memjrlar net en azindan 4-5 ayda bir bizimle ilgili haber yapiyordu.. benim bu isten bi cikarim mi var.. emjrlar net forumlarinda yazan kisi sayisi artince daha mi cok kazaniyor.. egil tabi.. Kaldiki cogumuz en az 10-20 sefer memurlar neti tikliyoruz gunluk.. cunku burasi dinamik bi ya'ida.. Ibfliler nette bi haber 20 gun mansette ve dandiridunduk binhaber cogu.. karar akil ve fikir sahiplerinin.. su memurlar nete yaptiracaginiz soyle bi haber 4 aydir bosa kurek cektiginize d3gmezmis dedirtir.. haber. Ptt icin. BIrcok matemati, mezunu ptt yi terketti.. ibi..

06 Şubat 2014 02:40

memurlar.net'i boşuna savunma 7 bin imd'yi 500 kere haber yaptılar iibf'yi bir kere bile yapmıyorlar. memurlar.net durumun farkında değil mi 4001 kodunun başlı başına haksızlık olduğunu iibf'nin kadrolarının gasp edildiğini bilmiyorlar mı şimdiye kadar bununla ilgili tek bir haber bile yapmadılar. daha önce iibfliler.net'te bulunanlar dernek üzerinden haksız atamalara dava açmak istemişler dernek olumsuz yanıt vermiş bireysel olarakta tabi kimse böyle birşeye yanaşmıyor. böyle hükümet yalakalığı yapmakla olmaz bu iş. burada söz konusu olan iibf menfaatleri. çözüm üretilecek laf değil. başbakan kaç kere imd dedi onlarla görüştü sadece öğretmen alırız diyorlar. iibf'lilere iticisiniz, özel sektöre gidin deyip 4001'lere sıkıntılarınızı biliyoruz aramızda konuşup kadrolarınızı artıracağız diyorlar. sizde buna rağmen hala akp diyorsunuz pes doğrusu.

GaDdArZaLiMyArImAlIm, 10 yıl önce

Arkadaslar.. 2-3 haftadir iibfliler nette banliyim.. surekli olarak banamislar beni.. simdi buradan aklibasinda samimi arkadaslars sesleniyorum iibfliler nete takilanlara.. bu banlanmam hasebiyle siteyi disaridan takip ettim.. ve sonunda sitenin hicbir kayda deger haber dahi yapmadigini ve hatta sizlerin forumlarda yazismalarinizdn sizlerin aleyhinde sonuclar cikarmk icin calisgiklarini gordum.. birileri sizi kullqniyor arkadsslar.. o siteyi kuran kisiler kesinlikle saf temiz iibfli degiller.. misal sizin ywptigini bir plani yada eyleme gecirmek istedigini birseyi olumsuz olarsk onceden karsi tarafa bildiriyorlar.. mesela ptt icin gorusmeye gitmek icin kqrar wldiniz ya.. szden once grusmeye gideceginiz kisiye ulasip sizin hakkinizda onyargi olusturuyor.. ibfliler kendi ettiklerini buluyor.. Biraz akilli olun diyorum sadece.. Dkkat edin.. forumlarda yazisan arkadaslara lafim yok. Zaten ustunuze alinmayin.. sadece yanlis yerde olduhunuzu woyluyorum.. bu sunun gibi bi durum.. israillden nefret edip coco cola tuketmek gibi bisey. Ait oldugunuz yere donun.. son 4 aydir orada degil de burada birseyler yapmaya calissa idiniz burada ses getiren bi haber yapilkrdi.. nitekim devlet kurumlarinin ve digerlerinin tek kaale aldiklari site memjrlar nettir.. ibfliler netten kimsenin haberide yoktur ses getirickligide hoktur kaldiki ses getirecek haber yapamazlqr.. Aaclari iibflileri surundurup olusacak 2. Bir gezi benzeri ortama iibflileri de dahil edebilmektir.. siz iibf eylemi icin gidersiniz ama bi bakmisinix amac farkliymis durumu olur.. kaldiki o sitede sadece yazisiyorsunuz baska bi ise yarqmihor.. memjrlar net en azindan 4-5 ayda bir bizimle ilgili haber yapiyordu.. benim bu isten bi cikarim mi var.. emjrlar net forumlarinda yazan kisi sayisi artince daha mi cok kazaniyor.. egil tabi.. Kaldiki cogumuz en az 10-20 sefer memurlar neti tikliyoruz gunluk.. cunku burasi dinamik bi ya'ida.. Ibfliler nette bi haber 20 gun mansette ve dandiridunduk binhaber cogu.. karar akil ve fikir sahiplerinin.. su memurlar nete yaptiracaginiz soyle bi haber 4 aydir bosa kurek cektiginize d3gmezmis dedirtir.. haber. Ptt icin. BIrcok matemati, mezunu ptt yi terketti.. ibi..

06 Şubat 2014 02:45

ama bazı konularda sende haklısın. orada haziranda iyi bir kadro alıp kendi paçasını kurtarmak isteyenlerde var. buna bişey diyemem çünkü bunu bende hissettim. onların zaten yaptıkları belli ancak twitter'den yazıyorlar başka bir faaliyet yok. taglarıda açıkca belli ediyor kendini zaten #iibfye10binkadro.

GaDdArZaLiMyArImAlIm, 10 yıl önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi