Editörler : ayşegül bgm
25 Ocak 2022 06:07

İl içi görevlendirme de yolluk alınır mı?

arkadaşlar kadrom İstanbul'da ve il içi geçici görevlendirmede yolluk alıyor muyuz sormak istiyorum va r mi bilginiz?

radyasyo
Memur
25 Ocak 2022 08:30

Var,

Emish
Daire Başkanı
25 Ocak 2022 10:05

Evet yolluk alabiliyoruz, harcırah birimiyle görüşebilirsin.

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 12:07

Ödenmiyor dediler

radyasyo, 2 yıl önce

Var,

Emish
Daire Başkanı
25 Ocak 2022 12:25

Bir ay boyunca il içinde farklı birime görevlendirme verdiler. Her günün yol ücretini harcırah girdim, yemek ücreti de dahil galiba. Kesin bildiğim şey görevlendirme veriyorsa yolluk vermek zorunda olduğu.

radyasyo
Memur
25 Ocak 2022 12:50

Kurumunuzdan ayrilirken evrak veri

yolar , siz gittiginiz kuruma baslayis yapiyorsunuz. Gecici gorev bitince kendi kurumunuza ilce de calisiyorsaniz Valilige goturuyordunuz evraklari yolluk yemek ucreti yatiyordu.

radyasyo
Memur
25 Ocak 2022 12:51

Emin olmamakla birlikte gecici gorevi siz mazeret ile talep ederseniz vermeyebilir.

lDeimosl
Genel Müdür
25 Ocak 2022 13:16

Büyükşehir sınırları içinde kalan bölgelerde harcırah alamazsınız.

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 14:23

Istanbul'da mıydı geçici görevlendirmeniz?

Emish, 2 yıl önce
Bir ay boyunca il içinde farklı birime görevlendirme verdiler. Her günün yol ücretini harcırah girdim, yemek ücreti de dahil galiba. Kesin bildiğim şey görevlendirme veriyorsa yolluk vermek zorunda olduğu.

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 15:09

aAdmin, başlığımı Değiştirme, Tdk gibi kızım

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 15:49

nerede yaşıyoruz aceba hocam ja İstanbul'da başka işliyor prosedür galiba kki bize her yer İstanbul ıyyaha Istanbul'dan çıkış yok ah ama giriş de yok kaldık mı mu kıtasında böö

radyasyo, 2 yıl önce

Kurumunuzdan ayrilirken evrak veri

yolar , siz gittiginiz kuruma baslayis yapiyorsunuz. Gecici gorev bitince kendi kurumunuza ilce de calisiyorsaniz Valilige goturuyordunuz evraklari yolluk yemek ucreti yatiyordu.

radyasyo
Memur
25 Ocak 2022 16:00

Erzincanda ilceden ilceye giderken yukarida anlattugim gibi Valilige gidiyor sanki evrak gorev bitiminde ucret yatiyor. Ankara da sehir ici baska hastaneye gidiste hastaneye veriliyor evrak gene gorev bitiminde ucret yatiyor.

radyasyo
Memur
25 Ocak 2022 16:02

Istanbul da bilemedim neden farkli siz talep ederseniz aileme yakin v.s. vermeyebilir. Ama sizi onlar gonderiyorsa nerede kalicam ne yiyecem yol param yok, gitmiyorum diyebilirsiniz. Bu yuzden yatiyor o para.

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 16:15

Görevlendirme yerinin resmi personeli söyledi kki geçici göreve de tebliğ ile beraber aynı gün başlamamı istediler ama ben bir arayayım ha b er ederim Oha gerçekten yYıldırıcı ki ben pek haklarımı araştırmam çünkü resmiyette bana yanlış yapıldığını duşunmem pek ama 2016'dan beri her an soğuyorum ülkemden

radyasyo, 2 yıl önce

Istanbul da bilemedim neden farkli siz talep ederseniz aileme yakin v.s. vermeyebilir. Ama sizi onlar gonderiyorsa nerede kalicam ne yiyecem yol param yok, gitmiyorum diyebilirsiniz. Bu yuzden yatiyor o para.

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 16:36

müdürlüğü aradım ve İstanbul içinde görevlendirmelere yolluk verilmiyormuş, buarada kendi isteğim ile değil resen yapıldı bu görevlendirme.

herkesin demesine rağmen zihinsel, bedensel engelli memo miyim araştırayım istedim bu kez, neyse teşekkürler hepimize arkadaşlar

radyasyo, 2 yıl önce

Emish
Daire Başkanı
25 Ocak 2022 22:23

Bartın merkez kadroluyum, yine merkeze yapılan görevlendirme ücretini alıyorum. Büyükşehirlerde farklı işlediğini bilmiyordum. Net ve genelgeçer en ufak bir uygulama yok ki sistemde, sanki eyaletlere ayrılmışız gibi her şehrin kendi kanunları var. Zaten bu sebeple bilgi kalabalığı oluyor(ben dahil)
Trustmeeeeeeeee, 2 yıl önce

Istanbul'da mıydı geçici görevlendirmeniz?

Trustmeeeeeeeee
Aday Memur
25 Ocak 2022 22:52

2012'de Istanbul'da büyükçekmece'ye ve çatalca'ya geçici görevlendirildiğimde istersem yolluk alabileceğimi söylemişlerdi ama ben ilgilenmemiştim ortam müsait değildi ve çok az bir tutar ödedikleri için ama şimdi bu şekilde dediler ki nneyse kafa karışıklığı bOlgelere göre ay n en

Emish, 2 yıl önce
Bartın merkez kadroluyum, yine merkeze yapılan görevlendirme ücretini alıyorum. Büyükşehirlerde farklı işlediğini bilmiyordum. Net ve genelgeçer en ufak bir uygulama yok ki sistemde, sanki eyaletlere ayrılmışız gibi her şehrin kendi kanunları var. Zaten bu sebeple bilgi kalabalığı oluyor(ben dahil)
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi